John Wick: Kapitola 4

• USA John Wick: Chapter 4 (více)

John Wick (Keanu Reeves) odhalí cestu, jak porazit Nejvyšší radu. Než se mu však podaří získat svobodu, musí čelit novému nepříteli, který má mocné spojence po celém světě. Bude to o to težší, že nová spojenectví mění staré přátele v nepřátele... (Vertical Entertainment)

Diskuze

ESNYR

ESNYR (hodnocení, recenze)

Vy jste fakt nemocní (aneb tisíciosmistádevadesátátřetí diskuze u které dávám "zrušit sledování")

Čili můžete mi klidně nadávat, já už se to nedozvím.
Moderace tu citelně chybí, stejně jako pravidelné bičování POMA za to že tady tu chátru trpí.

Merengues9

Ani mne úprimne. Ako keby si režiséri povedali, že jediný spôsob ako môže byť film dobrý je jeho dĺžka. Pri tom (z môjho pohľadu) si svoju stopáž minulý rok nedokázal obhájiť ani Babylon, ani Tár, ani Triangle of Sadness.

Merengues9

Myslím, že ak Wick využije tie tri hodiny zodpovedne, na konečne nejaký poriadny worldbuilding, vzťahy medzi postavami a opäť dobre nastylované súboje, tam má vysokú šancu si svoju stopáž obhájiť.

Úprimne sa teším, že po Berandale tu je konečne dlhý čisto akčný film.

na příspěvěk reagoval Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Ingtar2

Samozřejmě, že můžou, ale musí to být ospravedlnitelný. Zrovna u Wicka si nemyslím, že téměř 3 hodiny jsou dobré. Nebo i nový Batman, který je sice docela slušný, ale délka filmu je hodně přestřelená.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ingtar2

Mně spíše jen pobavilo to že Cameron a spol točí dlouhé filmy, gaučový experti atd, sou s tím spokojení, protože to je umění. Ale když dlouhý film natočí Marvel a nebo někdo od Wicka, tak se z toho mohou posrat do vejšky.  Humor jak vepřová hlava.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Marvel musí být zníčen. Proč ? Protože točí komiksové filmy a oni ty komiksový filmy nemají rádi a nedokážou vedle nich být. Že jo ? Že je to tak ?

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

A nikdo tu ani nějak fanaticky nebrání Wicka nebo Marvelovky... pouze se všichni pozastavujeme nad úrovní a inteligencí tvých příspěvků.

Ovšem tobě přijde zlý nejen Wick či Marvel (což o to, kopání do Marvelu je taková oblíbená kratochvíle infantilních elitářských inťoušů, na to už si člověk musí trochu zvyknout :D), ale i Cameron, Tarantino, Nolan, ba dokonce i Scorsese... takže ty zřejmě nejsi vůbec filmový fanoušek, pouze úplně retardovaný trol. Tedy ano, na csfd nepatříš... resp. v ideálním světě by to tak bylo, ale csfd je troly zamořeno, takže... co už. :)

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ingtar2 (hodnocení, recenze)

Nie všetci majú vkus na Scorseseho, niektorým nesadne. A hrotiť to nemusíš, pochybujem, že máš vôbec vek na to si odblokovať tú telku keď niečo takéto v nej ide.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Sebule

Sebule (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Já to moc nevidím.... Těch věcí tu chybí tolik, že se to jenom kupí. Kdoví, jestli ty nápady a diskuze někdo čte. Ale moderátoři jsou docela základ.

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Možná se zeptat na tu moderaci přes "Napiš nám" nebo v diskuzi "Nová csfd" (nebo jak se ta diskuze jmenuje), případně poslat vzkaz přímo POMOvi. Že zda to do budoucna alespoň nějak nehodlá řešit. Kdyby se na to ptalo více lidí, tak možná by se jednou něco i stalo... Nebo taky ne, vzhledem k tomu, na jakých lidech a "principech" si csfd vybudovala svou popularitu (a teď se s tím dá už těžko něco dělat).

na příspěvěk reagoval Sebule

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Klid, děcko objevilo sílu internetu a sebevědomí mu narostlo do výšin. Jen ho nechte se realizovat a hrát si v diskuzi, vždyť je to hezký

Ingtar2

V base asi ne, ale zavřeni v léčebně určitě ano. A ty moderátory csfd fakt potřebuje jako sůl už min. 10 let a nikdo s tím nic nedělá. Smutný.

Sebule

Sebule (hodnocení, recenze)

Ingtar2

Jo taky si říkám. Docela populární stránka v Česku a na Slovensku a nic takového nemá.... Přitom by stačila blbá kolonka "nahlásit" :-)

John Wick dostane seriálový sequel

John Wick dostane seriálový sequel

08.08.2024

Jak málokdo pochyboval, do barvitého světa profesionálních zabijáků se po posledním díle Johna Wicka ještě určitě několikrát vrátíme. Zatímco stále čekáme na odloženou celovečerní Ballerinu s Anou de… (více)

Keanu Reeves si zahraje v komedii od Jonaha Hilla

Keanu Reeves si zahraje v komedii od Jonaha Hilla

08.03.2024

Tuhle kombinaci by nejspíš čekal málokdo. Keanu Reeves (The Matrix Resurrections), herec téměř univerzálně milovaný napříč všemi cílovými skupinami, však už loni přislíbil svou účast na nadcházejícím… (více)

Ballerina přitančí s ročním zpožděním

Ballerina přitančí s ročním zpožděním

22.02.2024

Fanoušci zabijáka Johna Wicka a herečky Any de Armas budou muset zatlačit slzu zklamání, na jejich společné akční dobrodružství si budou nakonec muset počkat výrazně déle. Dlouho připravovaný a mimo… (více)

Krásné svátky a PF 2024

Krásné svátky a PF 2024