Odhalená tajemství, zlomená srdce a nečekané rozuzlení. Tuhle partu kamarádů čeká hodně divoká oslava Silvestra. (Netflix)

EvilPhoEniX

Tohle je výborný!! Je to tak trochu mix Project X a Divokých Historek, akorát s daleko ostřejším a hutnějším rozuzlením. Úvod nám představí dva detektivy, kteří vejdou do baráku plný mrtvol a hned sledujeme události, které tomu předcházely. Začíná to jako hodně divoká Novoroční párty, plná alkoholu a sexu!! ( snad v každé místnosti!) krásných Polských žen, slušnou dávkou humoru ( Nymfomanky a Mexikánec, který ztratí víru v boha top), nádherný vizuál plný barev a potom se rozjede sled šílených událostí, nechtěných úmrtí, falešných obvinění, všem tam začne řádně hrabat a ke konci to graduje 15 minutovým intenzivním Teen Masakrem, který mě příjemně překvapil. ( Baseballkou urvat silikon se jen tak nevidí). Za mě fajn zábava a pěkně divoké Polsko. Příběh***, Akce*** Humor*** Násilí****, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál****, Atmosféra****, Napětí****. 7.5/10. ()

Flopik

Poľsko a netflix sa spojili a ja som spokojný. Robené určite skôr pre mladších. Rozhodne to mohlo byť vtipnejšie, nakoľko som sa zasmial pár krát tak isto po hororvej stránke absolutne nič, takže kto čaká krv tak síce je, ale veľmi málo. Namiesto toho však dostanete párty, nádherné poľské dievčatá na čele s Juliou, občasnú vtipnú scénku , do toho skvelú hudbu a koniec. No a ten koniec je neskutočne perfektný. Tam som sa teda nasmial a nemal chybu, hlavne preto pridávam hviezdu. Neviem či odporučiť ale kto má rád blbinky rozhodne povinnosť. ()

petikacka

Tak to je jasný masakr pro určitou skupinu diváků, kterým je tak hodně pod 30 let. Nemůžu tvrdit, že mě určité scény nepobavily, ale celkově je to opravdu pro náctileté. A pro ty bych řekla je to vtipné. Ať je to paralelní svět nebo ten jiný, vždy to dopadne stejně, poněvadž karma je zdarma a funguje kdekoliv a kdykoliv. Za mě 75% ()

misterz

Tak s takýmto príjemným thrillerovým guilty plesaure som veru nerátal. Námetovo tak podobné mnohým nenáročným thrillerovým komédiám s nádychom hororu, no pritom tak diametrálne odlišné.... Táto poľská laskominka splnila svoj účel do bodky - zaujímavý úvod, krátke predstavenie postáv a potom už len šialená jazda za smrťou. A pritom sa nezabudlo ani na poriadnu dávku humoru. Silný nadpriemer. 85/100 ()

Arsenal83

Prvá polovica bola veľmi zaujímavá a vtipná a keby to ostalo takto ladené až do konca, šlo by o výnimočnú komédiu. Ostalo však len pri naladení, potom sa to začína zamotávať do vulgárnosti a násilia a zbytočné náboženské vsuvky humorné neboli. Film je dobrou pripomienkou pre ďalších filmárov, že menej je niekedy viac a ak to v nejakej fáze začnete síliť, potom sa kvalita stráca. ()