Reklama

Reklama

Bruce Wayne (Ben Affleck) je odhodlaný postarat se o to, aby Supermanova (Henry Cavill) oběť nepřišla nazmar. V Lize spravedlnosti Zacka Snydera spojí síly s Dianou Prince (Gal Gadotová) a společně sestaví tým superhrdinů, jehož posláním je zachránit svět před blížící se hrozbou katastrofických rozměrů. Tento úkol je však mnohem obtížnější, než si Bruce představoval, neboť každý z nováčků čelí vlastním démonům, které musí porazit, aby mohli dát dohromady jedinečnou ligu superhrdinů. Batman (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadotová), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) a Flash (Ezra Miller) doufají, že na záchranu planety před zloduchy jako jsou Steppenwolf, DeSaad a Darkseid ještě není příliš pozdě. (HBO GO)

(více)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Jako já už dlouho neviděl žádnou totální picovina, ale Birds, to je picovin král.. To i ten Bloodshot je lepší

na příspěvěk reagoval PKD

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

higuain

Hezký, který nikdo nechtěl... No ona jich zase hromada nebyla...porad nechápu existenci Birds of Prey..

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

higuain

A teď už není? Že by ATčkáři tam udělali pořádný průvan aka čistku? ;-) bylo by to sakra zapotřebí.

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Ratemus

S tím zabíjením to bylo od něj nešťastný no, to je pravda. Tak WB v tý "post-Snyder" éře naplánovalo hromadu filmů, který vlastně ani nikdo nechtěl a který z většiny případů stejně ani neuvidíme. Holt tam byl bordel ve vedení no :D

na příspěvěk reagoval PKD, Ratemus

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak právě proto, že jsou už vyloženě zatuchlé a archivní, tak už bych je ani nikde nezmiňoval. To jew trapárna jejich. Ne, tvoje. Počkejme si, co z toho vyleze a až pak to můžeme pořádně zvalchovati.;-)

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

No právě. A jelikož jsem to četl všude možně již mnohokráte, tak z toho upřímně začínám pomalu šílet. Jestli mi rozumíš. Já jim zvysoka kašlu na ty ´´plány´´ na 356.pokus o jednotné universum. Stejně do toho ale už nemají WB do toho kecati, ne? Nebo s tím Adamem jsou to už plány ATéčka? Ale ty už byly před tou koupí, ne II.?

na příspěvěk reagoval Ratemus

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

higuain

potrebuje stale kopat do niecoho zrovna do snydera ktory je obetou Wbros vedenia ktory mu stale hadzali polena pod nohy

na příspěvěk reagoval Ratemus

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Na tom něco je. A ano, i já, jsem si toho vědom. Já ovšem chci od DC filmů něco víc, než sice výdělečnou, ale zato kardinální pitchovinu jako např. BofP.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Ano...to...slovo.... Nikoli tedy, že ho opravdu zahájí. Což jest  jádro mého. příspěvku, níže. To ovšem jen píšeš oficiální postoj. To není vyloženě tvůj názor, ne?

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Je už venku že právě Balck Adam uda nový směr a na něm se bude stavět nové dc, má zahájit nové univerzum...

na příspěvěk reagoval PKD

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

PKD

Úspěšnosti filmu bych i věřil, minimálně po finanční stránce, protože Dwayne Johnoson je tahoun a je jedno v jak velké píčovině hraje.

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

O Adámka strach nemám. Ten nezamává s ničím. Možná tak s peněženkami akcechtivých diváků (určitě nepůjde o žádné psychologické drama, haha) a možná ani to ne. To žádný megatrhák nebude (někdo to zase zkurví, studio, nebo tvůrci), takže se nemusíme báti, že by něco nastartoval/ovlivňoval a na něj se něco dál stavělo. Heh. To si zatím myslím já. WW 2 jak víme samoz. popírá 100 leté odchody od lidí, ale tam už se nad tím snad ani nikdo nepozastavuje. A když budou chtíti Atéčkáři její dvojku napasovati na Snyderverse (ach, to je už tak dááávno, co jsem použil tento výraz) , tak určitě na něco příjdou, chlapci ušatí.;-) 

na příspěvěk reagoval Blackhand47, Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

higuain

Když to čtu zpětně, máš pravdu... Ale nikdo mi nevezme toto https://youtu.be/QZ2aTiitGl0 no a taky nechápu Teda proč snyder, když pořád zveřejňoval střípky že své vize, řekl, že mrtvý Robin je Grayson, když zároveň warner plánoval Nightwinga... Tam je prostě něco špatně... Warner musel přeci znát jeho vizi aby ji schválili a museli vědět že mrtvý Robin je Grayson... No pravdu se už nedozvíme. Každopádně AT&T věří v SC a v případě úspěchu vrátí nejspíš Snydera a mluví se i o režii mos 2, takže jeho vize možná dostoji akorát nevím jak do toho bude zapadat ww 1984 protože ona přeci Diana odešla od lidí.. Ale uvidíme jak s tím vším zamava Black Adam.

na příspěvěk reagoval PKD, higuain

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Ratemus

Ach jo, ty zas odhalíš nějakou nesrovnalost, která ani nebyla v jeho filmu a za kterou beztak může studio a hned mluvíš o "nekompetentnosti Snydera" :) Přitom čím víc se poodhaluje, co všechno bylo v těch filmech studiem překopaný, tak tím víc vychází najevo, že ta původní "Snyderova timeline", pokud to tak lze nazývat, byla naopak dost dobře promyšlená. Jinými slovy, Snyderovi sice chyběla dostatečná autonomie (jakou má u Warnerů třeba Nolan, kterýmu si nikdo nedovolí kecat do toho, co a jak bude točit), ale rozhodně ne koncepce.

na příspěvěk reagoval Ratemus, woodsman

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

LizianShaw

No už Metal byl divnej a jeho liga je sice super ale je neuvěřitelně obsáhlý a megalomansky a jak koukám nic moc s Perpetuou nevyřeší

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

I přesto, že vyšel jen jeden díl Death Metal, tak mi to připadá slušně rozjetý. Jsou tam občas dost šílené scény a Metal byl před pár lety dost dobrý event, tak se Snyderovo vyprávění nebojím.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Pro fanoušky dc (čtenáře), kopíruji aktuální stav DC komiksů ohledně události zvané Death Metal : No tak v Dark Nights Death Metal sa nám viac približuje ako vyzerá DC Universe. Wally West približuje Perpetuu, Batman Who Laughs, Dr. Manhattena. Vyzerá to, tak akoby (ak to celé nebol plán) chcú DC zachrániť, pravdepodobne ešte väčším reštartom. Perpetua skončila tak, že JL znova bojuje, a nastal akoby reštart, ale vyzerá to tak, že to je buď len dočasné, alebo to je to čo vlastne príde po tomto všetkom. Zatiaľ tomu až tak veľmi nerozumiem, ale proste všetky tieto tri príbehy prepájajú do jedného.Btw, Perpetua vlastne vyhrala a zničila len jeden z mnohých multivesmírov Můj názor? dc je aktuálně pěkně megalomansky zmatené. Neuvěřitelné.. Ale líbí se mi jak snyder kudy chodí tudy říká že Death Metal, ligu, metal a kdo ví co ještě přijde měl promyšleno už od Batmana new 52

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Btw, tak jsem nakonec neodolal a dokonce jsem po přečtení diskuse k jisté kolosální knize, a napsal svůj historicky 1. (uvidíme, zda i posl.) příspěvěk na comocsdb. Koukal jsem, že jsi tam snad krom mě jediný, online.;-)

na příspěvěk reagoval Ratemus

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Safra, ty se v tom vyznáš.;-) A já myslel, že ty DCEU filmy opravdu sleduji. No, asi ne.;-))) P.s. to nebylo myšleno jako vtip na tebe.

Související novinky

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

24.03.2023

Režisér Zack Snyder plánuje pro svoji obří fanouškovskou základnu koncem dubna třídenní speciální událost, na které promítne svoji komiksovou trilogii Muž z oceli, Batman vs. Superman a Liga… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Nový Batman bude rekordně dlouhý

Nový Batman bude rekordně dlouhý

21.01.2022

Těšíte se na chystaný snímek The Batman od režiséra Matta Reevese (Válka o planetu opic)? Pak vás možná potěší zpráva, že si pro vás tvůrce vydupal u studia zatraceně tučný kus stopáže. Snímek totiž… (více)

Reklama

Reklama