Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Britská armáda naverbuje malou skupinu vysoce vycvičených vojáků, aby během druhé světové války zaútočili na nacistické jednotky za nepřátelskými liniemi. (TommyZR)

Videa (1)

Trailer

Recenze (107)

Honzek 

všechny recenze uživatele

Těšil jsem se moc. Gáj, druhá světová, nařáchlé obsazení a přesto celkem nuda, ze který to prostě nedokáže vytánout ani Henry natož Alan. Když dojde na akčí scény, tak jsou parádní a téměř bez výhrad, nicméně těch je tam fakt málo. Ve většině případů se vedou únavné dialogy kterým chybí údernost a i když se místy pomrkává po Hanebných panchartech, prostě to nestačí. Je vidět, že to psalo víc lidí než je zdrávo a Ritchie měl co dělat, aby to ukormidloval - jeho rukopis jsem cítil jen u humoru a akce. Špatný to nebylo, ale čekal jsem opravdu něco víc. Dávám 60 procent, palec stáčím mírně nahoru a začínám si myslet, že někdo v ČR má fakt čuch, protože po Beekeeperovi podle mě opět nešlápl vedle když to neuvedl do kin. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele

Odlahcena blbinka s partou nebuchanych spravnakov, ktori hlaskuju kym zaujimavymi sposobmi eradikuju nackov. Bolo to tu uz x-krat a zrejme to nikdy neomrzi. Akurat tej eradikacie je pomenej. Pobavilo ma, ze maskulinny Jack Reacher aka Alan Ritchson, hra Dana s francuzskym prizvukom. :) "Gentlemen...lets steel some boats"..meh. Priemer, ale od Ritchie-ho som ocakaval o uroven lepsi film, zrejme chcel mat na konte i nieco taketo, inak neviem. ()

Reklama

SpaceOdyseus 

všechny recenze uživatele

Je to béčko jako řemen. Ale já se bavil celou stopáž. Westernová stylizace, skvělé obsazení, desítky mrtvých nácků a spousty výbuchů? Ano, tenhle film je jak dělaný pro mě. U projekce jsem také zavzpomínal na hry Commandos nebo Hidden & Dangerous. Směle by Ritchieho dílo mohlo být jejích víc než zdařilá adaptace. Moc rád bych si dal alespoň tři další pokračování. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele

Guy si přečetl knížku a evidentně se mu zalíbila myšlenka Operation Postmaster. Lekci dějepisu ale nečekejte (historie byla na dnešní Hollywood málo diverzní). Z uvedené operace si vzal jen kostru hlavní linky a ústřední postavu (Cavil). A protože v té zůstal příliš bledý, testosteronový casting (jeden smyšlený Malajec bylo málo), musel dle moderních pravidel vykouzlit i vedlejší (s mexickou frndou a černochem) a dát ji dostatek prostoru, aby DEI nekvičelo. To že je ta druhá linka účelová se (krom zjevného, že historická postava byla Britka) potvrdí asi po hodině. Přes to všechno nepůsobí casting groteskně (až na tu “židovku z Mexika”) a děj se opravdu snaží, aby alespoň herec z Nigérie dával smysl. Děj jako takový odsýpá rychle a když dojde na akci je fantastická a ve světle toho co se dnes točí, je to prakticky skvost. Až to uvidím podruhé a potřetí, možná to i zvednu na plný počet. ()

BarryLyndon 

všechny recenze uživatele

Šel jsem tomu moc naproti. Zbožňuju od Richieho Covenant i Operation Fortune. Mám rád  Ritchsona, Cavilla, Goldinga Schweigera, Eizu Gonzales. Ale bohužel to tam není. Úvodní akce je jenom fajn, finální taky a mezitím je asi hodina kde se nestane vůbec nic. No a taky to má akci s úplně nijakými záporky, kteří padají v podstatě bez odporu.  Strašně promarněná příležitost a SAS Rogue Heroes jsou jinde. Ale námět vzít si docela přesně vojenskou operaci a odehrát to odpočinkovou akcí je docela cool. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (6)

  • Ian Fleming (Freddie Fox) sa vo filme predstaví slovami: "Fleming. Ian Fleming.", čo je samozrejme odkaz na postavu, ktorú vymyslel a ktorá sa predstavuje: "Bond. James Bond." (Arsenal83)

Související novinky

Co nového připravuje režisér Guy Ritchie?

Co nového připravuje režisér Guy Ritchie?

19.01.2024

Britský režisér Guy Ritchie (Gentlemani, Rozhněvaný muž) v posledních letech nabral velmi zdatné tvůrčí tempo. Zatímco v loňském roce stihl představit v kinech akční komedii Operace Fortune: Ruse de… (více)

Novinka Guye Ritchieho nabírá parádní obsazení

Novinka Guye Ritchieho nabírá parádní obsazení

03.02.2023

Britský režisér Guy Ritchie (Gentlemani, Rozhněvaný muž) je v posledních letech neuvěřitelně produktivní. Od roku 2019 poslal do kin pět filmů, šestý se začne točit za měsíc, v záloze už má… (více)

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

04.11.2022

Jako by těch bizarních filmových zpráv nebylo v poslední době dost, přišli nyní tvůrci dvou posledních Avengers filmů a taky snímku The Gray Man na Netflixu Anthony a Joe Russo s odhalením, že jejich… (více)

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

18.06.2022

A máme to tu zase. Studiu Disney se strategie aktualizování svých klasických a divácky velmi populárních animovaných franšíz finančně velmi dobře vyplácí a po hraných předělávkách Popelky, Krásky a… (více)

Reklama

Reklama