Prochy38

Tato psychózné jednohubka mi tak dlouho unikala. Je možné, že jsem to kdysi ve svých mladých letech viděl, ale nepamatoval jsem si vůbec nic, a to na tom bylo nejlepší. Jak to dopadne jsem nevěděl do posledních sekund a fakt to mělo šťávu. Bezmála 80 minut a fakt kvalitní podívaná. C. Farrell je ve své roli dokonalý a K. Sutherland "jakbysmet". Viděl jsem tento film z dabingem a teď si nevybavuji jméno dabéra, který K. Sutherlanda daboval, ale to bylo opravdu mistrovské dílo! Paráda. Milé vidět v minirolích K. Holmes i R. Mitchell. Scénář na jedničku s podtrženou! ()

Hanes88

Velice povedený psychologický thriller!! Vyznamenali se při něm jak Colin Farrell, kterého jako herce opravdu nemám moc rád, a Kiefer Sutherland, se kterým jsem viděl jen málo opravdu dobrých filmů. Nicméně tady se vše povedlo a chybělo jen málo abych nedal 5*. 85%. ()

Schuldiner

Tak viděno po letech...a musím jednu hvězdu shodit.. Předně si řikám, že policajti by si pro něj jednoduše do tý budky došli, určitě by to tam hodinu neobléhalo desítky odstřelovačů. Proč taky...? Dejte ruce za hlavu a vystupte z budky jinak budeme střílet! Myslim, že by to bylo rychle vyřešeno...ale bůhví... teda..kdo ví.. Navíc psychopat Sutherland ví úplně vše, vše má do nejmenšího detailu zmáklé a nedává mi smysl proč se snažil potrestat či napravit zrovna postavu Farrella a proč do toho zatahuje tolik nevinných lidí.. Každopádně dobrý nápad a určitě to stojí za vidění! ()

J*A*M*A*L

Bezpochyby nejlepší film Joela Schumachera a jeden z nejzajímavějších thrillerů co znám.Je zajímavý hlavně tím, že se odehrává na jednom místě, pouze asi na těch pět minut na začátku než se Colin Farrell dostal k budce se odehrával film na jiném místě.Ale na těchto filmech mě to však hrozně fascinuje.Celý film se odehrává na jednom místě a skoro pořád drží stejně dobré tempo.Phone Booth mě však neodvázal úplně nejlíp a byla zde pohodově vidět několik chybiček, ale i tak skvělý film. ()

lucijelucije

Na to, že se Phone Booth odehrává téměř celých 80 minut na jednom místě, je to výborný, rychlý a nekompromisní thriller. Nekonečný koloběh interview, které stupňují gradaci na plné čáře vás upoutá k obrazovce. A nerada bych opomenula grandiózní výkon C. Farrella, i když tomuto muži zrovna neholduju, jeho práce je hrát a to dělá na 100%. ()

Honzeek95

Rád používám slovo "klišé". V tomto případě ho ale použít nemohu. Vynikající, zábavný a hlavně originální thriller se skvělou režií a Farrellem. I dabing se v tomto případě povedl! ()

Paldiny

Simon vraví: správaj sa slušne! Aj napriek tomu, že ide o obyčajnú morálnu agitku, to Joel zvládol. Triezva minutáž, originálne poňatie, gradujúce tempo. Hlavný hrdina sa prakticky neodlepí od telefónnej búdky a zabrať si ju pre seba, pričom má denne ďalších 500 návštevníkov, to chce odvahu. Colin je sympaťák a aj napriek tomu, že hrá mestskú krysu so všetkými zlozvykmi, návykmi, mu neprestávate fandiť. Beriete ho iba ako obeť dnešnému boomu, ktorá sa radšej vykecáva so strojmi a keď už niekoho náhodou aj stretne, nemá si s ním čo povedať a tak si začne vymýšľať. Do toho ešte nevera, využívanie a arogantné správanie. Skrátka ukážkové zrkadlo moderného človeka. Tento spôsob života mu dá vyžrať psychopat na druhej strane hovoru, ktorého netradičné metódy liečenia zrejme pochytil aj Jigsaw. No ten ich začne vo veľkom praktikovať až o rok neskôr. Nech len nechválim, mínus vidím v mnou neobľúbenom obraz v obraze, aký sa vo filme vyskytoval často. Rovnako mi neladili opulentné uvrieskané herečky, čo nie a nie zmiznúť z plátna a záverečný zvrat, ktorý demonštroval predošlé dianie, inak kvalitka. SPOILER - Čím si vlastne zaslúžil zomrieť roznášač pizze? ()

orkadimenza

"Není to zvláštní? Slyšíš telefon, může volat bůhvíkdo. Ale když zvoní telefon, tak se musí zvednout, že?" Perfektní thriller, ve kterém jsou dvě nejvzdálenější místa dva bloky od sebe. Tak málo?! Rozhodně ne! Vyzdvihl bych 3 zásadní věci: 1. Skvělý Farrellův herecký výkon, 2. Cohenův scénář a dialogy, které jsou napínavé od samého začátku, 3. Minutáž 81 minut. Díky ní si pouštím tento film často a s každým shlédnutím se u mě probojovává do absolutní špičky a překonal už i takové fenomény ve svém oboru, jako Sedm a Klub rváčů. Moje oblíbená scéna s doznáním by měla donutit každého k zamyšlení. ()

Macik

Jeden z nejlepších snímku Joela Schumachera,který stojí především na vynikajícím výkonu Colina Farrella.Na mě osobně ten film hodně zapůsobil je to prostě 80 minut napětí..... ()

Yardie

Je to takový lepších 70%. Poprvé mě to dosti dostalo. Výborný nápad točit v budce, to se musí nechat. Dobrá atmosféra, bylo to napínavé a zajímavé. Nicméně podruhé mě to už tak moc nezaujalo a po třetí bych se na to už nekoukal, proto to nejsou čisté 4*. Už to nemělo takovou atmosféru a moc mě to nebavilo, což u jiných filmů se klidně mrknu 5x a baví mě to pořád. Na jedno shlédnutí úžasné, na druhé normální a potřetí už asi ne. Howgh! ()

Alf

Hm, potvrdil se můj předpoklad - nevyrovnaný režisér, nezralý herec a minimalistický scénář mohou sice vytvořit výjimečný film, ale ne výjimečně dobrý film, já jsem se bohužel v té neustálé společnosti psychopata časem začal nudit.. ()

M.I.K.E.

Skvělé představení Colina Farrella. Jeho výkon je přímo excelující. Stejně jako celý film. Originální, napínavý a hlavně strhující. ()

Viburnus

Podobně jako u 12 rozhněvaných mužů - na tak malém prostoru zahrát takhle velké divadlo - to je umění. A opravdu je, a kvalitní. Kdo umí, umí. Perfektní nápad, zábava na úrovni, řekl bych. ()

záplata

Když se řekne slovo napětí vybavím si film cellular a telefoní budku protože o napětí tu nouze opravdu není a ještě jak ho tam hecuje ten vrah aby policajtum a Kelly říkal ty nesmysly. Opravdu extrémně napínavá podívaná, ale ten konec to byl úlet celého filmu ten se miá vůbec nelíbil skončilo to hodně podivně a byl jsem z toho dost zklamaný. ()

evil_ryu

Vynikajúci scenár, ktorý robí z tak jednoduchého nápadu poriadny thriller. Colina naozaj nemusím, ale v tomto filme bol dosť dobrý. Krátka minutáž bol dobrý nápad, lebo viac by mohlo filmu uškodiť. Stále sa mi to nezdalo dokonalé, ale dal by som takých 80 %. ()

1945

Když policie našla mrtvého pizzaboye v bytě s odstřelovačkou v okně, přemýšlel jsem, kdy se objeví pravý ,,napravitel životních chyb". Potom co ležel Stu v sanitce - přišel na scénu. A kdo jiný než Kiefer Sutherland. Celý film se dá shrnout jedním slovem: dokonalost ()

Matros

Opravdu jsem nečekal, že se mi bude tolik líbit thriller, který se odehrává v telefonní budce. Skvělý Colin, skvělý Forest a skvělý hlas Kiefera Sutherlanda ve skvělém filmu, který nenudí ani vteřinu! ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor