Jedenáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický účel… stali se lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří z nich mrtví k zemi. Ti, kteří první salvu ustáli, už tuší, že jim opravdu jde o život a že ti, co po nich střílejí, nepřestanou, dokud je všechny nezabijí. Normální člověk by takovou situaci neustál, jenže Crystal (Betty Gilpin) není normální. Nechce umřít a ve snaze přežít za každou cenu je hodně podnikavá. Tak podnikavá, že se role lovce a oběti můžou nečekaně prohodit… (Cinemart)

martins

Milé překvapení, opravdu jsem se skvěle pobavil, hlavní hrdinka pořádně drsná, škoda té rychlé smrti pěkné bloncky. Po scéně s vlakem slabší a hodně slabý je závěrečný ženský souboj a nakonec rozuzlení příběhu úplně na ruby. Rasistický?asi proti bílé rase, protože žádné mrtvoly černochů či Asiatů ve filmu nejsou, jo a dvanáctý soutěžící je zabit hned v letadle. ()

WeeLass

Na to jak moc pohrdám hororovými komediemi a jak jsem se bránil si tento film vůbec pustit nebo si zjistit, o čem doopravdy je, tak to byla naprostá paráda! Když se na mojí obrazovce zjevila Emma Roberts a záhy jí někdo vystřelil mozek z hlavy, to bylo nehumánní, protože s ní by film byl ještě lepší. Na horory o tajných zařízeních, pokřivených společnostech a podobných hromadných spiknutích proti bezbranné skupině lidí si nemůžu dát dopustit, takže to byla první věc, z které jsem byl nadšený. Komické prvky se naštěstí nesnažily být přitažené za vlasy jako v ostatních filmech (Ready or Not, fuj), což byl další plus. Herečka v hlavní roli byla totální boss bitch a já bych si přál, aby film byl minimálně o 30 minut delší, zasloužil by si to. Více takových filmů bych prosil! Porovnávání s Cabin In The Woods souhlasím do jisté míry, premise té hostility je totožná, ale Cabin je creature feature, což o Lovu říct nemůžeme. ()

Facerr

Moc mile jsem byl překvapenej. Chvilkama mi to stylově připomínalo dokonce i Tarantina. Hlavní hrdinka si Umou Thurman moc nezadala. ()

srolyma

Hangrgejms pro dospělé. Skupina boháčů loví pro zábavu několik vybraných jedinců. Mockrát zpracované a vždy stejné. Nicméně tentokrát s velkou dávkou vynalézavosti, zvratů i vtipu. V rámci žánru rozhodně nadprůměr. ()

vodkasesemte

I dont believe in hell... How did you know hes lying? Bcs everybodys lying. What was the name of the movie again? Tears of the Sun (stáhnul společně). Whys the sun crying? Why are you doing this stuff? Bcs Jesus told me to. Thank you for your service. The Manor. Deplorables. If you know you are crazy, you are not (Numb – psychotic). Its not manor. Its house I buied in Chroatia and decorated it. Now its true bcs you made it true. You ppl can anything you wand and you twisted... backworld fucking world view. You wanted to be it true. Excited... It was your idea. Snowball – idealist, better place. Proč ten film vlastně Trump kritizoval, že je rasistickej (ten taky kouká na všechno)? A pak mi to došlo. Nehrál tam žádnej zkurvenej negr. Hned přihodím jednu hvězdičku, protože něco takovýho dlouho nepamatuju a v roce 2020 je to něco neslýchaného. Že by se konečně karta obrátila? ()

Dejf4

Není to špatné, ale ani žádný zázrak. Důležité je u toho nepřemýšlet. První polovina v lese je zábavná. Ale bohužel ve druhé půlce snímek ztrácí dech a zcela se ztratí. Finále se slaboučkou Hilary Swank jen vykrádá Tarantina. 5/10 ()

ZHODNOTITEL

Čekal jsem možná trochu něco jiného. Minimálně podle plakátu. Ale všeho tam bylo trochu málo. Přesto to bylo mírně jiné, než hromada dalších podobných filmů. ()

wallax

Dobre som sa pobavil. Neviem ako to bolo s filmom myslené, ale zobral som to ako príjemnú recesiu. Hlavná hrdinka bola asi tá najdrsnejšia akčná hrdinka na svete a jej "sad face" som si postupne obľúbil a do nej sa úplne zamiloval. Keby sa trošku viac posnažili a vyhrali sa s akčnými scénami šiel by som s hodnotením kľudne vyššie. 3\5 ()

djbarrel

Všechno to tu už bylo ! Nic novýho, žádná inovace, žádné přesvědčivé výkony, nic. Nevím, celkem to bolelo dokoukat do konce. Nebýt několika vtipných scén, dal bych odpad. Takhle alespoň tu jednu hvězdu. 20 % ()

Sefik

Nářez od začátku až do konce, proti všem zásadám amerických filmů (hlavní hrdina není v úvodní scéně ani v další a ani v následné, černý obličej divák neuvidí...). Dějově sice chabé, ale kdo má rád boj o přežití a krev, neměl by si nechat tento snímek rozhodně ujít. ()

Honzulik

The Hunt je velice slušný akční film, u kterého se nebudete nudit. Film graduje a má vše co má podobný film mít... Velice se mi také líbila Betty Gilpin, která zahrála skvělou "drsňačku". A co z filmu plyne...? "Bacha na to, co píšete na soc. sítích..."?! ()

AndrewNewman

Na tie tri hviezdy je to určite. Kvôli solídnym akčným scénam, brutalite, ale aj atmosfére. Kvalitu tomu znižuje veľmi priemerná zápletka a totálne otravná a nevkusné grimasy hádžuca hlavná hrdinka. Škoda, že to nebolo opačne pretože skvelej Hilary Swank by táto rola sadla na mieru. A taktiež ma nasralo odstrelenie najsexi kočky Emmy Roberts hneď v úvode! Wtf?! ()

blazma

zvláštní film, u kterého jsem nevěděl jestli mu dát 4 hvězdy nebo jen jednu. až takhle to se mnou zamávalo :D.. příběh není nijak zázračně originální. Bohatí se očividně nudí a tak si zaplatí možnost lovit lidi. Úvodní scéna v letadle mi přišla trošku bez pointy a zbytečná. Dostaneme se na pole kde lidé dostají zbraně na obranu, nic méně všichni jsou takřka okamžitě zabiti z krytu vysoko na kopci. pasti, miny, fake benzínka je docela vtipná část. nic méně všichni ti boháči schovaní a zalezlí v bunkru trošku kazí ten pocit z toho Lovu. protože sedět na prdeli a čekat až dostanete všechno na zlatém podnose mi jako lov nepřijde. Nic méně to co to zachraňuje je hlavní postava, šílená a zároveň inteligentní hlavní postava, ten film rozhodně vytáhla na vyšší příčky. ()

Mamutol

Taková brutální oddechovka s Betty Gilpin, která je fuckt drsná, ale ty její ksichty při akci jsou ještě drsnější :-))) ()

johnsnow

Nuž poviem vám takýto masaker som nečakal. V prvom rade som sa tešil na emmu a ehm no šak uvidíte. Betty je podľa mňa fajn charakter ktorá sa prepína medzi jeblou kravou a badass bitch a podporuje to aj tými čudnými ksichtami. zvyšok či už lovcov alebo lovených nemá veľa priestoru teda až na Hillary. Akcia na začiatku je masakrálna v bunkri je dobrá ale krátka a záverečná je fakt perfiš. Jo a čo sa týka vysvetlenia prečo to vlastne robia, tak je to v tejto dobe dosť výstižne vysvetlené. Za solídne 4* ()

blondboss

Ono je ťažké hodnotiť prudko recesistický snímok, ktorý sa neberie ani náhodou vážne. A práve v tom je čaro tejto čiernej akčnej komédie, ktorá je akoby paródiou na podobné revenge a survival movies v jednom a v ktorej padá alebo zobrazuje sa jedna hláška za druhou. Navyše tvorcovia tu nemajú problém zakillovať postavu, o ktorej máte pocit, že bude hrať prím. Herecky to bolo tiež fajn a preto musím jednu nadpriemernú hviezdu prihodiť. 70 % ()

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (více)

Universal zrušil premiéru The Hunt

Universal zrušil premiéru The Hunt

11.08.2019

Necelý týden od masové střelby v amerických městech Dayton a El Paso se studio Universal rozhodlo zrušit premiéru snímku The Hunt / Lov a odložit jej na neurčito. Rozhodnutí padlo zároveň pár dní… (více)