Reklama

Reklama

Hluboko v temné džungli provádí šílený vědec Anton Arcane za pomoci svých pomocníků genetické pokusy, při kterých se snaží získat nesmrtelnost. Míchá při nich lidskou a zvířecí DNA a vytváří tak obludy, které nikdy neměly spatřit světlo světa. Jeho protivníkem je Muž z bažin, kdysi také vědec Alec Holland, nyní napůl člověk a napůl rostlina, který za své vzezření vděčí právě Arcanovi. V boji proti svému nevlastnímu otci stojí po boku Muže z bažin krásná dívka Abby, jejíž krev Arcane potřebuje k dokončení svých zvrhlých plánů. (Řitka video)

(více)

Recenze (47)

choze odpad!

všechny recenze uživatele

Kdysi mě Wynorski dostal svým SOUBOJEM SE SMRTÍ, od té doby je ale pro mě každý jeho další titul zklamáním, ne-li přímo utrpením. Oproti už tak slabé jedničce sice dodal výrazně atraktivnější slečnu, víc zábavné pyrotechniky a mutantů, ale taky víc nevtipných komických figurek (malí kluci, buranští paliči). Tromu ani tenhle odvar z ní nemám rád. Nuda. ()

obitus 

všechny recenze uživatele

Tam kde to Cravenovi dvakrát nešlapalo sází velký Jim na trashovitejším přístupu a vychází mu to na 100%. Postavy jsou šílené, nikdo se nebere úplně vážně a děj ubíhá bez výraznějších zaškobrtnutí. Šílený vědev hraje v bouřlivé noci na varhany, zatímco v laboratoři bijí do mříží mutanti jako třeba muž-slon. Do toho pobíhá napůl chlápek, napůl kytka v gumovém obleku a dává každému přes držku. Původně jsem chtěl vytknout na Jima nezvyklou absenci ducpartií, ale muž-pijavice je pro tentokrát nahrazuje více než dobře. Jeden z Wynorského nejlepších filmů. ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

The Return of Swamp Thing rozhodně není moc povedený film. Je zde sice k vidění několik zajímavých scén a docela slušné masky, ale jinak je to přehlídka špatných hereckých výkonů a trapného černého humoru. Který nebyl absolutně trefný a už skoro vůbec vtipný. Možná je to tím že stárnu, ale od filmu z konce osmdesátých let bych čekal rozhodně o trochu víc. Lehká inspirace od Tromy je nepřehlédnutelná, ale filmům od této společnosti nesahá tenhle kousek ani po kotníky. ()

Pítrs85 

všechny recenze uživatele

V prvním díle jim to s tím nablblým hlavním nehrdinou ještě vyšlo, ale tady už je to fakt přes čáru, Swamp Thing dává do držky každýmu, vyhodí do vzduchu barák nevinným lidem (Otázka zní- Je Swamp Thing rasista? :-o) a přitom sám nedostane ani facku, natož aby mu někdo byť jen nalomil větévku, co mu roste na hlavě. Člověk se až musí smát, že je to vlastně stejné universum jako Nolanův Temný rytíř (takovej fight Swamp Thing vs Bane, kurva, to by třísky lítaly, doslova). Nadruhou stranu pořád to jsou TY osmdesátky, takže nuda a nouze o zábavu (byť trashoidní) nehrozí. ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoct, ale mě ta dvojka bavila snad ještě víc, než Wesova jednička. Samozřejmě, už je to celkem trash, vždyť se za kameru postavil jeho nekorunovaný král Wynorski. Jenže už od začátku to tak sympaticky šlape, že se fanda céčkovitých béček prostě nedokáže nudit. Bažiňák dává všem zloduchům přes držku, zachraňuje kočku v nesnázích a - jen tak mimochodem - stačí pózovat s děckama před objektivem. Hrdina rostlinného původu je borec (nezastaví ho ani raketomet), občas problesknou vtipný hlášky a navíc tam pobíhá roztomilá Locklearka. P.S. Ne, kozy neukáže. ()

Galerie (30)

Zajímavosti (9)

  • Film byl natočen za 27 dní. (HellFire)
  • Ve filmu je několik narážek na manželství Heather Locklear s rockerem Tommym Lee. Když je v květinářství záběr na pojmenované květiny, u jedné je cedulka „Tommy“. Později se chlubí postava Poinsettia (Monique Gabrielle) jizvou z koncertu Mötley Crüe. (Fenk)

Reklama

Reklama

Časové pásmo bylo změněno