Diskuze

Ratemus (hodnocení, recenze)

Zkopírováno: A teď z trošku jiného veselejšího soudku. Aneb WARNEŘI POS**TE SE! AT&T, aktuální majoritní vlastník Warnerů, VĚŘÍ úspěchu Snyder Cutu. A plánuje na něm potencionálně vystavět další budoucnost DC filmů. Přičemž, předně se nyní mluví o regulérním druhém Muži z Oceli, který by se jal do realizace pokud Snyner Cut uspěje. Zkrátka a dobře, fanoušci Snydera radujte se, AT&T jsou na vaší straně a pokud Snyder Cut úspěchem dostojí svému zájmu, tak bude ještě se Snyderem sranda. XD Za mě Na jednu stranu super a zní to velmi zajímavě a vděční bychom měli být AT&T než warneru, ale na druhou stranu to zase vnáší bordel do aktuálních věci co se chystají... Snad nebudou zrušené ale byla by sranda po nedávnem výroku Petty jak je to super samostatné a oddělené kdyby dostala befel že ww3 musí být propojena a odehrávat se po Lize... To by pěkně utřela

na příspěvěk reagoval Lares4, woodsman, PKD, PKD

Ratemus

Jo, to znám, heh. Jako kdysi Deeside. Mě se moudře sbírka rozrůstá tak pomalu, že bude trvati ještě 15 let, než to nebudu míti kam dávat. Knížky, nepočítám.

Ratemus

Hahaha prý, death metal. Ten jsem kdysi poslouchal.:))) Já čekám za pár týdnů na Věční Hrdinové.

PKD

Nevím o čem to bude, ale samozřejmě to celé snyder plánoval už v Batman new 52 jak se stále naparuje

Ratemus

Jako, že je nakažená tím virem? WW, která se směje? Kara už to má za 5 sešitů, za sebou.;-)

PKD

Jasný no, je to spíš úsměvné..mimochodem, víš že Scott Snyder chystá Death Metal? Tentokrát zaměřený na Wonder woman

PKD

Zajímavé, v titulcích je pořád snyder, asi je 50 milionů málo na přetáčky a změnu titulků

Ratemus

Mám dojem, že ten konec s Alfiem, byl kdysi dávno...v přívěsu k Josscutu. Haha, to zní dobře. A hl., je to už v souč. době...přesnější.;-)

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

hrdybuzik

Je fakt, že si vybavuju ty pocity, kdy jsem šel na půlnoční premiéru Justice League na Floře tady v Praze. Když to skončilo, měl jsem rozpoluplné pocity. Myslím, že to bylo tak napůl všechno. Ale tím příběhem jsem byl v podstatě dojatý. Co jsem koukal na Mr. Snydera byl z toho nějakej špatnej. Snad se mu trochu do příštího roku, vyladěj vrásky. Budeme doufat, že nám prolaví očí bulvy na vícekrát. Taková je síla dobře propracované STRATEGIE!

hrdybuzik

hrdybuzik (hodnocení, recenze)

woodsman

v AT&T asi vedia, co je dobre, co sa paci dospelym ludom, kebyze som v tom vedeni, dam bohu snyderovi akykolvek rozpocet na jl2, jl3, mos2, atd, a hlavne by mal kontrolu nad ostatnymi dceu filmami

franzkfk

franzkfk (hodnocení, recenze)

higuain

Ten, co založil Vero, je kamarád Snydera, tuším. Snyder propagoval svůj sestřih právě jen přes Vero, aby mu tam přitáhl lidi.

gumbo

Jak říkám Matthew Vaughn, věřím že i ten Whedon kdyby mohl natočit celou ligu.. Snyder taky ale prostě on to má vždycky tak megalomanske až běda že se v tom stylu utapi spíš ve formě která převyšuje obsah.. Jednohubky ano, 300 a watchmen a dokážu si od něj představit i jiné věci, třeba Sin city by jistě byla pecka od něj, možná i komiks Lazarus ale nějaké univerzum... No paradoxně ale mos se mi líbí a bvs více méně taky... Po zkušenosti s mcu i bratři R by jistě dali skvělou ligu

gumbo

gumbo (hodnocení, recenze)

Nikdy neměli Justice League Snyderovi dávat. Sice je dobrý ve stylových věcech, ale blockbustery neumí. Myslím si, že třeba ani takový Nolan, by se na to nehodil. To musí dělat někdo jako James Cameron, kdo dokáže spojit velké měřítko, uvěřitelný postavy a smysluplný děj. Nejblíž k tomu teď má asi Wan. Stylově nejblíž ke klasické Justice League podle mě mají asi pořád Supermani od Donnera.

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Jak postupně narůstá fanklub; jsem zvědavý jestli bude mít víc uživatelů než původní verze, taky protože někteří lidi šli kdysi do kina na blockbuster a ani po vydání Snyder Cutu nebudou vědět že nějaká alternativní verze je. :D Taky je skvělý sledovat nárůst tohoto profilu filmu, nevím jak to chodí/kdo přidává ta jména ale až tam uvidím Junkieho XL u hudby... budu mít asi chuť si udělat screen obrazovky. :D

woodsman

Uvědomuješ si jak ty tvoje komentáře zní dětinsky? Piš tady pod jedním profilem prosím tě, jsem myslel že tuhle idiocii s Hrdým Marvelakem máš za sebou už

na příspěvěk reagoval woodsman, hrdybuzik

nerdrage

nerdrage (hodnocení, recenze)

Předseda Warner Media sdělil něco ve smyslu, že aby Snyder Cut stál pouze 30 milionů by bylo zbožné přání. AT&T jdou all in s tímhle projektem to vypadá.

higuain

Já byl na bvs dvakrát... Ve výsledku se mi to líbí ale jasný, sračka to není. Mimochodem právě vyšel dckk Království tvé, jestli mít nějaké dc doma, tak toto... Je to perfektní

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze