USA,
(1991–1992)
Tvůrci:
Gene RoddenberryKamera:
Marvin V. RushHrají:
Patrick Stewart, Jonathan Frakes, LeVar Burton, Michael Dorn, Gates McFadden, Marina Sirtis, Brent Spiner, Majel Barrett, Michelle Forbes, Whoopi Goldberg (více)VOD (2)
Epizody(26)
-
Usmíření 2/2 (S05E01)
-
Darmok (S05E02)
-
Podporučík RO (S05E03)
-
Marná oběť (S05E04)
-
Neštěstí (S05E05)
-
Hra (S05E06)
-
Sjednocení 1/2 (S05E07)
-
Sjednocení 2/2 (S05E08)
-
Otázka času (S05E09)
-
Nové perspektivy (S05E10)
-
Můj hrdina (S05E11)
-
Násilník (S05E12)
-
Dokonalá společnost (S05E13)
-
Záhada (S05E14)
-
Z pozice síly (S05E15)
-
Etika (S05E16)
-
Vyděděnec (S05E17)
-
Příčina a důsledek (S05E18)
-
Základní povinnost (S05E19)
-
Cena života (S05E20)
-
Ideální partnerka (S05E21)
-
Vymyšlená přítelkyně (S05E22)
-
Já Borg (S05E23)
-
Další fáze (S05E24)
-
Vnitřní světlo (S05E25)
-
Šíp času 1/2 (S05E26)
Hrají
Noley Thornton
Nejlepší seriály:
Quantum Leap (1989) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)
Jeff Allin
Nejlepší seriály:
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)
Zázraky (2003) (seriál)
Jonathan Del Arco
Nejlepší seriály:
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Báječná léta (1988) (seriál)
Od nuly (2022) (seriál)
Susanna Thompson
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Kings (2009) (seriál)
Thomas Kopache
USA
Nejlepší seriály:
Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)
Domek z karet (2013) (seriál)
Mírová bojiště (1991) (seriál)
Kenneth Meseroll
USA
Nejlepší seriály:
Lakers: Vzestup dynastie (2022) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Brian Cousins
USA
Nejlepší seriály:
Nedostatek důkazů (2024) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Scott Jaeck
USA
Nejlepší seriály:
Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)
Báječná léta (1988) (seriál)
Chicago Fire (2012) (seriál)
Margot Rose
USA
Nejlepší seriály:
Bosch (2014) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
E/R (1984) (seriál)
Marc Alaimo
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Jerry Hardin
USA
Nejlepší seriály:
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Akta X (1993) (seriál) - herec, a.z.
Shauna O'Brien
USA
Nejlepší seriály:
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Příběhy Lady Chatterleyové (2000) (seriál)
Barry Kivel
Nejlepší seriály:
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
K.C. Amos
Nejlepší seriály:
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Michael Braveheart
USA
Nejlepší seriály:
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)
Star Trek: Enterprise (2001) (seriál)
Eugenie Bondurant
USA
Nejlepší seriály:
Frasier (1993) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Interview with the Vampire (2022) (seriál)
Roger Rignack
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
American Crime Story (2016) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Mark Lenard
USA
Nejlepší seriály:
Mission: Impossible (1966) (seriál)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Robert Seeley
Nejlepší seriály:
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Fran Bennett
USA
Nejlepší seriály:
Četa v akci (1987) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)