Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Animovaný

Poslední recenze (7 551)

plakát

Rytíři spravedlnosti (2020) 

Kdyby na konci tu holku na kole srazilo auto, půjdu s hodnocením výš, protože by to dalo určitý logický smysl. Ale takhle? Celou dobu jsem doufal, že v hlavní roli budou ty náhody, nikoliv ti nerdi (a dokonce i syn mi tvrdil, že to tak bude), ale nakonec fakt šlo o to, aby se podivní lidé dali dohromady a žili pohromadě jako nová, šťastná rodinka. Všechno to o náhodách a Bohu je jen rádoby ozvláštněním bez větší podstaty, dokonce - protože to začne a skončí tím popem - bych řekl, že se to církvi a náboženství vysmívá. Navzdory onomu rádoby happy endu mi přijde, že film je negativní, vlastně myšlenkově a psychologicky prázdný (ačkoliv odhalí problémy jednotlivých postav, ale pořád je to jako z nějakého bulvárního tisku), nebál bych se říct nihilistický. Navíc je děsně dlouhý, chtělo to v mnoha místech zkrátit, neopakovat několikrát řečené, aby měl film i při tomto svém nebohulibém záměru větší tah na branku. Subjektivně mi přišlo, že to trvalo dvakrát tak dlouho. Jinak komedie to není - sice ano, něco tu berou tvůrci s jistým nadhledem, ale také jak kdy, často přeřazují z jednoho žánru do jiného, až by z toho převodovku zadřeli. Ano, chápu, co chtěl pan Jensen říct, ale neudržel otěže v rukách a projekt se mu postupně rozpadl a dospěl nakonec k té nejklišovitější pointě. ... Bavila mě vlastně jen představa, kdy jsem si do role Ementálera představil pokaždé Norberta Lichého.

plakát

Magnum - Krása nezná bolest (1981) (epizoda) 

Beru zpátky, co jsem psal minule o ženských protějšcích v Magnumovi. Dnes jsme dostali to nejošklivější stvoření za celou dobu - vychrtlá, nakrátko ostříhaná umělá zrzka se zuby jako z dívky na koštěti, když učitelka měla předkus. Fakt nějak nevěřím, že se do ní chudák, zahradník zabouchl. Jinak jde opět o oddechový díl, nikdo neumře, ale těch pár dobrých vtipů se rozplizne v nijakém ději bez zápletky, motivací, zvratu a dokonce pořádného závěru. Všechno tak nějak vyšumí do ztracena a člověk si řekne, a to je všechno?, a co jako? (Jo, a zajímalo by mě, kdo točil Magnuma na kameru, když otočil kolo, když tam žádná kamera nebyla.)

plakát

Magnum - Motyčka Doylová (1981) (epizoda) 

Hodně zábavný díl - jak tím Mastersovým šoférem, tak spoustou hlášek nebo jemnými fórky v obraze. Masterse neuvidíme - jen něčí ruku či něčí záda, ale hlas Mastersovi skutečně propůjčil TEN Orson Welles (ale jak píšu, neuvidíme ho). Když jsme u Masterse a jeho zvláštního stylu „psaní“ románů - hodně mě bavilo, jak vlastně jen automaticky diktuje to, co zrovna vidí, a tak zapracuje do příběhu lepou letušku, posléze Magnuma, kostky ledu... Hlavní hrdinka fajn, jen nechápu, že zatím pro většinu dílů vybírají pořád podobné typy s trošičku kostnatým obličejem, vyšišovaně modrýma očima, které vypadají jak oči alkoholičky po několika tazích, docela prdelaté, vlastně i poměrně staré na typy dívek, ale hlavně všechny mají pořád dokonalý a nadýchaný účes, to mě fakt baví. Jinak tohle je velká role Higginse, jehož vyprávění a kecy jsou skutečně brzy hodně otravné - hlavně v těch horách. :-) Prostě zábavný díl z ranku těch, které mám na tomto seriálu rád. („Vy jste se sem dostal jak?“ - „Přelezl jsem plot.“. - „Ale to by houkal alarm.“)

Poslední hodnocení (7 851)

Rytíři spravedlnosti (2020)

19.07.2024

Magnum - Krása nezná bolest (1981) (epizoda) (S01E17)

16.07.2024

Magnum - Motyčka Doylová (1981) (epizoda) (S01E16)

16.07.2024

Magnum - Černá orchidej (1981) (epizoda) (S01E15)

16.07.2024

Magnum - Neříkej sbohem (1981) (epizoda) (S01E14)

16.07.2024

Magnum - Adelaide (1981) (epizoda) (S01E13)

12.07.2024

Magnum - Všechny cesty vedou k Floydovi (1981) (epizoda) (S01E12)

12.07.2024

Kdo to klepe na moje dveře (1967)

08.07.2024

Menu (2022)

07.07.2024

Reklama

Poslední deníček (8)

Malá úvaha nad pohoršenými komentáři

Nebaví mne číst pohoršené komentáře na komentáře, s nimiž dotyčný nesouhlasí. Každý má právo na názor. Na jakýkoliv názor. Povyšovat svůj názor nad cizí je projev samolibosti a namyšlenosti.