Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Animovaný
  • Komedie
  • Akční
  • Horor

Oblíbené filmy (10)

Titanic

Titanic (1997)

Nejlepší katastrofický velkofilm všech dob. Leonardo a Kate odvedli nejlepší práci jakou mohli a daly tomu filmu maximum a dokonalou romantiku kde slzy nemůžou chybět. Titanic je do dneška pro mě Nejúchvatnější loď, dokonalá nebezpečná obrovská která si svoje tajemství vzala na dno oceánu. Po celou dobu filmu obdivujete velkolepost lodi a její nádheru. Užasný příběh s nejdokonalejším soundtrackem. Takový film nedokáže nikdy omrzet to prostě nejde, dech se vám v některých momentech zastaví, herci vás ohromí, a celý příběh překvapí. James Cameron vytvořil něco co už nikdo nikdy nepřekoná a myslím si že se ani nepřiplíží k dokonalosti tohohle filmu.

Hokejový zázrak

Hokejový zázrak (2004)

Každý hokejový fanoušek by měl tenhle snímek mít rád, a taky proč ne, založeno na skutečné události, kdy se stál zázrak který nikdo nečekal a ještě k tomu na Olympijských Hrách. Kurt roli trenéra zahrál tak dokonale že je, jen škoda že samotný trenér který byl součásti skutečného prožitku se toho už nedožil, i když film byl o něm. Nebezpečné tréninky, vypjaté emoce, obavy a strach a šílené překvapení nesmí chybět v dokonalém filmu. Samozřejmě herci užasní, soundtrack dokonalý. Z Ruských mašin jde strach pořád.

The First Time

The First Time (2012)

Dokonalost dvou lidí, dokonalost lásky, užasný pocit poznávaní, na to snad nejde ani napsat správné slovo jak tenhle romantický snímek nemá chybu.

Ve znamení lásky

Ve znamení lásky (2016)

Nicholas Sparks má neuvěřitelně užasne knihy ,a filmové zpracováni je neskutečně užasne nejde slovy vyjádřit jak jsem se všemi filmy spokojen a doufám že tímhle filmem to nekonči , a dočkáme se dalšího čerpáni z jeho knih s užasnými příběhy které budou doufám z filmovány. Výborní herci pokaždé, nemam co vytknout někdy maličkost ale to se stává. Benjamin a Teresa zahráli pro mě až moc reálně ( a to je jen dobře ) tenhle romantický příběh, s dokonalým místem, se skvělým humorem a nesmí chybět nádherný soundtrack.

Teď a tady

Teď a tady (2012)

Málo kdy se stane že mě film nějak ze startu neosloví a na konec se z něho vyklube romantická a smutná bomba. Začátek je normální a seznamuje vás s příběhem, ale potom vás vtáhne tak moc hluboko že už máte jen oči pro pláč a otevřená usta. Sympaticky všichni herci se smutným ale krásným příběhem, a samozřejmě nesmí chybět dokonalý soundtrack.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Cinemas Dolby Atmos neskutečný zážitek , srdce rvoucí příběh, užasna brutálně propracovaná řezba která byla nebezpečně dlouhá ve filmu bych neoznačil nic za chybu jen to že byl až moc krátký pro mě, ještě bych ho natáhl , skutečně užasna hudba, spokojenost. Člověka to chytne za srdce od příběhu ,po lásku po skutečný příběh po výborný humor po vše.

Odpojit

Odpojit (2012)

Neskutečně výborný film co víc dodat.

Slzy slunce

Slzy slunce (2003)

Výborný film kdy vojáci mají srdce a snaží se zachránit hrstku lidi v nebezpečné džungli. Stojí proti ním nemalý ukol, horda rebelů která je odhodlaná za každou cenu je zabít. Celý film má skvěly až nebezpečně dobrý soundtrack, herci jsou dokonalý, a co se týče samotného příběhu je vynikající. Film vás v táhne strašně hluboko do děje, kdy minuty prožíváte pořad s nimi vojáci vám neustále dýchají na záda a minuty utíkají strašně rychle kdy na odpočinek není čas. Na každém kroku čeká nebezpečí, zrada, vyčerpaní vojáci, unavení a vystrašení vesničani. Konečná bitva je ohromující dokonala emočně vypjatá.

Med v hlavě

Med v hlavě (2014)

Užasný příběh, o rodinně pomoci pochopení, a Alzheimerovou chorobou, něco nádherného na to nejdou ani snad najít lepší slova, škoda že nás děda opustil protože byl užasný, i jeho vnučka, která byla užasna statečná a měla velké srdce, film který ve vás zanechá neskutečně moc, slzy v očích se jenom vytváří a celou dobu film provází neskutečný soundtrack, výborný humor ve filmu, prostě skvěle natočeno, hodně smutné ale zaroven krásné.

Čapí dobrodružství

Čapí dobrodružství (2016)

Můj první vánoční dárek je rozbalený a můžu dodat že tohle bylo dělo užasná pohádka z dokonalým příběhem. Juniora sem žral od první chvíle u Tulip mi to trošku trvalo, kopec srandy užasně propracované nemělo to nikde chybu až na holuba ale to je maličkost, nejlepší scéna když smečka vlku byla v rauši z mrněte to mě doslova dostalo. Vlčí formace :-D