Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Akční
  • Dokumentární

Oblíbené filmy (10)

Velmi nebezpečné známosti

Velmi nebezpečné známosti (1999)

O můj bože, pokaždé když zhlédnu tento snímek tak mám husinu už na začátku z úvodní písničky, pokračuje to téměř během celého filmu a na konci je to nejhorší, jelikož závěrečná skladba + atmosféra = naprosto úžasné. Opravdu můj jeden z nejoblíbenějších snímků, dostane mě naprosto pokaždé! A to už sem ho viděla bezmála 10x. Celé to opravdu dokresluje doprovodná hudba, jelikož ta nemá chybu. Sarah Michelle Gellar je krásná a jedinečná a skvěle se hodí do této role, je takový protiklad Reese Witherspoon, která také exceluje. Samozřejmě musím zmínit i Ryana Philiippa jelikož ten je famózní, nejenom hereckým výkonem, ale i charizmatem. Dokonce mě baví i Selma Blair, i když ji moc nemusím, ale zde má opravdu roli ušitou na míru. Naprosto vynikající příběh a dějové zvraty. Rozmazlení, zazobaní nevlastní sourozenci, kteří mají rádi sex. Nejlepší film Rogera Kumbleho.

Borgman

Borgman (2013)

Jako pardon, ale tohle je naprostá špica. Vůbec jsem nechápala o co jde a i po shlédnutí možná stále nechápu, i když tuším. Snad mi to časem dojde. Sever mě snad ještě nikdy nezklamal a já doufám, že ani nezklame. Miluju tu atmosféru, výrazy, prostředí a příběh. Opravdu výborný film. Nemám co dodat.

Očista

Očista (2013)

Mega, mega, mega!!! Výborné zpracování i nápad. Herci jsou vybráni skvěle + masky zabijáků jsou excelentní! Má to ohromnou atmosféru a není to žádná sračka. Totálně mě to pohltilo a čekala jsem, jak to dopadne, byla jsem napnutá jak kšandy. Dalo by se říci, že to má i nečekaný konec, jelikož ne všichni lidé jsou bez mozku a srdce. Dobrý hody!!

Bohové

Bohové (2014)

Úžasné, reálné a plné krve a vtipu!

Straight Outta Compton

Straight Outta Compton (2015)

Tak tohle jsem opravdu nečekala. Naprosto dokonale natočeno! Vždycky jsem si představovala válku mezi Crips vs. Bloods, ale nakonec je to niggas vs. cops. Unikátní a emotivní!