Tvůrci:
Cynthia SaundersKamera:
Jonathan WestHudba:
Danny LuxHrají:
Robert Davi, Julian McMahon, Roma Maffia, Peter Frechette, Nick McCallum, Louisa Abernathy, Ally Walker, Erica Gimpel, Dennis Christopher, Jamie Luner (více)Epizody(20)
-
Opět spolu 1/2 (S04E01)
-
Opět spolu 2/2 (S04E02)
-
Nevidím, neslyším (S04E03)
-
Přízraky minulosti (S04E04)
-
Nevěra (S04E05)
-
Pomáhat a chránit (S04E06)
-
Prvotní hřích (S04E07)
-
Vyděděnec (S04E08)
-
Něco za něco (S04E09)
-
Vražedná spravedlnost (S04E10)
-
Náhodný čin (S04E11)
-
Nebezpečné terapie (S04E12)
-
Vražedná identita (S04E13)
-
Ztracený ráj (S04E14)
-
Dlouhá cesta domů (S04E15)
-
Dům z karet (S04E16)
-
Moje vina (S04E17)
-
Poslední klavír (S04E18)
-
Po stopách (S04E19)
-
Potíže (S04E20)
Hrají
Stuart Charno
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Beauty and the Beast (1987) (seriál)
Danielle Rayne
Nejlepší seriály:
Castle na zabití (2009) (seriál)
Pomsta (2011) (seriál)
Skandál (2012) (seriál)
Douglas Bennett
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Machři a šprti (1999) (seriál)
Harry Groener
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Kayla Ewell
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Machři a šprti (1999) (seriál)
Lucifer (2016) (seriál)
Kady Cole
Nejlepší seriály:
Případ pro Sam (1996) (seriál)
O.C. (2003) (seriál)
Judith Moreland
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Don Fischer
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Anatomie lži (2009) (seriál)
Pomsta (2011) (seriál)
Gary Grubbs
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Treme (2010) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Laurence Mason
USA
Nejlepší seriály:
Daredevil (2015) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Útěk z vězení (2005) (seriál)
Saxon Trainor
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Podivné náhody (1995) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Todd Allen
USA
Nejlepší seriály:
Světla páteční noci (2006) (seriál)
Můj přítel Monk (2002) (seriál)
Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)
Rachel Winfree
USA
Nejlepší seriály:
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Monstrum (2022) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Jill Carroll
Nejlepší seriály:
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Jump Street 21 (1987) (seriál)
Případ pro Sam (1996) (seriál)
Romy Rosemont
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
American Crime Story (2016) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Thom Gossom Jr.
USA
Nejlepší seriály:
Kauzy z Bostonu (2004) (seriál)
Odložené případy (2003) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Andrew Sandler
USA
Nejlepší seriály:
Případ pro Sam (1996) (seriál)
Andrew Robinson
USA
Nejlepší seriály:
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
V ulicích San Francisca (1972) (seriál)
Frederick Koehler
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Oz (1997) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Jennifer Hetrick
USA
Nejlepší seriály:
Pomsta - s.r.n. (1998) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Útěk z vězení (2005) (seriál)