Natočeno podle neuvěřitelně skutečného příběhu, film osvětluje i ta nejtemnější místa. Po záchraně mladého chlapce před nelítostnými obchodníky s dětmi se federální agent dozví, že chlapcova sestra je stále v zajetí, a rozhodne se vydat na nebezpečnou misi, aby ji zachránil. Když se mu krátí čas, dává v práci výpověď a vydává se hluboko do kolumbijské džungle, nasazuje svůj život, aby ji osvobodil od osudu horšího než smrt. (bianci)

Diskuze

Kucca

Kucca (hodnocení, recenze)

Dadel

Tvůj zvratek je opravdu hodný lobotoma nebo mentálně retardovaného jedince. Divím se, že jsi se dokázal proklikat až k založení účtu.

To, že je tento "byznys" jedním z největších a nejvýdělečnějším zločinem se ví už dlouho, ale chápu, že o tom nemluví na seznamu, primě/nově nebo v blesku tak to nebereš vážně.

Aeronet nečtu a nikdy jsem nečetl, ale radši se budu bavit s někým, kdo čte dezinfo a budu mu jeho názory vyvracet věcnými argumenty, než se tady bavit s ovcí, co přijímá info jen z mainstreamu a ověřuje si informace na základě názorů lidí, kteří si říkají "FACT CHECKERS".

Přesně takové lidí, kteří se dají masírovat potřebuje západní proud propagandy.

Snad se nerozmnožuješ ty hnuse.

JUWA

Co přesně jste nepochopil na větě "na tenhle film už nějakou dobu jedou reklamu dezinfo weby v čele s Aeronetem."? Zkuste se zamyslet proč to dělají a přečtěte si komentář uživatele ChuckOnly. Koho asi politika zblbla?

na příspěvěk reagoval JUWA, Dacsus

Dadel (hodnocení, recenze)

protože podle místních QAnonistů a čtenářů dezinfowebů s dětmi obchodují Demokrati, takže tenhle film odhalujue děsivé satanisticko-pedofilní spiknutí Killary a Bidena a tedy okamžitě pět hvězdiček!!!!!!

na příspěvěk reagoval JUWA, Cooller, Cooller

JUWA

JUWA (hodnocení, recenze)

Čo je na tomto filme take kontroverzne ? Ved je to podla obsahu ako  96 hodin, len v kolumbii namiesto Pariža.

na příspěvěk reagoval Lacike

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Tvl, film, kterej natočili reptiláni a reptiliáni na něj i chodí. Dadel evidentně vynechal medikaci.

Honza8

Honza8 (hodnocení, recenze)

Dadel

Pravděpodobně, možná, snad asi.... to je tvůj DEMOKRATICKÝ slovník ty vědátore. Jem opravdu moc rád, že si nám to tu konečně řádně vysvětlil. Sám víš kulový hovno a sračky tu píšeš zatím jenom TY, takže zase zalez.

Lacike (hodnocení, recenze)

Hm, filmu sa po rokoch odkladov prekvapivo komerčne darí a aj ohlasy na film sú skvelé. Super.

Dadel (hodnocení, recenze)

Kdybyste náhodou netušili, proč je to mezi nejnavštěvovanějšími filmy, tak na tenhle film už nějakou dobu jedou reklamu dezinfo weby v čele s Aeronetem.

Takže snadno poznáte čtenáře těchto sraček - dali filmu pět hvězdiček (pravděpodobně aniž by ho viděli)

na příspěvěk reagoval Honza8, Wacoslav1, Kucca, Kucca

kkarx

kkarx (hodnocení, recenze)

Caviezel, velký herec, který měl být i velkou hvězdou, ale zůstal tak nějak těsně před branami takového statusu. Film překonává očekávání jak kvalitou, tak v prodeji lístků a vydělal si na sebe za jediný den. Autoři dávají na svých stránkách možnost dostat lístek do kina zdarma, pokud si ho někdo nemůže dovolit. Film propaguje Mel Gibson a měl kupodivu i menší reklamu na Fox News. https://www.youtube.com/watch?v=RkLgtdRX1Xs

NikaIn

NikaIn (hodnocení, recenze)

Tento film sa už dá pozrieť,je aj na kukaj to aj na bombuj,ale iba po anglicky a nie v najlepšej kvalite.

flanker.27

flanker.27 (hodnocení, recenze)

Prakticky veškerý liberální tisk se teď fanaticky pokouší ten film zdiskreditovat. Takže by to mohlo být dobré.

Lacike (hodnocení, recenze)

Vyzerá to, že film konečne našiel distribútora a fakt sa ho dočkáme.

Honza8

Honza8 (hodnocení, recenze)

Pravda, souhlasím.

Jinak rozhovor o filmu je třeba na uložto.

"Šokující pravda o globálním obchodu s dětmi - rozhovor s Jimem Caviezelem"

Ufololog

Vzhledem k tomu, kolik lží je údajně kolem Tima, bych se nedivil kdyby se kvůli tomu dostal do problému.

Ufololog

Ufololog (hodnocení, recenze)

No a vzhledem k tématu, pustí to vůbec na veřejnost ti, kteří mučením dětí baví? Mělo to být venku loni a nic se neděje. Asi to musí sestřihat do soft verze, kde se  demokraticky nebude ukazovat jak vysoko až pedofilie vede, protože tupý televizní systému věřící lid musí i nadále tleskat vrahům svých dětí a uctívat je jako své spasitele. Před nástupem materialismu se takovým říkalo satanisti, dnes se uctívají jako jediní vládci...

kotasweb

Na jednu stranu je Jim charismatický, má smysl pro humor a tak podobně a líbí se mi jeho zápal pro tu roli, na film se těší moc.

Na druhou.. já nejsem věřící a nejsem fanoušek, když mi někdo nutí víru takovým způsobem. Děti jsou prodávaný po milionech, pač Bůh prostě na to celé sere a kdyby nebyl skutečný Ballard, Bůh nic neudělá.

kotasweb

kotasweb (hodnocení, recenze)

Jim Caviezel, který hraje Tima Ballarda v novém filmu Sound of Freedom, mluví o své zkušenosti z natáčení a o realitě obchodování s dětmi. Tim Ballard je člověk, co se aktivně podílí na mezinárodních operacích k záchraně dětí a ukončení obchodování s dětmi a jejich zneužívání. Více ve videu.

Lacike

Koukal jsem, že režisér je víc na nějaké dramata. Já bych chtěl aby to mělo silné dialogy a sem tam špičkovou přestřelku, či tiché likvidace. Umím si představit, že Jim třeba bude procházet skrz tábor jako Rambo, ale potichu a na dva chvaty likvidovat nějaké hlídače. A sem tam to okořenit Rkovou přestřelkou, taktickou. Caviezel není nejmladší, proto by tenhle komorní styl byl fakt super.

Lacike (hodnocení, recenze)

Dokial neuvidime aspon trailer, tak tazko dopredu povedat jak to pojmu. Moe to byt tupy akcniak ako Taken ale aj drama s minimom akcie. Ale reziser je kvalitny. Jeho predosly film mi sadol, tak tomu verim.