Reklama

Reklama

Zoolander

Trailer
Komedie / Mysteriózní
USA / Austrálie / Německo, 2001, 85 min

Režie:

Ben Stiller

Kamera:

Barry Peterson

Hudba:

David Arnold

Hrají:

Ben Stiller, Owen Wilson, Christine Taylor, Will Ferrell, Milla Jovovich, Jerry Stiller, David Duchovny, Jon Voight, Judah Friedlander, Nathan Lee Graham (více)
(další profese)

Obsahy(1)

3% tělesného tuku. 1% mozkové aktivity. Vykliďte přistávací plochu pro Dereka Zoolandera (Ben Stiller), trojnásobného držitele ceny model roku hudební televizní VH1. Čelist mu spadne, když mu cenu přebere hippie-model Hansel (Owen Wilson). Podlý módní guru Mugatu (Will Ferrell) uvidí příležitost, jak z Dereka udělat vraždící stroj. Krásně naaranžované spiknutí může jedině s pomocí Hansela a Matildy (Christine Taylor) prokouknout Derek a udělat ze světa bezpečné místo pro všechny modely a modelky. (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (655)

genetique 

všechny recenze uživatele

Dobrý film, na ktorého kvalitu a fajnovosť niektorých vtipov si musíte počas jeho trvania zvyknúť. Stillerovi sa celú partu Frat Packu nepodarilo utiahnuť na plné obrátky, ale po prvých minútach som myslel, že to bude horšie. Nakoniec sa tá šialenosť ustálila a ja som sa bavil. Ide tu snáď o iné? 70%. ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Tenhle film je rozhodně jedna z největších šíleností a ptákovin, které kdy spatřily světlo světa. Tak proč ty 3*? Možná díky absolutní Stillerově sebeparodizaci sebe samého, kterou zvládá s přehledem? Nebo snad díky bizarnosti několika scén? Kdo ví?! Zkrátka je to blbost, ale ne taková blbost jako je Kameňák či Jak ukrást Dagmaru, ale taková ta s tím "vyšším posláním". ()

Reklama

gogo76 

všechny recenze uživatele

Zo sveta módy by sa dalo dlho uťahovať a robiť si dookola srandu, ale mnoho vtipov je tu dosť prízemných. Zopár ich vyšlo, ale záchvaty smiechu nehrozia. Ben Stiller dotiahol do filmu skutočne obrovské množstvo filmových hviezd a známych tvárí zo šoubiznisu všeobecne, ale keď im raz nemáš čo ponúknuť...Znudení diváci ich môžu počítať. U mňa slabý priemer. 50%. ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Zoolander je jedna z nejlepších (ve smyslu nejvtipnějších) komedií, jakou jsem za posledních několik měsíců, možná i let, viděl. Má výborné herecké obsazení, stylový soundtrack a vtipy nabitý scénář. Zoolander není pro každého a budete-li při jeho sledování nechápavě a znechuceně zírat, v domnění, že jsem před filmem musel kouřit trávu, je to vaše věc a váš názor. Já mám svůj, jsem v pohodě a trávou to není. 85% Zajímavé komentáře: Anthony, CheGuevara, Jordan, MManual, PALINO, Chrustyn ()

Peytl odpad!

všechny recenze uživatele

Neboť mne dnes upozornil přítel Flaxa z kachny na mé hodnocení k tomuto skvostu, tak i já bych se měl, vzhledem k nekompromisnímu odpadu, vyňadřit... ok, doufám, pevně doufám, kurva, neskutečně doufám a spoléhám na to, že se (díky svému životnímu stylu) nedožiji roku 2016, kdy spatří světlo světa Zůlendr 2 : Judgment Day. ()

Galerie (81)

Zajímavosti (61)

  • Zoolanderove (Ben Stiller) outfity pri vymývaní mozgu a počas záverečnej prehliadky sú parodický odkaz na film Tron (1982). (Pat.Ko)
  • Derek Zoolander (Ben Stiller) je na billboarde, ktorý propaguje značku Feria. V tej dobe modelovala pre Feria aj Milla Jovovich (Katinka Ingabogovinanana). (Pat.Ko)

Související novinky

Zemřel herec Jerry Stiller

Zemřel herec Jerry Stiller

11.05.2020

Ve věku 92 let dnes ve Spojených státech zemřel komediální herec Jerry Stiller. Zprávu na svém twitterovém účtu zveřejnil jeho syn, hollywoodský herec a režisér Ben Stiller. Podle příspěvku zemřel… (více)

Zemřel zpěvák a herec David Bowie

Zemřel zpěvák a herec David Bowie

11.01.2016

Nikola Tesla z Dokonalého triku, Pilát Pontský z Posledního pokušení Krista nebo Thomas Jerome Newton z Muže, který spadl na Zemi. Včera nás v 69 letech opustil legendární zpěvák David Bowie a… (více)

Modrá ocel vrací úder

Modrá ocel vrací úder

21.11.2014

O pokračování kultovní komedie Zoolander se mluví už pár let. Až nyní se ale začíná hýbat kupředu, což může i nemusí souviset s úspěchem Návratu blbýho a blbějšího. Jim Carrey a Jeff Daniels ovládli… (více)

Čeká nás Zoolander 2?

Čeká nás Zoolander 2?

13.09.2014

Pamatuje si ještě někdo, čemu se říkalo Frat Pack? Než nastoupila „apatowovská" komediální banda Setha Rogena a Jonaha Hilla, nazývalo se tak uskupení sedmi herců na kariérním vrcholu, kteří se často… (více)

Reklama

Reklama