Padesát odstínů černé

• USA Fifty Shades of Black (více)

Držte si kalhotky i bránice, do kin přichází dráždivá a na padesát způsobů šťavnatá parodie „Padesát odstínů černé". Stejně jako šedé bestsellery přináší některá šokující odhalení a hned tím prvním je, že erotický hit a drzá poťouchlá komedie jdou nehorázně dobře dohromady! Emotivně vypjatá a děsně vážná romance si pořádný výprask hrubozrnou a přímou legrací prostě zaslouží. Cílem proto tentokrát nebudou erotogenní zóny a odvážné představy, ale především centra smíchu. Co kdyby byl Christian spíše Black než Grey, prachy získal dost pochybným způsobem a v posteli by byl úplně marný? (Bontonfilm)

Sundance.cz

Budete se bavit, pokud 1) jste viděli originál 2) máte rádi parodie Film jde v posloupnosti jako originální film. Ano, jsou tam trapné a nechutné části (v kterém parodii nejsou), ale je tam také hodně světlých částí, kdy neudržíte koutky v klidu :). Telefonní seznam -Christian Grey -Christian Black -Christian Black-as-hell ... ()

juta

Pár nenormálních aktivit nebyla žádná sláva, proto jsem čekal, že tohle bude alespoň ještě o stupínek horší. Výsledek mě ale docela překvapil. Nasmál jsem se tu tolika věcem z plných plic, až jsem se divil, jenomže co si budem povídat, příběhově to bylo zase na jedno brdo a téma, které vyloženě nemusím tomu také nepomohlo, takže je to takový průměr. ()

Lachtaan

Wayansové si po úspěchu přesprostlých ptákovin alá Scary Movie usmysleli, že mohou světu nadělit parodii jakéhokoli hollywoodského i komornějšího filmu. A proč se tedy rovnou nechytit jednoho z nejdiskutabilnějších romanticky laděných dramat posledních pár let? Předem nám bylo hlášeno zesměšnění onoho nenáviděného Padesát odstínů šedi, jediné co ale dokázal Marlon Wayans potopit byla moje víra v jeho komediální šarm. Fifty Shades Black zaručilo, abych dal od celé jeho snahy prosadit se ruce pryč a moc dobře vím, že nepřicházím o nic světoborného. ()

Vabr

Padesát odstínů šedi jsem neviděl, ale asi mi stačí i tohle, abych zjistil, jak je obojí absurdní. Docela jsem se párkrát zasmál, ale bohužel jako obyčejná parodie tento film trpí momenty, které jsou spíš trapné než vtipně trapné a pak se to ke konci táhlo, takže šel s tím i výsledek níž. Vyhodnocení: Smlouva o mlčenlivosti nebo-li právnicky řečeno drž ku*va hubu ()

Gilmour93

Fuck Hard. And Quick.. Pan Wayans si odškrtl další položku na svém blacklistu filmů vhodných k parodování a řekněme si na rovinu, tenhle si o to žádal na kolenou. Zřejmě nikoho nepřekvapí, že Marlonovo potrhlé Black Dick Smoke Maryjane křepčení je z uměleckého hlediska o délku análního kolíku lepší než masterpiss lady Jamesové, i přesto, že se tradičně utápí v infantilitách, oplzlé lacinosti a omílání tématu represe černošského obyvatelstva. Zkusit u nás natočit scénu, v níž bílá matka schovává před svým černým adoptivním synem peněženku, klečí rasista Marlon spoutaný v playroomu ombudsmanky a žádné záchranné slovo ho od bolesti neuchrání.. ()

• Film se natáčel v v Hollywoodu a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)