Reklama

Reklama

Letuška

(seriál)
  • USA The Flight Attendant (více)
Trailer
Drama / Mysteriózní / Thriller / Komedie
USA, (2020–2022), 11 h 58 min (Minutáž: 42–48 min)

Tvůrci:

Steve Yockey

Předloha:

Christopher A. Bohjalian (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Hrají:

Kaley Cuoco, Merle Dandridge, Nolan Gerard Funk, Michiel Huisman, T.R. Knight, Zosia Mamet, Rosie Perez, Colin Woodell, David Iacono, Michelle Gomez (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(16)

Obsahy(1)

Temně komediální thriller, inspirovaný celosvětově úspěšným románem Chrise Bohjaliana, pojednává o tom, jak se může celý život změnit během jediné noci. Letuška Cassandra Bowden (Kaley Cuoco) se probudí ve svém hotelovém pokoji v Dubaji, s příšernou kocovinou z předchozí noci a mrtvolou ležící vedle ní na posteli. Protože se bojí zavolat policii, pokračuje ve svých ranních aktivitách, jako by se nic nestalo, a přidá se k ostatním letuškám a pilotům cestujícím na letiště. V New Yorku je vyhledána agenty FBI, kteří se vyptávají na její nedávné mezipřistání v Dubaji. Zoufalá žena, která stále nedokáže poskládat střípky z oné osudné noci dohromady, začne přemítat o tom, jestli by mohla být vrah. (HBO Europe)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (112)

BoPo 

všechny recenze uživatele

Keďže si Kaley Cuoco produkovala svoj vlastný seriál, tak si pochopiteľne vybrala k sebe hercov a herečky, ktorí sú maximálne na jej hereckej úrovni. Takže nečakajte žiadny áčkový seriál. Skôr pokus o kvalitne urobenú oddychovku. Zo začiatku to vlastne dosť dobre vychádza. Veľmi dobre zvolený štýl rozprávanie príbehu. Fajn zápletka. Kaley Cuoco sa dokázala odprostiť od Penny a jej alkoholická letušková rajda vyšla celkom trefne. Bohužiaľ to čo prvých pár dielov hodnotíte ako hlavný plus, sa neustálym opakovaním zmení v nudu. Posledné dve časti začnú všetko strašne zjednodušovať, postavy kopia ešte väčšie nelogické kiksy než predtým, hop hop a poďme na "šokujúce" rozuzlenia. Postupne som sa z dojmu fajn prepracoval k nič moc. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

zvláštní seriál,který má sice hodně much,ale ve výsledku baví a udrží diváka v určitém napětí až do konce.Kaley Cuoco se hodně snaží vymanit z role Penny,což je fajn,ale postupem času vám dojde,že ona vlastně pořád Penny je,jen v téhle realitě nepoznala Leonarda a Sheldona a skončila jako letuška.Tady mi s přibývajícím časem sice trochu vadily ty její alkoholické stavy,ale předpokládám,že to ani nemělo být příjemné.Závěr byl pak možná trochu přitažený za vlasy,ale vzhledem k průběhu celé série to vlastně ani nevadí...70% ()

Reklama

mkali 

všechny recenze uživatele

Příběh promiskuitní alkoholičky s pokusem o humor a detektivní příběh. Postavy nesympatické, hlavní hrdinka na pár facek, flashbacky a linka "v hlavě" sice nápadité, ale velice rušivé. Hrdinka kupí jednu chybu za druhou, vedlejší postavy jsou tak nějak do počtu. Jedna hvězda za zvrat na konci, jedna za intro a jedna tak nějak z povinnosti. ()

Marze 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

O ženském spojenectví a vztazích hrdinky s partnery. Jedna z otázek seriálu je jestli všechny události, které traumatizovaná hrdinka prožila, budou mít nějaký terapeutický vliv. Spíš než detektivka jde o komedii. Hrdinka totiž zkoumáním situací ze skutečné detektivky je neskutečně zábavná. Alkoholička dokáže každé ráno vstát a po panáku podávat přes den slušné výkony. ()

Inozuka 

všechny recenze uživatele

Rozjezd dobrý, pak se to začalo trochu cyklit a ke konci seriál znovu chytil dech. Celkem zábavně namíchaný koktail thrilleru, komedie a psychologické sondy do mysli alkoholičky. Cuoco zvládla svou roli dobře, podle mého se jí zde podařilo vymanit z role Pennny v Teorii velkého třesku, i když řada lidí tvrdí opak. Nicméně musím přiznat, že nejvíce mě na tohle seriálu bavily úvodní titulky. Pěkný popartový mix ... ()

Galerie (575)

Zajímavosti (5)

  • Kaley Cuoco zakoupila prostřednictvím své produkční společnosti Yes, Norman Productions v roce 2017 práva ke stejnojmenné knize, dokonce ještě před jejím vydáním. (Brock)
  • Přestože knižní předloha končí tam, kde první série seriálu, objednalo HBO Max hned po odvysílání finále druhou sérii. (hansel97)

Související novinky

Čtvrtý Star Trek možná přece jen dorazí

Čtvrtý Star Trek možná přece jen dorazí

28.03.2024

Filmové pokračování rebootované série Star Treku, jež by navázalo na třetí díl Star Trek: Do neznáma, bylo již několikrát oznámeno, aniž by se práce na něm jakkoliv pohnuly. Do absurdna byly tyto… (více)

Reklama

Reklama