Reklama

Reklama

Tokyo Vice - Season 2

(série)
Trailer
USA, 2024, 9 h (Minutáž: 48–59 min)

VOD (1)

Epizody(10)

Videa (1)

Trailer

Recenze (24)

willmore 

všechny recenze uživatele

Ja to úžasně atmosferické, kdo byl v Tokiu, si to užije dvojnásob. Ale mělo zůstat u jedné řady. Nějak mě už unavuje, že každý seriál musí mít deset sezón. SPOILER: Kdyby se aspoň na konci první řady jeden případ ukončil a v druhé se řešilo něco jiného, byl bych asi nadšený. Ale úplný začátek první řady působí, že půjde o uzavřený příběh. Na konci první řady dostanou všichni klaďáci přes držku, aby se na začátku druhé řady zase ukázalo, že to až tak hrozné není. Pak se přidávají další vedlejší postavy, každý se zná s každým a působí to na mě jako průměrné seriálové klišé. Spíš sledujeme životy jednotlivých postav než strhující příběh. Jsem v půlce druhé řady a nevím, jestli to dokoukám, už mě na tom baví jenom to Japonsko. UPDATE: Tak jsem dokoukal a druhá půlka druhé řady je dobrá. Takže není to špatný seriál, bavilo mět to, ale nebýt toho Tokia, tak je to jen velice průměrný seríál s celkem předvídatelným a schématickým dějem. Je to škoda, mohlo to být velice super. ()

Isag1 

všechny recenze uživatele

Krajšie zakončenie seriálu som si nemohol viac priať. Samotný koniec, ktorý nebol až moc prehnane dramatický, ale taktiež vedel rozbúchať srdce je presne taký koniec, ktorý by som si prial u každého krimi seriálu. Ansel Elgort zahral rolu novinára a.k.a. kriminalistu na výbornú. 2. séria taktiež zachovala samotnú tématiku prvej série a nehrala sa na akýsi sequel alebo už prequel k prvej sérii, pekne naviazala a budovala napätie až do samého konca. Nechýbalo ani samotné gore, ktoré veľmi pekne nahodilo atmosféru seriálu a privábilo viac emócii k postavám. Prvý seriál, kde mi fakt gore nevadilo. Nemám čo dodať 10/10 ()

Reklama

3DD!3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Perfektní kriminálka z prostředí Tokia konce minulého tisíciletí. Skvěle zmáknuté realie dávají zapomenout, že si scenáristé občas vymýšlí a diváka nepříjemně vytrhne z koncentrace, když se pro zvýšení napětí některé z postav chovají vyloženě dementně. Herci skvělí a vývoj postav přímo ukázkový. Ať už jde o Elgortova Adelsteina (návrat k rodině je silný, ale chybí dořešení sestry) nebo Kasamacuova yakuzáka. Watanabe za ty dva roky trochu sešel a z drsného detektiva přešel spíše na roli sešlého rádce. Doufám v další sérii, ale tam by museli stoupat už rovnou do vládních kruhů, aby zvedli laťku. Už tě nepotřebujeme... ()

bearmeedek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začnu tím, že první, velmi dobrá série seznamovala delší dobu s postavami, jejich prací a zvyklostmi v Japonsku (v Tokiu). Pak se vše opět pomalu zahušťovalo a na konec se všechno, co šlo, pěkně posralo. Žádná výtka, poutavě natočeno. Druhá série už "jenom" jede a jede. Má o dva díly víc a stejně jsem litoval, když to skončilo. Každá postava, až už je sympatická nebo ne, přitahuje svou osobností. Scénář neopomněl ani takovou maličkost, že mladý novinář, Američan, se při návštěvě rodiny v Americe  rodině a všem známým klaní do pasu, jak je zvyklý z Tokia. Jediné a poplatné zaváhání je postelová scéna dvou chlapců, včetně zasouvání. Šlo o zcela vedlejší postavy a scéna neměla nic společného s dějem. Jinak seriál super a druhá série graduje skoro 10 hodin. ()

hrumsrt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Už to znáte, už si myslíte, že víte, co Vás může potkat, ale zatímco jste se minule jen rozkoukávali, tentokrát Vás už nikdo šetřit nebude. Osudy nezlomného amerického novináře v podsvětí Japonska jsou zpět! Ale pokud jste to nepochopili na konci předešlé série, tak Vám to upřesním. To psaní efektních článků o motorkářském gangu, anebo o strastech jakuzáctví, je pryč. Jake má před sebou možnost, jak dohnat japonského bosse klanu Tozawu před spravedlnost, jenže když šlápnete lvovi na ocas, nebuďte překvapení, že se bude bránit.. Ucelenější a dynamičtější vyprávění, které Vám nedá vydechnout. Do poslední chvíle nebudete mít jistotu, že postavy stojí na správné straně, a když tak že Vás jejich přítomnost bude dlouho těšit.. Bez sebemenšího zaváhání vyprávěný příběh o pokusy soudit člověka, který je každým dnem víc a víc mocnější. Jakou cenu má pravda a spravedlnost? Je to nad nebo pod životy vašich milovaných a toho vašeho? P.S. Jen ať si zkusí něco letos ještě takhle uhranout! 100% ()

Galerie (91)

Reklama

Reklama