Jedenáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický účel… stali se lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří z nich mrtví k zemi. Ti, kteří první salvu ustáli, už tuší, že jim opravdu jde o život a že ti, co po nich střílejí, nepřestanou, dokud je všechny nezabijí. Normální člověk by takovou situaci neustál, jenže Crystal (Betty Gilpin) není normální. Nechce umřít a ve snaze přežít za každou cenu je hodně podnikavá. Tak podnikavá, že se role lovce a oběti můžou nečekaně prohodit… (Cinemart)

Bogrant

Relatívne dobre pozerateľná hororová vykopávka, v ktorej nie je štipka serióznosti, ale zato slušná dávka zábavy, spolu s výdatnou porciou nápaditej krvavej brutálnosti, ktorá je navyše vcelku nepredvídateľná a väčšinu svojich postáv odrovná skôr, než si na ne človek zvykne, čoho zásluhou však podrží diváka dostatočne v napätí. A to aj napriek tomu, že to celé vlastne nedáva nijak zvlášť veľký zmysel a záverečné rozuzlenie si to vycucá niekde z prsta. Ešte že to vynahradí ten fight a vynikajúca drsňáčka Betty Gilpin. ()

Bragi66

Téma "lov na lidi" se dá brát jako podskupina žánru "vyvražďovačka". Z filmů o lovu na lidi, které jsem viděl, patří tenhle patrně do první ligy. Sem tam sice nějaké to klišé, ale akce jsou řízné (ale bez samoúčelného hnusáctví), děj je svižný a s ostrými výkruty. Závěr filmu mi trochu připomněl Killbillovky, ale není to ani zdaleka tak pohádkově překrvavené. Vřele doporučuji. Jo a ještě - chápu, proč se říká "lovec" nebo "polovník", ale proč "myslivec"? ()

vinducha

Klasika , když už někdo začne vypadat schopně , tak samozřejmě zařve , nicméně za mě  tahle směska žánrů je pořád velmi zábavná. ()

Tarsan

Spoiler!!! No, postava, kvůli jejíž představitelce jsem to chtěl vidět, zemřela jako úplně první přibližně v 5. minutě filmu. To mě naštvalo. Ale dokoukal jsem to a nebyla to ztráta času, Crystal překvapuje, film má tempo a režisér se s tím vůbec nepáře. Žádnou logiku v tom nehledejte a jen si užijte ten spád a akci. 70% *** ()

Feacher

Na film jsem se chtěl podívat kvůli jedné z obsažených hereček a pan scénárista mi jí zabil při druhém výstřelu :)).. To už se tak občas stane, ale určitě jsem neprohloupil, film se mi nakonec docela líbil. Cením, že se snažil mít myšlenku a nějaké trochu filozofické okénko občas proložené vtipem nebo zabitím... Vyšel z toho takový zajímavý mix, který vás na hodinu a půl určitě dokonale zabaví, dokonce jsem na vážkách, zda neudělit 5*, ale nakonec vzhledem k tomu, že se mi úplný závěr moc nelíbil, ač to ke komediálnímu provedení sedí, tak nechám 4*! ()

JB001

Po dlouhé době co mne na Netflixu něco potěšilo. A hodně. Bavil jsem se maximálně a nelze nedat plný počet. Určitě si to brzy zopáknu ()

Milo384

Akčňák, který si dělá srandu z korektnosti a způsobu života na vysoké noze. Trošku mě opil Netflix rohlíkem, že je to horor, ale není. Možná jen okrajově. Stejně mě to udrželo těch 90 minut, takže dobrý průměr. Jo a hlavní herečka byla opravdu dobrá. ()

VelkyMrB

Rychlý, svižný, krátký, nelogický, hloupý. Nějak tak bych shrnul tento film. Film si od první potyčky drží tempo a ze začátku není jasno kdo bude žít dál. Už od scény s jámou s hroty jsem tušil, že to bude blbost. Ale zábavná blbost. Počet úmrtí obětí se vyšplhal na 92%. Což je škoda, protože filmové klišé “jeden přežije“ je už prostě ohrané a ničím nezajímavé. Zajímavé však je to, jak si naše přeživší poradí bez problémů s trénovaným mariňákem, ale hlavní záporačka, která si párkrát bouchla do pytle jí dělá takový problém. ()

Mykie

FOXNews versus CNN ve velmi zábavném vyvražďováku, který je ještě o kousek vtipnější a podvratnější než Flanaganovo You're next. Skvělá satirická jednohubka. ()

Majo.evans

Skvelý film!Čo viac by ste chceli.Plné akcie,humoru,kvalitné spracovanie.Po celý čas som sa nenudil.Herci skvelí.Pekná sekanica. ()

huhuhu783

mmmmmm. V rámci koronavirózní karantény sem to zkoukl. eeeeeee co dodat. V podstatě souhlasím že v rámci genderu nakázanýmu z B si nakonci rozbily držku baby a tím to tak nějak celý skončilo,nikdo nemůže nic namítnout... Prostě nějak zabitejch 90 minut karantény................Všechno ()

Andrew88cz

Hunger Games trochu v jiným pojetí, ale se vší parádou, odlehčeno o fajn vtipné scénky a hlášky. Příjemné překvapení. (7/10) ()

Zaks

Zábavné to občas bolo, len mi to celé prišlo dosť nasilu, niektoré tie vtípky. A tiež dosť veľa nudných kecov. ()

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (více)

Universal zrušil premiéru The Hunt

Universal zrušil premiéru The Hunt

11.08.2019

Necelý týden od masové střelby v amerických městech Dayton a El Paso se studio Universal rozhodlo zrušit premiéru snímku The Hunt / Lov a odložit jej na neurčito. Rozhodnutí padlo zároveň pár dní… (více)