Arnold Schwarzenegger má jako major Dutch v Predátorovi vcelku rutinní úkol, vysvobodit několik amerických vojáků ze zajetí partyzánů uprostřed džungle. Nakonec se ale musí utkat s daleko tajemnějším a nebezpečnějším nepřítelem. On i jeho muži čelí děsivému mimozemšťanovi, který postaví americké hrdiny poprvé v životě před opravdový strach. (Pannonia Ent.)

Diskuze

Shakers (hodnocení, recenze)

Nevravím, že obraz je pecka len vravím že je obraz určite kvalitný.

StrYke

StrYke (hodnocení, recenze)

Já zase slyšel, že u takovýhlech starých filmů je ten obraz u blu-ray stejný, že je lepší třeba u avataru nebo tak...

Shakers (hodnocení, recenze)

V prvom rade obraz a zvuk.V druhom rade kolko to má diskov a či to má aj nejaké bonusy. :-) Ale zistil som, že okrem toho pekného obalu to dokopy neobsahuje skoro nič. :-) Obraz je ale určite kvalitný a ako vidím tak zvuk tiež.

Shakers (hodnocení, recenze)

Ja blu-ray tiež nemám, ale obal je to posledné čo ma zaujíma :-)

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

A jak je předtim napřed přemlouval aby si tu zbraň vzali a on je mohl zabít :D:D

StrYke

StrYke (hodnocení, recenze)

jk se na konci ten predátor nas*al, že neměli zbraně a fláknul jí o zem :D

Marshall Law

Marshall Law (hodnocení, recenze)

jaktoze ten fim natocily za 15 milionu a vseci becely u predators ze ma rozpocet jenom 40 milionu ? a vubec jaktoze se drive tocily za mensi penize lepsi filmy nez dnes ?

Bat55 (hodnocení, recenze)

Však to som myslel,že Predátor mal aspoň vyrovnaného,ak nie vyrovnaného,tak určite zatiaĺ svojho najsilnejšieho protivníka a Arnie zasa konečne mal takého protivníka,na ktorého jednoducho jeho bicepsy nestačili :-) Tiež som toho názoru,že to bol geniálny ťah a film by bez neho nebol tak skvelý,už len vďaka tomu že poznal Stana Winstona a ten nám vlastne vytvoril parádny kostým Predoša.

Shakers (hodnocení, recenze)

Tak tak.Tiež si myslím ,že to bola dobrá voľba.Arnie je poriadny kus chlapa a tak tu bola otázka - čo dokáže taký borec proti mimozemšťanovi?

Derek

Derek (hodnocení, recenze)

ja si praveze myslim ze obsadenie shwarziho bol genialny tah, tu clovek prvykrat rozmyslal ci to dokaze prezit... spolu s die hard najlepsi film vsetkych cias, mctiernan je genius....

sniper18 (hodnocení, recenze)

bat55: No neviem, ale tu mi hlášky nepripadali nejaké výnimočné, na tie je odborník v Komande. Jedine sa mi páčilo, ked´ do jedného hodil nôž a potom Len tu zostaň, ale inak ani nič. A to, či poznám pre Predátora lepšieho protivníka nie je podľa mňa moc správna otázka, lebo ani neviem, prečo by vlastne nejakého dôstojného protivníka mal mať. Toto nie je žiadny bojový film, kde na hlavného hrdinu na konci čaká nejaký výborný bojovník, tu sa bojuje proti mimozemšťanovi po všetkých stránkach lepšiemu ako akýkoľvek človek. Takže v tomto type filmu ma skutočne správny protivník pre hlavného zabijaka nezaujíma.

Bat55 (hodnocení, recenze)

Sniper18:No ale bez Arnieho by film nebol tak hláškovitý a ehm,no povedzme,poznáš snáď lepšieho Protivníka pre Predátora?Ja nie.Inak,s tou hudbou súhlasím,to je masaker a filmu to neskutočne sadne a atmosféru to len zlepšuje.

sniper18 (hodnocení, recenze)

bat55: Samozrejme teraz je už jedno nad niečím takým rozmýšľať, ale zaujímalo by ma to, aké by to bolo bez neho. Atmosféru ten film má a veľmi dobrú, za to môže hlavne výborná hudba, ale napätie som pri tom filme nikdy nepociťoval, tak by som chcel vedieť, či by mi pripadal napínavý, keby tam Arnold nebol. Ale to sa už nikdy nedozviem.

Bat55 (hodnocení, recenze)

Sniper18:Nie,jasné,že bol,ale myslím,že nebol až zas tak slávny,že by tým snáď daako kazil film,respektíve,že by sa vďaka nemu vytrácala tá atmosféra a napätie.A ano,na Barbara som zabudol,to je tiež jeho slávny film a ten bol prvý.

sniper18 (hodnocení, recenze)

bat55: A to, že ešte nebol na svojom absolútnom vrchole znamená, že nebol slávny? Ved´ už len to, že natočil predtým Komando spôsobí, že sa o neho nedá ani len trochu obávať. A okrem Terminátora a Komanda aj Barbar Conan bol veľmi slávny film, síce jeho popularitu nezdieľam, ale bol.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

K tomu že bez Arnieho by to nebylo tak dobrý bych ještě řekl že vlastně i na vzhledu Predátora má svůj podíl. Vždyť díky němu povolali Stana Winstona kterej udělal masku Predoše :) Nebej Arnieho tak se z toho filmu nikdy nestane kult ale zase jedno sci-fi béčko na který každej rychle zapomene :)

Shakers (hodnocení, recenze)

Arnold už v podstate známy bol ,ale hviezda sa z neho stála až po tomto filme.Aspoň podla mojich informácii.

Bat55 (hodnocení, recenze)

Sniper18:Tie posledné slova sú pravda,ale s tým ostatkom tak nesúhlasím.Arnold ešte nebol na vrchole slávy,pokiaľ viem,Predátor bol jeho tretí taký poriadny film.Prvý bol Terminátor a druhý Komando.Arnold sa stal veľkou hviezdou,to hej,ale bolo to niekedy po Predátorovi.A druhým Terminátorm v roku 1991 sa dostal na vrchol slávy.retrz:no povedzme,že by ten film dosť stratil,keby tam nebol Arnie.S ním je to dokonalé.

Nový Predátor našel staronového režiséra

Nový Predátor našel staronového režiséra