Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
JAMESCAMERON
kritik,recenzista
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Horor
Akční
Animovaný
Drama
film
seriál
TV film
USA
Velká Británie
Itálie
Francie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Terminátor
(1984)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Rambo II
(1985)
Vetřelci
(1986)
Pravdivé lži
(1994)
T2 3-D: Battle Across Time
(1996)
Zlatokopové z roku 1933
(1933)
Dracula
(1931)
Neviditelný muž
(1933)
Mumie
(1932)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel