Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na mexicko-americké hranici zastaví policisté dodávku pašeráků lidí. Záhadný agent K mezi zadrženými imigranty objeví mimozemšťana. Když se tvor pokusí uprchnout, zastřelí ho speciální zbraní. S kolegou D pečlivě zamaskují stopy a policistům vymažou vzpomínky. Mladý černoch James Edwards, který slouží u newyorské policie, pronásleduje zločince, který se ho těsně předtím, než spáchá sebevraždu, pokusí varovat. Na Zemi přichází brouk a světu hrozí nebezpečí. Poblíž opuštěné farmy přistane létající talíř. Jeho pilot zabije buranského farmáře Edgara a navlékne si jeho kůži. Agent K se setká s Jamesem a pozve ho na konkurz. Ten si díky nestandardnímu přístupu k řešení úkolů vede nejlépe a nakonec přijme nabídku nastoupit u tajné vládní organizace MiB (Muži v černém), která monitoruje pohyb mimozemšťanů. Stává se agentem J v době, kdy se celá planeta ocitá uprostřed krize. Byla uloupena galaxie Arquillianců, po níž pase i mimozemšťan z nebezpečné rasy brouků. Arquillianci hrozí, že pokud nebude vrácena v termínu, zničí celou Zemi. K a J po ukradené galaxii i broukovi pátrají. Zabaví jeho létající talíř, vetřelec jim však unikne. Když se brouk zbaví Edgarovy kůže a stane proti K a J ve své skutečné podobě, je zřejmé, že půjde o velmi nerovný souboj. Jenže v sázce je osud celé planety! (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (693)

pepo 

všechny recenze uživatele

Krotitelia duchov pre 90. roky. Bývalý kameraman bratov Coenovcov bol po úspechoch s Adamsovou rodinou a satirou Get Shorty! pri režijnej chuti. Jeho komiksová adaptácia nemá so svojou relatívne vážnou predlohou takmer nič spoločné a vydáva sa vlastnou cestou. Supertajná organizácia MIB je snom každého konšpirátora a hlavne zdrojom veľmi slušnej zábavy. Aj napriek nie úplne využitému potenciálu si film získal obrovské množstvo fanúšikov a jeho obľubu nedokázali zničiť ani menej vydarené pokračovania. Will Smith a Tommy Lee Jones v najlepšej forme sú spolu s chytľavým námetom najväčším tromfom tejto rodinnej popcornovky. Držiteľ Oscara za masky a ďalších dvoch nominácií. ()

Radek99 

všechny recenze uživatele

I po druhém či třetím zhlédnutí se na to stále ještě dá koukat a dobře se bavit. Vtipná, místy dokonce hodně vtipná sci-fi komedie, sice bez náznaku jakéhokoliv přesahu k čemukoliv výjimečnému a nezapomenutelnému, ale alespoň ústřední dvojice hrdinů má šmrnc a přívažek nadčasovosti. Planetární (i když velmi lokálně, čistě americky, pojatá - svět rovná se Amerika) konkurence nejen federálnímu úřadu FBI, ale možná dokonce i samému agentu 007... Podobné filmy: Muži v černém 2, Krotitelé duchů, Mars útočí! ()

Reklama

H34D 

všechny recenze uživatele

Osvěžující, zábavné, ale také povrchní a splachovací. Nadpřirozená zápletka se téměř nevysvětluje, alieni jsou záměrně komičtí, nevnímáme je tedy jako hrozbu, ale spíš jen jako obligátní cíl velkých bouchaček dvou cool chlápků v černém. Film si nehraje na žádné velkolepé sci-fi univerzum, a tak svým trošku dětským zaměřením na rozdíl od Star Wars: Epizody I nijak neurazí... Hlavně, že vtípky fungují, hlášky padají a tempo neupadá... 7/10 ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Neodolatelný brouček Vic D´Onofrio v asimilační taškařici o supertajném americkém přistěhovaleckém úřadě zabývajícím se imigranty všech barev pleti (pokud nějakou pleť mají).. Zatímco T.L.Jones podává galakticky umírněný výkon, stále více zářící meteoritek W.Smith s knírkem sňatkového podvodníka mě opět vůbec nepřesvědčil. Je evidentní, že v rozpínajícím se vesmíru zvaném Hollywood na velikosti (herecké) nezáleží.. „No, Elvis is not dead. He just went home..“ ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Myslím, že so sa zasmial asi 5x. Komédiám, pri ktorých sa zasmejem 3 a menej krát, dávam dve hiezdy, pokiaľ ten zvyšok nie je trápny. Komédiám, kde sa zasmejem 8 a viackrát a majú aj dobrý dej, dávam štyri hviezdy. MIB je niekde medzi tým. Nechápem, prečo sa tvorcovia nemohli viac odviazať. To by bolo na väčšinové publikum príliš, ak by bol film viacej vtipný? Nedošlo by dostatok divákov? Nie je to na hlavu? ()

Galerie (98)

Zajímavosti (52)

  • Když Edwards (Will Smith) během testu pohne se stolem, slyšíme nepříjemný zvuk ještě dříve, než je stolem pohnuto. A  na vizitce MiB se adresa pohybuje střídavě nad a pod logo. (don corleone)
  • Při natáčení se spotřebovalo téměř 100 litrů modrého slizu. (NiaWolf)
  • Mačka s obojkom, na ktorom je nápis „Orion“, ho má v jednej scéne vymenený za iný obojok. Môžme si to všimnúť podľa tvaru písma na obojku. (Kub_ees)

Související novinky

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (více)

Jump Street vs. Muži v černém

Jump Street vs. Muži v černém

06.03.2016

Když se na konci roku 2014 začalo mluvit o crossoveru Jump Streetu a Mužů v černém, všichni to brali jako podivný vtip. Záhy se ale ukázalo, že je tenhle koncept reálně ve hře, protože by jím studio… (více)

V Sony chystají nové Muže v černém

V Sony chystají nové Muže v černém

25.09.2015

První Muži v černém byli blesk z čistého nebe, dvojka ale takový úspěch nezaznamenala. Na trojku se tudíž čekalo 10 let, a když v roce 2012 konečně dorazila, byl to docela zázračný hit. Studio Sony… (více)

Reklama

Reklama