Simpsonovi

TV spot
USA, (1989–2024), 285 h 29 min (Minutáž: 20–25 min)

Scénář:

John Swartzwelder, Dan Greaney, David X. Cohen, Richard Appel (více)

Sesitka

Tady tento seriál plný žlutých postaviček patří mezi mé nejoblíbenější. Vtipné momenty se tam setkávají na každém kroku. Je to seriál, který pravidelně sleduju. Mám ho prostě ráda. ()

Sheldra

Nemám tuchu, kam tvůrci na ty nápady chodí. Jasně, pořád je z čeho si střílet, vždyť lidská blbost nezná mezí. Přesto se jim daří neopakovat se a za to mají můj obdiv. Takhle královsky se hned tak u něčeho nepobavím! ()

Linda.csfd

Od té doby, co je dávají čtrnáctkrát denně, je nemůžu ani vidět... Nemám ráda ten konzervativní příšerně moralizující přístup - vzít si z každého dílu nějaké důležité ponaučení nebo poselství. Jedna hvězda za Vočka (nejoblíbenější postava) a druhá za Burnse. ;) Jo, abych nezapomněla - existuje jedna epizoda, který bych bez váhání napálila pět Proxim Centauri a tou je šestá epizoda 23. série - The Book Job. Prostě dokonalost. ()

ibeh

Přivedla mě k nim před léty má dcera a musím říci, že dodnes mi vždycky dokážou vylepšit náladu. Bez českého dabingu si tento seriál opravdu nedokážu představit, je prostě neoddělitelný. Marge v originálu je dost neposlouchatelná, alespoň pro mě. Mí oblíbenci: Vočko, Maggie, Ralph / chodí Pešek, chodí Pešek ...../, dědeček Simpson, Milhouse, Skinner a jeho matka, Flanders, Burns a všechna zvířata. ()

Had6

Dát si sprchu, natočit monitor k posteli, dát do playlistu dva díly z jakékoliv série, zalézt pod peřinu a nechat se příjemně uspat. Poslední půl rok (leden 2009) je to skoro každý den stejné. Těžko hledat lepší animovaný seriál. ()

maverick10

I kdybyste me mucili, tak se pridam k Janu Husovi, Giordano Brunovi i k samotnemu Jezisi - a proste neodvolam onech 5 hvezdicek. Tak tenhle humor je prave onen lek na kazdodenni starosti a neduhy lidskeho pokoleni, na vsechny deprese, pocity uzkosti, smutek, zatrpklost, zlomena srdce, nadymani, sklerozu, pretrzeni predniho krizoveho vazu a strachu z navstevy rodicu me pritelkyne. Vsichni studovani lekari jdete se vycpat!!!!!!!!! ()

Carlossss

Tohle je nesmrtelná klasika, která mě pronásleduje už od raného dětství. S Homerem, Bartem, Lízou, Marge a Maggie jsem prakticky vyrůstal a rád se na ně podívám i dnes. Další srdcovka... ()

SonG

Žádný kometář nemůže vystihnout to,co Simpsonovi jsou.......prostě pro ně bych dal ne 5*,ale rovnou 6* ()

honajz2

Asi tento serial známe všichni a kdo ne může se podívat.Sranda tu nechybí. Po 26. sérii: Díly jsou čím dál tím horší. Někdy jsou i bez humoru. A to je problém. Nevidím jinou možnost, než srazit jednu hvězdičku. Seriál se mi líbil do 16. série, pak už to šlo hodně dolů... Přesto si to nechám v oblíbených seriálech, protože se u spousty dílů bavím dodnes. 26. série byla naprosto přehlídkou trapnosti, povedl se snad jenom jeden díl. Tak dnes jsem se - a nerad to dělám, protože mě tenhle seriál provází celým životem - rozhodl vyřadit Simpsonovi ze svých oblíbených seriálů a to hlavně kvůli tomu, že na nejnovější díly se nedá dívat a jsou vrcholem trapnosti, ale taky kvůli tomu, že mi tam jenom zabíraly desáté místo pro seriál, který si ho opravdu zaslouží. ()

Jigy

Simponovi jsou dnes už kult. Koukám na ně již neskutečně dlouho a většinu dílů jsem viděl již tolikrát, že by jiného omrzeli. O to víc mi je smutno, když vidim jak od 20. serii jsou příběhy slabší a humor vyčichlejší. Epizody se sice snaží dát určité morální poučení, ale proti předchozím dílům to je slabý odvar, který často ihned zapomenu. Simpsonovi prostě jedou setrvačností a není se čemu divit, že po tolika letech jsou vyčpělý. A vše to započalo nepovedeným filmem. Holt už to není ono a o štafetu se hrdě a vehementně hlásí již dlouho Futurama. ()

Martyska

Páči sa mi hlavne český dabing. Páči sa mi to, že Meggie nevyrástla už dobrých 25 rokov a páči sa mi, že epizódy sa vždy nejako zvrtnú a nastane nepochybný chaos a nepredvídateľný koniec. Dá sa čo vytknúť. Mne sa napríklad nepáčia dvojzmyselné dialógy, to, že niekedy presne neviem o čom je diel, lebo sa to moc skomplikuje a potom nevyrieši a nakoniec to, že v tom nevidím dobrý príklad pre deti. ()

easaque

5* pochybuji, že někdo tuhle legendární animovanou rodinku nezná a neviděl aspoň nějaký jejich příběh, když už se objevují na obrazovkách už skoro jednu a půl generace. A navíc když běží v Česku s bezva dabingem. Za ty roky se mi to okoukalo, ale přesto z nostalgie nejde dát nic jiného než 5 hvězd. Prostě odpočinková pohodovka. [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 3 (3*MAX) ] ()

Disney+ odstartuje v Česku 14. června

Disney+ odstartuje v Česku 14. června