Diskuze

Ratemus

Za mě kino verze byla tak na 7/10. Tehdy to bylo zklamání, protože tam fakt řada věcí nedávalo smysl. Ale díky půlhodině navíc ten film mnohem líp plyne, to je pro mě zásadní rozdíl. Navíc se mi to s každým dalším shlédnutím líbilo víc. Ale tím nechci říct, že to všichni musí taky tak adorovat. Já se jen ohradil proti tomu označení sračka, to je podle mě objektivně pitomost, pokud se bavíme o prodloužený verzi - kino verze taky není sračka, ale vzhledem k tomu, jak je vykastrovaná, tak se nedivím, že to na kdekoho tak mohlo působit.

higuain

Hele takových dementu je na obou stranách tuny.. Většinou děcka ale. Jak víme, najdou se i dospělí s mentalitu adolescentů, tady jich je, Woody a jeho Alter ego, Červenoslipák Clark Kent

higuain

Jako rozhodně to není sračka, to ani omylem.. Já viděl samozřejmě obě verze a neřekl bych že kino verze je špatná. Taky bych neřekl že prodloužená je nějak diametrálně lepší, samozřejmě je fajn vidět toho víc ale hodnocení jsem nezměnil, demence typu Marta je tam pořád a celkově je to fajn ale nějak jako že bych najednou že tří hvězd dal plný počet, to asi fakt ne.. Ale to je na každém z nás

na příspěvěk reagoval higuain

higuain

Hele neřeším, já jen že po sto letech vyšel z díry a už se zase realizuje a dělá ze sebe dementa

Ratemus

Neříkám, že jí každej musí zákonitě milovat, ale přinejmenším to není tak nesourodá splácanost jako kino verze, tzn. určitě to není sračka, protože po technický stránce je to hodně kvalitní práce a narativně už to díky těm 30 minutám navíc taky dává smysl.

Ratemus

Snyderova tvorba přímo souvisí s tím, že někde v prdelákově na Slovensku žije jeden negramot, co píše sračky do diskuse. Chudák Snyder, ten snad aby ukončil kariéru kvůli tomu, že mezi jeho fanoušky se občas najde i nějakej ten pitomec. Nechápu, proč ho vůbec řešíš :)

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus

dragon94

Zásadní rozdíl je ten co jsem ti napsal jako reakci ale také to že ani Fox a ani mcu potažmo disney a ve své době pouze mcu ještě nenarvali do prvních filmů univerza tak obrovské peníze jako to udělal warner so svých filmů. Manažeři jsou fakt hrozní, superman se vrací stál 270 milionů, Green lantern 200 milionů, mos 225, bvs 250.... To potom čekej brutální výsledky ale bohužel

higuain

A nebo člověk kterému se to prostě nelíbilo, a nebo taky člověk typu woodsman.. Každopádně Bch neřekl že prodloužená verze je nějak diametrálně lepší aby zvýšila razantně hodnocení.. Muj názor

na příspěvěk reagoval higuain

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Právě, v tomhle Marvel zvládá chodit. I takový BvS měl prostě problém představit Batmana i Wonder Woman. Proto lidem radši doporučuji, aby na to koukali chronologicky, protože pak mají WW odbytou a nemusí čekat, až jim ji film nějak představí.

Blackhand47

Není to sranda, ale mrkni na First class, první xmen a samozřejmě Gog... Bez představení postav.. Takže ono to jde samozřejmě, jen to chce schopné tvůrce a studio

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

gumbo

Jelikož to bude mít určitě delší stopáž, tak čekám, že alespoň trochu lepší to bude. Ona fakt není sranda představit v jednom filmu 3 nové hrdiny (camea nepočítám) a rozjet několik zápletek.

gumbo

To je právě ono, já jsem na to zvědavý ale otázka zda to bude lepší nebo horší.. Ale tři lidi už to viděli a mají to v oblíbených.. Woodsman tam měl donedávna ještě kino verzi

Ratemus (hodnocení, recenze)

Tady krásně vidíte, jak snyder a hlavně jeho dc tvorba přímo souvisí s lidskou demencí. Woodsman nasadil své alter ego, zvýšil hladinu demence na vyšší level a opět se z něj stal Hrdý marvelák s mentální hladinou deseti let... Tohle bude jen postupovat výš a výš..

na příspěvěk reagoval higuain, hrdybuzik

hrdybuzik

hrdybuzik (hodnocení, recenze)

Deadline is reporting that Henry Cavill is in talks with WB and parent company AT&T about a potential long term/multiple film deal that will bring back Cavill's Superman for various cameos and supporting roles, possibly team up films, but is not yet including or confirming a Superman solo sequel film as of yet.

What many are speculating is smaller roles in films such as Wonder Woman 3, which Patty Jenkins has said previously that she would like to be in modern times by the third film, Aquaman 2 possibly, a cameo in Black Adam, and maybe a teamup in Shazam 3.

While no confirmation of a solo film has yet been mentioned, there is always hope considering AT&T has been advocating for Ben Affleck and Henry Cavill to return to their roles as Batman and Superman. Making a mends with Zack Snyder was step in that direction.

na příspěvěk reagoval woodsman

dragon94

Tak přesně na toto téma jsme vedli debatu a kolega jinde to napsal krásně: Ale to není zase tak nepochopitelné, že nikdo není schopen zopakovat Marvel. Ano už to tady padlo několikrát a to i v jiných diskuzích a je to Feige. Feige není jenom člověk co má přehled a zároveň vizi, ale taky je to producent, takže pádá situace, kdy si musí některé volby obhajovat. DC by tohle mohlo v klidu mít taky, ale Snyder to držel po stránce příběhu, ale protože nebyl producent tak m to právě producenti zařízli. Kennedy u Star Wars je sice producentská legenda, ale zjevně o látce ví hovno a tak to vypadá a Filoni, který by byl dokonalou volbou na lodivoda celého universa zase není producent, takže by zase musel překecávat nějakýho blbečka o tom co je potřeba. Prostě tady jsou dvě strany - lidi co chtějí vyprávět příběhy a producenti co chtějí chechtáky a tady to u ostatních studií tak drhne. Feige je obojí a tak ví co ty chcechtáky vydělá. Ostatně vůbec nechápu proč si Hollywood tuhle skupinu lidí už nepěstuje

dragon94 (hodnocení, recenze)

WB by mělo celé DCEU odpískat. DCEU tvůrcům akorát svazuje ruce místo, aby nabízelo více možností a příležitostí.

Je zvláštní, že to co se Marvelu povedlo dvakrát (X-men, MCU) se zatím nikomu jinému nepovedlo. A nemusí se jednat jen o komiksové filmy. Docela mě mrzí, že se nevyvedlo třeba Dark Universe s postavami z klasických hororů. Ačkoli teda potom jak špatně dopadla Mumie se není čemu divit. Ten Jekyll a Hyde v podání Rusella Crowa mě bude děsit ještě dlouho.. ovšem né tak jak by si tvůrci přáli.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus

Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

dragon94

To je možné, ale jelikož nový Batman nebude v DCEU, a s Batfleckem nepočítají, nabízí se že z toho udělaj guláš :D

dragon94

Ona je to tak trochu pravda, CW jsou sračky. Dc v předloze úžasně pracuje s multiverze. Oproti marvelu který s multiverzem zase tolik nepracuje, je dc na něm téměř založen a pracuje s ním ve velkém a to hlavně v minulosti.. To prostě k dc patří akorát CW ti to znechutilo

na příspěvěk reagoval dragon94

Sigebert

Mně jen přijde, že kdysi filmy byli jednoduchý. Teď u nich miliony lidí řeší cipoviny a přemýšlím o propojení něčeho co ani propojené být nemá. Přijde mi to, že už to pak hraničí s určitým fanatizmem. Za každou cenu vytvářet teorie o tom co se kde v jaké dimenzi nebo alternativní realitě odehrává... Místo, aby si prostě užili film a přistoupili na to, že né vše musí být za každou cenu nějak propojené.

Ratemus

Na tyhle kecy o Zemích jsem od toho co to zapojili do CW absolutně alergický. Lidi pak řeší strašný cipoviny typu kde se co odehrává a jak je všechno nějakým neviditělným způsobem propojeno.. Podle mě to jsou sračky, který akorát člověka rozptylují. Prostě je to samostatný film, který nepatří do DCEU a víc bych neřešil..

na příspěvěk reagoval Sigebert

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze