Bloodshot

• USA Bloodshot (více)

Ve snímku podle komiksového bestselleru ztvárňuje Vin Diesel vojáka Raye Garrisona, který byl zabit v boji a znovu oživen korporací RST jako superhrdina Bloodshot. Nanotechnologie v jeho žilách z něj činní nezastavitelného bojovníka obdařeného nadlidskou silou a schopností okamžitě se uzdravovat. Korporace RST však neovládá pouze Bloodshotovo tělo, ale i jeho mysl a vzpomínky. Ray neví, co je skutečné a co je lež, a tak se rozhodne to zjistit. (Falcon)

Diskuze

(hodnocení, recenze)

Jednou se to přežít dá, ale na označení kino film, teda dost slabý.

dragon94

Ano bylo to hrozně laciné říct prostě teď už se nemusíš dobíjet bez nějakého vysvětlení. Tohle moc nemusím, prostě tam může být cokoliv jen protože je to dobrej ajtak.. Asi jako panther a Iron Man. Scifi technologie které mohou udělat cokoliv a vše se může stát bez vysvětlení jen protože prostě že je Stark dobrej inženýr a panther má vibranium

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

No ono celé to, že to ajťák zařídil, že teď už se nikdy nemusíš dobíjet, aniž by vlastně nějak řekli proč nebo jak, mi přišlo poněkud úsměvné. A přitom stačilo říct jen, že nanity teď svým pohybem vytvářejí energii, kterou sami využívají.

na příspěvěk reagoval Ratemus

dragon94

Já nového Hellboye viděl už třikrát a pořád jsem si to užil stejně...na Bloodshota se nejspíš nepodívam už nikdy. Musím si spravit pachuť opětovným přečtením předlohy bloodshot Salvation... Jinak jako s tvou recenzi více méně souhlasím.. Jsem ale na tom blbě, Hellboy je srdcovka a možná trochu nadrzuji filmu, ovšem Bloodshot je také srdcovka a bohužel, walking dead a Lucifer jsou srdcovky ještě větší a bohužel.. Jak píšu, snad Bloodshot přejde ke zbytku valiantu k Paramountu a ti rozjedou řádně univerzum s lepším castingem než Naftou.. Mimochodem vefilmu neukázali všechny jeho schopnosti, k tomu připojení se na systém navíc dokáže měnit podobu, čili taková Mystique když to mám přirovnat k něčemu

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Začnu negativy. Neuvěřitelně předvídatelný příběh jehož celá pointa byla prozrazena už v prvním traileru. Vin Diesel, jenž hraje opět jednu a tu samou postavu, je opět totálně prkený. Občas něco zahuhlá a to je tak nějak vše. Jeho motivací po celou dobu filmu je pomsta a nic víc se vlastně o postavě Bloodshota nedozvíme.
Akce je ve většině případech až moc digitální a docela o ničem. Obzvlášť teda honička ve městě je tak debilně nastříhaná, že hůře natočenou akční sekvenci, aby člověk pohledal.
Tak a teď k pozitivům. Soundtrack je fakt skvělej. Některý záběry vypadají fakt hodně cool. Guy Pearce zahrál charizmatického záporáka... no charizmaticky. Eiza González je fakt hodně sexy! A ten ajťák byl taky docela dost vtipnej.
Největším pozitivem však je, že i přes ty všechny negativa mě ten film relativně bavil a nenašel jsem vyloženě pasáž, která by mě nudila. Obzvláště díky tomu soundtracku a Eize :D.
Škoda jen, že to celé působí hrozně předvídatelně, ploše a bez jakéhokoliv přesahu nebo překvapení. 3* 55%

PS: Ratemusy opravdu ti to nedělám naschvál :D , ale tohle mě fakt bavilo o dost víc než Hellboy, který si myslím, že na podruhé nemůže bavit nikoho... Tady si dovedu představit, že bych se na to podíval znovu a pravděpodobně bych si ten film užil úplně stejně. (Né moc, ale užil)

na příspěvěk reagoval Ratemus, Prometheus69

Ratemus (hodnocení, recenze)

Oprava... tak jsem to viděl...ach jo, to byla debilita, nevím co je letos horší komiksovka, zda toto nebo Birds of Prey ale jedno vím jistě, horší než lonský Hellboy to samozřejmě je

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Prometheus69

TheDarKnig

Aaaa aaaa špatně jsem to napsal.. Samozřejmě že je to horší než hellboy.. Tak nějak jsem u filmu pil wisku a nějak jsem se upsal

Ratemus (hodnocení, recenze)

To jsem si myslel že budu filmu nadrzovat když mám tolik rád tu předlohu, ale ani to se nekonalo

Uživatel Ratemus smazal svůj příspěvek.

Lacike (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Tebe sa to asi bude pacit aj ked tomu nerozumiem. Taky The Last Witch Hunter je v pohode film. Toto je mizeria. Vin Diesel ma ego jak Seagal. Je to vlastne klasicka sucasna tupa Seagalovka so solidnym rozpoctom. Pusti si radsej Birds of Prey. To sa ti bude stopro pacit.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

To jsem zvědavý. Jediný, co nechápu, proč neustále dávají šanci na režii bývalým trikařům. Jako rozumím, že je třeba hledat nový režijní talenty, ale je smutný, že režiséři jako Harlin, který by podobnej film zvládli levou zadní, musí točit v Číně.

na příspěvěk reagoval Lacike

Ratemus (hodnocení, recenze)

Akorát na to koukám, kurva on má to bílé tílko opravdu v každém filmu

Wacoslav1

Waco neuraž se, ale.......oproti jiným lidem, to jedeš dost slabě aaa abych byl upřímný, ani sem si tě nevšiml, že tady jedeš nějaký hate, nebo tak něco.

Lacike (hodnocení, recenze)

Najväcsia sranda je, ze sa v tych pluvancoch sikmooky krtko rochni. Asi mu to robi dobre.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ono to neni jen tak, plivat tři měsíce v kuse na film hnus, ne..ne, to vyžaduje velkou dávku......něčeho, ještě nevim čeho, ale rozhodně to nemůže dělat kde kdo.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

logicky, obzvlášť když už tři měsíce, se tady ten film kritizuje. Jak já miluji tyhle proroky, film neviděli, ale ví že bude stát za hovno, tak tady valí nenávist a hnus. Prostě je miluji :)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

I přesto že bloodshot je má velmi oblíbená postava a četl jsem s ním vše, bojím se že 2 hvězdy bude maximum co dám... Snad je tam alespoň dobrá akce

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

12.11.2020

Komiksový snímek Bloodshot byl jeden z prvních, kterého zasáhla první vlna koronaviru a s ní spojené zavírání kin. Film tak přeskočil kina a zamířil rovnou na VOD služby, jenom aby se později vrátil… (více)

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

19.03.2020

Sony Pictures Entertainment se rozhodlo po vzoru Universalu a Warnerů zpřístupnit nový akční snímek Bloodshot s Vinem Dieselem k digitálnímu stažení. Film bude k dispozici u různých prodejců už 24.… (více)

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

12.03.2020

Jen týden před premiérou se rozhodlo studio Paramount Pictures pro jistotu posunout snímek Tiché místo 2 na pozdější datum. Oznámil to samotný herec, producent a režisér John Krasinski na svém… (více)

PF 2020

PF 2020