Peddro

Skvělý film s legendárními hláškami, které neomrzí. Navíc je hvězdně obsazen. Jediné, co mi vadí je, že Vincent nehal škorpióna na kuchyňské lince a šel do koupelny. To nedává smysl a zcela to zabíjí logičnost filmu. Vincent je profesionální zabiják, tudíž je zcela vyloučeno, že by takovou dětinskou chybu udělal.  Jsem hluboce přesvědčen o tom, že na celém světě nežiji tak primitivní bytost, která by něco takto neuvěřitelného udělala. Natož profesionální zabiják. Tudíž se v tomto jinak skvělém filmu odehrála jedna z nejhloupějších a nelogických událostí v historii filmografie.. :-( ()

Matteo_

Právem se jedná o naprostý kult a podle některých je Pulp Fiction tím nejlepším výtvorem od Quentina Tarantina. Já se ale zdržuji podobných stanovisek, převážně právě proto, že mé filmové srdce si získal film Hanební Pancharti. Možná mi Tarantino do Pulp Fiction obsadil Christopha Waltze, připojil bych se k ostatním ve výrocích o nejlepší ''tarantinovce''. Nicméně zůstanu při zemi a ač se jedná o pěti hvězdičkové hodnocení, pár chyb by se zde našlo, především v kameře a některém ze střihů. Ale to vem čert! Stejně se jedná o další zábavnou tarantinovku, ze které stříká akce a tempo. ()

Rebel24

Nemám paru co tu je také kultové. Skôr mi príde Pulp Fiction rozcvička pred zápasom. Tarantino natočil násobne kvalitnejšie filmy. Vo viacerých scénach nuda, niektoré časové osi úplne zbytočné, film je nekonzistentny. 50% ()

13Maty13

"Říkají tomu Royal se sýrem."     /// Kultovnější film neexistuje! Geniální film s geniálním humorem a scénářem. Psát si myslím už nepotřebuji nic.    / Hodnocení: 9/10. ()

hephaestus

Dialogy o masazi noh, jedeni slaniny, poucovanie gangstrov o úcte k starším, vyšperkovaný zaver so Zedom, no, toto je definicia rezijneho umu, do tej doby nevidaneho. ()

Bragi66

Je to klasika všech novodobých akčních klasik.To ano, děj je konstruktivní a skáče, aby nás vodil v uspokojeném údivu. Jenže, když už známe děj, tak některé ty dlouhé dialogy už nejsou tak kúl. Je to hrome ale přelomové veledílo, i když nemusíme souhlasit se všemi preferencemi tvůrce. ()

dejvvis

tento snímek od tarantina není jen filmem, je to kultovní klasika, která se zapsala do historie filmu. tarantino nás zavede do světa gangsterů, drogových dealerů, zlodějů a dalších podivných postav, které se pohybují mezi realitou a snem. film je známý svou nekonvenční strukturou vyprávění a způsobem, jakým míchá různé žánry, od kriminálního dramatu po komedii až po romantiku. tarantino vytváří jedinečnou atmosféru, plnou násilí, humoru a nečekaných zvratů, která diváka vtahuje do děje a nedovoluje mu odtrhnout se od obrazovky. herecké výkony jsou bezchybné, s vynikajícími výkony od  travolty, samuela l. jacksona, umy thurman a dalších. jejich postavy jsou tak autentické a působivé, že nás zanechávají s dojmem, že jsme se právě účastnili jejich životních událostí. pulp fiction není jen filmem, je to audiovizuální zážitek, který se stává součástí našeho kulturního dědictví. jeho vliv na filmovou tvorbu a populární kulturu je nepopiratelný, a díky svému jedinečnému stylu a brilantnímu vyprávění zůstává stále čerstvý i po letech od své premiéry. a jestli někdo nesouhlasí tak jeho prdel zažije středověk. dávám 95% ()

Kronis

Ku tomuto kúsku, som sa dostal veľmi neskoro (asi iba pol roka dozadu). Z každého kúta na mňa leteli len pozitívne ohlasy, takže som do toho išiel stým, že to bude neskutočné. A ono sa naozaj stalo. Fakt jeden z mála filmov, pri ktorom nemám čo vytknúť. Herectvo bezchybné, kamera výborná, príbeh chytľavý, prostredie krásne, proste všetko, čo by 10/10 film mal obsahovať. Jediné, čo iba mne osobne trošku vadilo, tak bol trochu pomalší začiatok, ale to sa dá v pohode prehliadnuť. Kto náhodou ešte nevidel tak isto odporúčam plnými desiatimi. ()

sdf1

Přirozené dialogy, zajímavé postavy a zápletky, které občas i přes svoji banalitu dokáží být velice napínavé a je radost je sledovat. Film sice nemá nějakou jednu ucelenou myšlenku, jelikož se skládá z několika (spolu ne úplně souvisejících) příběhů, ale finále je i tak dost uspokojivé. Jedná se zkrátka o gangsterku (existuje to slovo?), jež dokáže být i napínavá i komická. ()

Ryuk879

Tvá prdel pozná středověk! Kultovní film s velkým K! Nemám co tomu vytknout. Skvělí postavy,soundrack a hlavně příběh. Všichni tady hrají perfektně svoje postavy. Prostě boží film kvuli kterému miluju Tarantina. Nedokážu tady napsat něco jiného než jak je tenhle film boží! moje hodnocení 100/10 ()

flyer.nick

Zase jeden film, který přišel ve správný čas. V dnešní přehlcené době by zapadl a žádný Tarantino by nevznikl. Naštěstí přišel v devadesátkách a i když mne třeba zrovna nenadchnul tak moc jako Tarantinovy novější počiny, tak jsem za něj rád, protože díky němu mohly ty další filmy vzniknout. Každopádně i tak je to ale nanejvýš kvalitní a chytrý film a svou popularitu si zaslouží. ()

Producer

S každým dalším shlédnutím je to sice víc kultovní a vypnout to jde stěží, ale taky je to větší nuda. Trik je v tom, že celý je to dobře natočená konverzace vo ničem, taková rozhlasová hra:-) ()

Jim_Caesar

Podle mě jakmile jdete na film, z kterého se vám vryje do paměti polovina (ne-li všechny) dialogů a většina (né-li všechny) scény,tak, že si je budete pamatovat ještě pět let po premiéře, tak nemá smysl diskutovat jestli je dobrý... Tohle totiž mluví samo za sebe!! Podle mě si v tom každý najde to svoje. Ale nezapomenutelných okamžiků a hlášek je v tomhle skvostu rozhodně moc a moc! ()

RPGman

Tarantino je bůh. Jackson je ďábel. PULP FICTION je kult. A já to viděl až teď. Sakra. Jak sem mohl žít bez této zkušenosti. ()

bulletTony

Dá se k tomuto filmu napsat něco, co by už nenapsal někdo jiný??? Asi ne. Tento film dal slovu ,,kult" pravý výraz. Skvělá režie, obsazení a jedna lepší hláška než druhá. Tarantino natočil po Gaunerech další mistrovské dílo. Možná až moc dlouhé, ale dá se to v pohodě zvládnout. Už jenom proto, že se těšíte jako malý kluk co bude dál....Ale myslím si, že Gauneři jsou o malý kousek lepší. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra