wosho

Velmi vydařený nervydrásající thriiler je jasným důkazem,že jeho režisér do blázince ještě nepatří. ()

tereza_p

Všichni Telefonní budku vychvalovali...já z ní nadšená tolik nebyla, napětí mi unikalo a chvílema sem se nudila. ()

kery-

Důkaz, že i za krátkou dobu se dá natočit skvělý film. Colin Farrell svojí zvládl naprosto bezvadně a nelze mu nic vytíkat. To samé platí i u scénáře - opravdu povedený a úplně nejlepší je, že sniper až do samého konce zůstává jako "pan Neznámý". zkrátka film, na který se klidně znova podívám. Jen tak dál J.S. ()

Holina

Takto by měl vypadat netradiční thriller. Ačkoliv se většina filmu motá koem jediné telefonní budky, rozhodně nejde o komorní záležitost... ()

Tydlidáš

V jednoduchosti je krása. Vynikájící scénář a hlavní role Conina Farrellla. Co dodat, jestli chcete strávit hodinu a půl sledování pána v košili jak telefonuje, lepší film budete jen těžko shánět. Vřele doporučuji. ()

lisi26

Těžko se mi hledá vhodný komentář. Nemám co bych vytknul. Byla to bomba. Odpich dvanácti rozhněvaných mužů či absurdita psychyckého nátlaku panchartů (ten pocit byl podobný). Jakékoli doporučení je zcela upřímné... ()

Reckon

Je naprosto pro mě neuvěřitelné, jak se mohl natočit tak napínavý thriller jenom z jednoho místa. Ale je to pravda. Farrell předvádí naprosto fámozní výkon a dialogy se záporákem vás neodtrhnou od obrazovky. Nakonec ten brutální filozofický převrat pomocí "psychologa na telefonu" mě dostal a já jsem se dočkal jednoho z největších překvapení, které jsem při sledování filmů zažil. (10/10) ()

danielosbourne

Film přesně podle mého gusta. Mam rád když se kamera v podstatě ani nehne z jednoho místa. Povedenej snímek z dílny Joela Schumachera se skvělým, nebojím se říct svým dosavadně nejlepším, hereckým výkonem Colina Farrella. ()

Ripley

Než Colin Farrell vymění mobil za telefonní sluchátko je to peklo(vyjímkou je výtečný prolog).Poté se rejža Schumacher řítí neuvěřitelnou rychlostí neuvěřitelně kvalitně do finále jako jeho jmenovec s F1. ()

Paity

Co jako má být zajímavého na tom, když se někdo zavře v budce, to mi tedy není jasné. A co, že po něm někdo střílí, co má být. Tohle je prostě něco podivného, co zaúčinkovalo na celou populaci, ale mě to nezasáhlo. Díky bohu. ()

Rapikk

Jednoznačně nejdelších osmdesát jedna minut hlavní postavy, kterou bravurně ztvárnil Colin Farrell. Telefonní budka je perfektním zpracováním až neuvěřitelně jednoduchého námětu a ve výsledku jde o jeden z nejlepších psychothillerů posledního desetiletí. ()

Stružák

Telefonní budka je prošpikovaná skvělými dialogy a je to dost možná nejlepší thriller vůbec. To napětí, které vyvolává je neuvěřitelné a neomrzí ani po několikanásobném shlédnutí. Filmu jednoznačné prospívá délka (příjemných 80 minut). Každá minuta je ale využita do poslední sekundy, jediné slovo nebo záběr nepřijde nazmar. ()

RichardLev

Super thriller se super psychopatem. Dost jsem se u tohohle filmu nasmál. Některé situace mi přišly podobně absurdně zábavné, jako když Willis ve třetím díle Die Hard chodil po ghetu nahý s cedulí Nenávidím negry. Nevím, asi jsem divný, když se tomu směju. Ten psychopat byl prostě bůh. Jo a Colin to taky zahrál dobře, klobouk dolů. Akorát to na mě ke konci bylo až moc vážné a trošku to ztrácelo šťávu. Chtělo to aspoň ještě jednu mrtvolku navíc. ()

Scevola

Minimalisticky snimok, ktory je skvelo natoceny aj zahrany. Najlepsie na tom je, ze teraz (rok 2013) by uz ani vzniknut nemohol. Pozrel som si ho znovu asi po 10 rokoch a stale zaujme, ma vybornu gradacia napatia a este k tomu aj pekne zabery z Manhattanu. 9/10 ()

HArna

Jeden z nejlepších psychologických thrillerů, jaký jsem kdy viděl. Značná část filmu je v telefonní budce a funguje to. Funguje to hlavě proto, že je to film nepředvídatelný a drží brutální tempo, nepustí vás.Pro mě určitě nejlepší film od Joela Schumachera. Colin Farrel hraje výborně, navíc ve vedlejší roli moje nejlepší herečka Radha Mitchell, co víc si můžu přát? Poměrně levný film, který vydělal balík. ()

Strandmon

Na tomto filmu se dá krásně vidět, že se nutně k natočení dobrého thrilleru nemusí cestovat po pěti zemích a osmdesáti místech. Velkým fenoménem je Kiefer Sutherland a jeho projev, který je opravdu skvělý. Phone Booth mě sice neohromila natolik, že bych se jí rozhodl dát pět, ale rozhodně stojí za to si jí pustit. ()

FiliPP

Úžasný thriller který má skvělé tempo a který Vás hned od začátku přinutí koukat a neodtrhnout oči. Colin Farrell v tomto filmu předvedl výborný herecký výkon. Co se týče scénáře tak ten byl perfektní a kamera byla také skvělá. S minimálním rozpočtem a prostorem se natočil 80-minutový thriller který je dokonalý a ze kterého by si měli ostatní thrillery brát příklad. Dokonalost po všech stránkách. Hodnocení 94%. ()

jakeer

Na malom pôdoryse sa tvorcom podarilo toho dosť, ale mňa to neohromilo. Možno je to aj tým, že som si film nepozrel vtedy, keď bol aktuálny (a podpísal sa na ňom zub času, lebo dnes by taká situácia sotva nastala). A možno ide aj o atmosféru, že som snímku nevidel v kine, kde by napätie gradovalo. Ale na poli trilerov (môj najobľúbenejší žáner) je podľa mňa priemer. ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor