Diskuze

CvokCZ

Naprosto přesně!!!! Já se tak ptám,posl.24h.proč se to jmenuje Joker,když tam vlastně zřejmě TEN Joker nebude? Když uděláte film o minulosti nějaké postavy (ať záporné či kladné) a dáte nám jasně najevo,že tam ta postava nebude,jen nějaký její ubohý předchozí život,má se to pak nazývati jménem té postavy až po její tzv. zásadní proměně??? Spousta otázek a žádné odpovědi....až do filmu. I když,pokud je pravda co jsem četl a zde četl/slyšel,tak tam ta zásadní!!!! událost,která udělala z toho (jak nám ho prezentují v souč.verzi) otloukánka a fňukálka,absolutní vtělení chaosu...těžko bude. A proto se již předem obávám,že ať to bude sebelepší,tak pokud nevznikne aspoň 2,a rovnou s Batmanem který jaksi hrál v jeho vzniku dosti zásadní roli,tak to bude jen další jakýsi pokus WB,se za každou cenu,odlišiti od DCEU,které oni sami stvořili. A pak by se klidně mohlo státi,že v budoucnu,si na tento film nevzpomenou ani fanatičtí příznivci této,bezesporu fascinující postavy. Nic proti režisérovi a herci,v hl. roli. Pokud je pravda to,že se neplánují další pokr. tak zůstane jen u filmu,který v podstatě jen přežvýká v jistém smyslu Killing Joke+hafo dalších pseudo originů a obejde se bez JOKERA. Páč,ať to někdo chápe či ne,tak Joker,je a vždy bude až totální chaos a magor po té nehodě. Tak to prostě je a ani Todd Phillips s tím nic nenadělá.:(

na příspěvěk reagoval Ratemus

CvokCZ

CvokCZ (hodnocení, recenze)

Tenhle film bude určitě super, nebo tomu aspoň věřím ale po zhlédnutí traileru se tak trochu sám sebe ptám, má to ještě nějakou návaznost na Jokera jako postavu a celkově komiksy? Mám takový pocit, že kdyby se to jmenovalo jinak a změnili jména některých postav tak by to mělo na film pramálo vliv ve výsledku a kromě chlapa s namalovaným klaunským obličejem by to nijak neevokovalo Jokera jako takového.

na příspěvěk reagoval Prometheus69, PKD

Ratemus

Ano,přesně toho. O nikom jiném se tady snad ani nebavíme. Chudák Joker,ten nám pak vyčiní.:)))

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Myslíš experta na Dělání ze sebe kokota? Ten ví přeci vše, hlavně zná ten jedinej spravnej vkus

Joker Punx

Tak Ledgerův Joker je přímo dle určitého comicsu a já ho v kině viděl. Jinak,mám to tedy chápati tak,že jsi četl comicsy (a ne málo) s touto postavou? To máš dobrý. Já si tedy moc jistý nejsem,zda chci viděti zrovna takovou verzi,ale jsem dostatečně zvědavý na to,abych na to šel. Viděl jsem (myslím v tištěné formě) mnoho podob Jokera a určitě ne,každá je geniální nebo tak. Jak jsem říkal. Já si raději počkám na reakci DCčkářů čtenářů,páč ti jsou pro mě o něco důležitější,než anonymní šášulové z Benátek. Bez urážky. Pro mě je prostě naprosto zásadní to,abych z toho cítil tu atmosféru,kvůli které čtu hl. DC posl. 14 let. Film může býti sebelepší v celém vesmíru,ale když tam necítím DC feeling( viz.např.Arkham Asylum či Joker od Azarrella) ,je to pro mě na nic. Jestli mi rozumíš. Jedině,že by to bylo jako Nolanova DKR trilogie...super filmy,ale až na BB jsem z 2 a 3 naprosto necítil atmosféru příběhů (myšleno všeobecně) s Batmanem. Tož tak. P.s. já jsem kupříkladu nikdy s Letem problém neměl. Pokud by měl pořádný prostor,jako Fénix ve vlastním solo filmu,věřím,že by nebyl vůbec k zahození. A stejně,Nicholson je Nicholson. Takže ano,mohu tomu klidně dáti plnou palbu,ale jako DC freak,mohu býti zklamán,což by ale ve výsledku tolik asi nevadilo,pokud by mě film pohltil tak,že bych vlastně zapoměl,že mi tam něco vadí.:)

janoo8 (hodnocení, recenze)

Psychor

Kámo ty máš teda ego. A to že tvoje slovo má velkou váhu na ČSFD je asi stejná pravda jako že je Země plochá.

Joker Punx

Joker Punx (hodnocení, recenze)

PKD

Pro mě osobně bude geniální, Jokera mám hodně rád, pro mě nejlepší záporák vůbec ze světa komiksu a filmu. A tohle bude ten Joker kterýho chci vidět na plátně, The Dark Knight jsem bohužel v kině neviděl a Jared Leto nebyl úplně špatnej, toho jsem v bijáku už viděl, ale tohle bude prostě úplně jinej Joker a k tomu mám pozitivnější vztah, ten bude správně vyšinutej a reálnej. Jasně nikdo neví jakej bude ten konec, ale tak je to taky drama, tak mě napadlo že by mohl bejt smutnej, ale nevim nic zatim taky.

TheDarKnig

Sakra,ten se tedy dneska rozjel. Nevídáno.:))) Většinou jen 1 výblitek a offline,jak jsem tak vypozoroval.;-)

Joker Punx

Ano,ale jde o mi o tu tvou mystifikaci (byť zřejmě neúmyslnou) že jde o video,kde je slyšeti hudba a ne závěrečné ovace davu. To je dle mého,rozdíl. Samotné video má popisek jasný.;) A nechci ti kaziti nic,ale opravdu si myslíš,že ten film bude pro tebe osobně geniální? Já se jen ptám. Ještě jsem ho neviděl,takže tohle prohlásiti s klidným svědomím jaksi nemohu. Musím počkati až na osobní zkušenost. A doufám,že konec tedy smutný nebude,páč Joker není a nikdy nebyl smutná postava ale absolutně a totálně vyšinutá,s maniakálně vražednými sklony. Prostě magor. A magoři jsou nebezpeční,nikoli smutní. A to je ještě mírně řečeno a jen zhruba. Ale to je jen můj názor. Konec by měl dle mého býti naopak totál psycho. Já tedy smutek z comicsů s Jokerem nikdy necítil. Jedině snad,že už je konec,haha. To je za mě.

na příspěvěk reagoval Joker Punx

Psychor (hodnocení, recenze)

janoo8

Domnívám se, že neexistuje sebemenší důvod k tomu, abych svou hororovou odbornost jakkoliv zatajoval. Považuješ snad uvádění akademických titulů u absolventů vysokých škol za projev arogance? Zmíněné snímky neodsuzuji, nýbrž s precizností sobě vlastní predikuji jejich výslednou kvalitu. Moje slovo má v diskuzích na ČSFD velkou váhu a návštěvníci stránek se tak vekmi často řídí mým doporučením i tehdy, pokud snímek nespadá do královského filmového žánru.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, janoo8

Joker Punx

Joker Punx (hodnocení, recenze)

PKD

Tak to asi každej, ale už teď vim že nebude mít chybu, řekl bych že ten konec bude smutnej podle té hudby.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Psychor

Hahaha, to jsou strašné kecy, svým způsobem je ta tvá demence až vtipná. A jak do tvorby hororů zasahují ještěří lidé, nechceš nám třeba prozradit?

Akira777

Akira777 (hodnocení, recenze)

janoo8

No hlavně že mu to prochází, otázka je kolik těch bodů dostal vážně a kolik lidí si z něj dělá jen srandu.

janoo8 (hodnocení, recenze)

Psychor

A ty nejsi povrchní když si odsoudil předem Get Out, Us, Brightburn atd. Ale hlavně říkej že si největší horový expert, bože větší arogantní kupu sraček jsem ještě nečetl.

na příspěvěk reagoval Psychor

Ratemus

Tak hl.,že se to vysvětlilo.:) Prostě,v době filmu asi bude Jokerů všude plno,hehe. Předpokládám,že ten od Lemira nebude jen 40str.one shot. Ten má vyjíti 2.10.

Ratemus

Tak to jo. Ale pokud se bavíme o Jokerovi od Carpentera,tak tam ovšem žádný Lemire nefiguruje. Takže Lemire napsal jiného Jokera,jak to chápu já. Toho Burche neznám,jen jsem četl,že spolu ještě dělali 6dílnou minisérii k Velkým nesnázím v malé Číně. On sám (Burch) napsal jakousi Borderlands 2. Víc nevím.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

03.11.2023

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

18.08.2023

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

13.01.2023

Seriálový The Penguin nabírá obsazení