Bojovník

• USA Warrior
USA, (2019–2023), 27 h 20 min (Minutáž: 44–65 min)

Tvůrci:

Jonathan Tropper

Jason Tobin, Andrew Koji, Olivia Cheng, Kieran Bew, Dianne Doan, Dean Jagger, Langley Kirkwood, Rich Ting, Kenneth Fok, Dustin Nguyen, Joanna Vanderham (více)

Hrůzostrašné a akcí nabyté kriminální drama Bojovník se odehrává během brutálních válek bojových gangů Tong v sanfranciské Čínské čtvrti ve druhé polovině 19. století. Seriál sleduje mladého génia bojových umění Aha Sahma (Andrew Koji), který emigruje z Číny do San Francisca za záhadných okolností a stane se nájemným zabijákem u jednoho z nejvlivnějších gangů Tong (čínská zločinecká rodina). Tento dramatický seriál z produkce Cinemaxu, který se natáčel v jihoafrickém Kapském městě, je inspirován tvorbou legendy bojových umění Bruce Leeho. Tvůrci a výkonnými producenty jsou Jonathan Tropper ("Banshee") a Justin Lin. (Cinemax)

Diskuze

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Eržik (hodnocení, recenze)

Westernový díl se moc povedl, to bych nečekal, skvělá kombinace a geniální akce..

Uživatel Wlastik smazal svůj příspěvek.

KeineLust

KeineLust (hodnocení, recenze)

no, zatím je to jízda jako prase. Topper a jeho tým se nezapře. jediný, co mě sere, že každej díl uteče jak voda.

lukasK1995

lukasK1995 (hodnocení, recenze)

tazko hodnotit po 2 castiach ale tie dve casti boli zatial na 5* a dufam ze tu mame konecne nahradu za banshee

Eržik (hodnocení, recenze)

Já právě neřeším, co kde píší, protože to doplňují lidi laici, tak jak tady, takže ne vždy mají všechny informace. Beru to podle toho co vidím v seriálu samotném, jistě kdokoliv může brzy zemřít :-) ale zrovna u těhle dvou to podle mě jen tak nebude..

na příspěvěk reagoval Ouwen

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

jestli se nakonec zjistí, že sou napsaný pro tři díly, tak bude dost šok.

Ouwen

Podle mě oba patří k těm hlavnějším postavám a doufám, že budou mít i podle toho prostor..

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

jinak uwais bude mít letos taky akční seriál.

sakra letos vycházej pořádné hudební alba a seriály na které čekám :)

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Konečně delší trailer

Ale stále nic extra neprozradí.. a i bitky jsou jen načrtnuty a má to menší drive než ty rychlé rytmické předchozí teasery.

Ale těším se hodně, snad to bude mít dobrej děj a hlavně parádní Banshee masakry.

na příspěvěk reagoval Ouwen, Ouwen

Gyrphos123

Gyrphos123 (hodnocení, recenze)

Režisér skvělého akčního seriálu Banshee přichází s akční novinkou?? Jo, tak na tuhle chvíli se těším už dlouho a dle prvního traileru budou mé prosby nejspíše vyslyšeny :O !!

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna

19.08.2023

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

11.07.2019

Herec Joe Taslim (The Raid, Rychle a zběsile 6) byl obsazen do role Sub-Zera v připravovaném rebootu akčního Mortal Kombat. Taslim, který v minulosti reprezentoval Indonésii v judu, se naposledy… (více)