Bloodshot

• USA Bloodshot (více)

Ve snímku podle komiksového bestselleru ztvárňuje Vin Diesel vojáka Raye Garrisona, který byl zabit v boji a znovu oživen korporací RST jako superhrdina Bloodshot. Nanotechnologie v jeho žilách z něj činní nezastavitelného bojovníka obdařeného nadlidskou silou a schopností okamžitě se uzdravovat. Korporace RST však neovládá pouze Bloodshotovo tělo, ale i jeho mysl a vzpomínky. Ray neví, co je skutečné a co je lež, a tak se rozhodne to zjistit. (Falcon)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tak společnosti kupují a prodávají různá práva, z různých důvodů, viz Marvel prodal Spider-mana, Fantastickou čtyřku a X-meny, takže vyčítat Sony že něco prodalo, mi příjde.......to je stejné jako vyčítat podzimu že je depresivní.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ale když už jsme u těch "nesmrtelných" hrdinů, mnohem raději bych viděl už tu adaptaci Lazarus. To je fakt obrovská pecka, snad to Amazon neposere.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

No, ještě nevynáším soudy, možná bych vynášel, kdybych četl předlohu, ale zatím v tom vidím určitý potenciál. Ale na druhou stranu, klidně z toho může být i další Babylon AD nebo jak se jmenoval ten Dieselův film....

Ratemus (hodnocení, recenze)

Na jednu stranu chci aby to mělo úspěch protože valiant a Bloodshota mám rád ale na druhou tomu moc úspěchu nepřeji protože Sony prodalo práva na Valiant Paramoutu a nechali si Bloodshota, tak snad by se v případě neúspěchu i bloodshot dostal k Paramoutu a ti by mohli rozjet komplet nové komiksové univerzum

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

teoreticky Sony jako společnost má nad filmem dohled, ale režisér řídí film, ano Sony můžu do jeho práce zasáhnout, ale že by zasahovalo až že zmrví každou značku ? No nevim, ale zase na Netflixu neni žádný dozor a na ten si zase lidé stěžují, že tam neni vůbec žádný dozor a že tam občas vznikají podivnosti, né li píčoviny.

Blackhand47

No, vypadá to zajímavě, jen škoda že neukázal jeho bílou podobu ale jen tu zamaskovanou. Předlohu v tom nevidím ale tak nechám se překvapit, pořád se těším

dragon94

Vidíš já mám dnes třídní sraz ze střední, takže večer bude hojnej.. Taky si to myslím, Sony ví ze je v prdeli, prodali Valiant a rozdělaný film si nechali, podle ho vrátí určitě a valiant může zatím běžet s jinými seriemi... Akorát bloodshot je něco jako wolverine pro xmeny nebo cap pro Avengers... Nemohou natočit harbinger wars bez shota, stejne jako civil war bez Iron Mana

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

V něco takového doufám už od oznámení, že Paramount koupil zbytek. I kdyby to znamenalo, že třeba dva nebo tři roky Bloodshota nneuvedou a zatím budou uvádět jiné postavy, protože už tak je to prostě nesmysl, aby si Sony nechalo jednoho a zbytek prodalo. Bloodshota si beztak nechali jenom protože tento film už byl natočený a kidyby měl úspěch, tak by chtěli pokračovat.

Ale co se budu dneska rozčilovat. Dneska vychází El Camino, První díl poslední série Supernatural a Conner s Kryptem konečně debutují v Titans, takže pro mě celkem perfekt day. Navíc mám dneska volno :D

dragon94

Jako v dceu... Zrovna bloodshot je oddělen, postava neodmyslitelně propojena s harbingers a X seriemi... Asi jako kdyby mcu nemělo Iron Mana a chtěli udělat civil war... No na to jsem zvědav teda... Jako dá se harbingers udělat od doby kdy už si prošli bloodshotem a šli vlastní cestou ale harbinger wars je prostě základ

dragon94

Z Valiantu mám načtené téměř vše a hlavně to považuji za nejlepší superhero univerze. Jako zatím to slibuje celkem hodně a hrozně se na to těším a doufám že to právě dopadne dobře a Sony rozjede celý Valiant univerze...on Bloodshot možná není originální postava jako taková ale jeho příběh je výborný, rozhodně to není plochá postava který jen někam jde a střílí jako Punisher... spíš bych ho přirovnal k wolverinovi

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Těším se. Sice ta postava zrovna dvakrát originální není. Respektive její origins a nic víc o ní nevím, ale četl jsem poměrně dost nadšených reakcí na něj, takže snad přiláká dost lidí, abychom mohli vidět další filmy z tohoto universa. Takový Rkový universum tu fakt chybí. Snad to nedopadne jako DCEU. Ale docela se obávám, aby to finančně nedopadlo stejně neslavně jako Riddick.

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

12.11.2020

Komiksový snímek Bloodshot byl jeden z prvních, kterého zasáhla první vlna koronaviru a s ní spojené zavírání kin. Film tak přeskočil kina a zamířil rovnou na VOD služby, jenom aby se později vrátil… (více)

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

19.03.2020

Sony Pictures Entertainment se rozhodlo po vzoru Universalu a Warnerů zpřístupnit nový akční snímek Bloodshot s Vinem Dieselem k digitálnímu stažení. Film bude k dispozici u různých prodejců už 24.… (více)

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

12.03.2020

Jen týden před premiérou se rozhodlo studio Paramount Pictures pro jistotu posunout snímek Tiché místo 2 na pozdější datum. Oznámil to samotný herec, producent a režisér John Krasinski na svém… (více)

PF 2020

PF 2020