Třiadvacetiletá vrcholová sportovkyně Andrea se připravuje na olympijské hry v Atlantě. Jako mistryně republiky ve skoku do vody nic jiného než tvrdý svět tréninků a závodů nezná. Až do chvíle, než si poraní páteř. Její sportovní kariéra náhle končí. Touha po úspěchu ji ale přivede ke kariéře pornoherečky. Stejně jako své tělo ovládala a využívala ve sportu, využívá jej při natáčení pornofilmů. Má slávu, peníze, komfortní život, nezávislost. Nakonec ale přece jen musí zpomalit…
Film je inspirován příběhem Andrey Absolonové, která byla v 90. letech jednou z našich nejúspěšnějších skokanek do vody a posléze neméně úspěšnou pornoherečkou Leou De Mae. (Bontonfilm)

PKD

Další náhodný film ze série ,,co budeme dělat, zatímco běží představení a my čekáme, až zavolají techniku na přestavbu´´. Zdůrazňuji, že já ty filmy či tv s. nevybírám. Většinou příjdu a něco zrovna, běží. Shoduji se s většinou, která píše, že film jen klouže po povrchu a nejde vůbec do hloubky a tudíž neříká skoro nic o ničem a sám je v podstatě k ničemu. To posl. už říkám já. Ale zase, nějká hrůza to nebyla a v rámci možností to kór nenudilo. Jediné, co mě docela šokovalo (neb jsem si před premiérou četl dlouhý rozhovor s rež., která tvrdila, že sice regulérně explicitní porno scény natočila, ale do kino verze to samoz. nepůjde) právě scény, kde se šlo doslova, natvrdo. To bych v tzv. mainstreamu, nečekal. Vyvalil jsem na to bulvy a byl to takový dopad, že tu 3. hvězdu dám ze ten shock. Jinak za 50%. A co se týče mé reakce, jak jsem se tak díval na zbývající 3 kolegy, ti na tom byly dosti podobně a to je 1 z nich  v rámci XXX žánru není žádný nováček, jako já. Jenže tohle jak říkám, v nenápadném mainstreamovém filmu do kin, nikdo z nás nečekal. Posl. věc ještě k tomuto. Bylo ze zpětného pohledu dosti zajímavé, že ti, co vím, že XXX prakticky moc neholdují (takový ti moralisti, co dělají doma satan ví jaké prasárny) zachovali kamenný xicht, zatím my os. XXX sběratelé/diváci, jsme z toho měli málem infarkt. Zajímavé. A na celém filmu, asi to nejzajímavější. Bod za odvahu, tvůrčí týme. Jak zde již zmínili i jiní. A od baby, která má vskutku srandovně naivní názory na porno průmysl, což mě v tom článku, spolehlivě rozesmálo. Taková ta brejlatá knihomolka, co zná max. 2 polohy a z análu by měla zřejmě, celoživotní trauma. Ale, třeba klame tělem. Doslova.;-) To je taky možnost. Ale kdo ví, jako verzi jsem viděl. Třeba se nakonec natočily 2.  Relativně pobaví (dost lidí, kteří jako já tohle od ne XXX filmu, nečekali) šhockuje a neurazí. To posl. se týká jen těch, kteří ví, do čeho jdou a nemají vysoký odpor k jistému žánru. ()

honajz2

Mohl to být film o tom, že soutěživost z nás dělá mrchy, které (pod)vědomě soutěží i tam, kde souboj s ostatními rozhodně není primárním. Jenže není. Mohl to být film, který by byl reflexí české pornografické kinematografie, o které u nás žádný film doposud nevznikl a tak by se mohl bez problémů vydat směrem kladné, neutrální, nebo záporné. Jenže není ani jedno. Mohl to být pozoruhodný psychologický životopis nadějné sportovkyně, která kvůli úrazu nemůže pokračovat v kariéře a místo toho skončí v pornoprůmyslu. Tak se to i prezentuje, jenže... zase není. Co to tedy je? Počínání plochých postav v plochém světě s plochými problémy, jejichž vývin je jasně nalajnovaný. Výsledek jako by sázel na meziřádkovou sílu a psychologii, která všemu dá silný pevný celistvý tvar a zůstane chytře neutrální ke všemu, jenže pro to zde je minimum možných snah a tak na mě Císařovské debut působí jako film, který se o tohle sice divným způsobem snaží, ale nemá na to a je z něj jen unylé cosi bez názoru. Vlastně i dost lhostejný, jelikož věci se prostě nějak dějí, mezi tím nic navíc, tudíž mi zde veškeré vztahy a dějové linie přišly poněkud prázdné. Nakonec asi šlo hlavně o upevnění Andreinina vztahu se sestrou a obecně obnovení pevného pouta její rodiny, ale jestli hlavní pointou bylo, že rodina má držet pospolu, tak je docela fascinující, že film s takovým potenciálem a originálním prostředím ze sebe nevytříská víc než poselství, které vám řekne většina animáků pro děti. Zbytek jsou takové možné myšlenky, které se na chvíli zjeví a zase zmizí, takže pornoprůmysl zde zabírá výraznou část stopáže, ale vlastně se o něm vůbec nic nedozvíme. Tak jsem tomu držel palce, než jsem viděl ty průměrné reakce a když už jsem to konečně viděl, je mi drobátko záhadou, proč to v takové podobě vůbec vzniklo. Řemeslně vcelku klasické a neurážející, byť určité ambice např. skrze využívání naturalistických sytých zářících světel zde jsou a herecky to taky funguje, byť vedlejší role jsou výrazně slabší. Ale co z toho? 2* ()

Chrustyn

Docela konzervativní, nijak výrazně odvážný (vyjma proklamovaného, explicitního full frontalu), ale řemeslně dobře natočený životopis, který nejde na dřeň ale je fajn vidět životopisný film i o někom jiném, než lidech, kteří měly zásadní vliv na historii české a slovenské republiky. Zde máme obyčejnou sportovkyni, kterou nepřízeň osudu dovede do pornoprůmyslu. Natalia Germani je nejhezčí česko-slovenská herečka současnosti. ()

dubinak

Poměrně dobré, ale tak nějak povrchové, odtažité a na to, jak silný to mohl být příběh, všechno se tam děje jen tak mimochodem a nemá to žádnou hloubku. Ta postava Andrey je vlastně strašně inspirativní a unikátní, ale v hereckém projevu se to moc neodrazí. Divák ani nemá moc šancí do ní hlouběji vhlédnout. Forma a řemeslná stránka byla fajn, ale vše zkomírá na vykonstruování postav a jejich psychologii. Mohlo to být mnohem drásavější. ()

DJ_bart

Velmi sugestivní [a nikterak předpojatý] vhled do života mladý holky, která se poté, co se kvůli vážnému zranění nemůže věnovat kariéře profesionální sportovkyně, se začne věnovat kariéře v pornu. Možná je to sice ta klasická filmová storka o získání úspěchu – tedy o cestě na vrchol a následném pádu na dno – jako ze škatulky, navíc dle skutečných událostí. Přesto jde o setsakra poutavý snímek, po jehož zhlédnutí možná nezačnete polemizovat o kariéře v pornu [nebo možná i jo?], ale určitě po něm začnete polemizovat nad klasickým krédem "žiješ jenom jednou" alá Million Dollar Baby od Clinta Eastwooda.... jedno je však jistý: Natalia Germani po hereckým kariérním žebříčku stoupá čím dál tím výš; a já jí to jen a jen přeju. ()

• Scéna, kdy hlavní hrdinka se svou trenérkou přijíždí do „španělského“ hotelu, je z olomouckého hotelu Theatre. (Natys95)
  • „Andrea je ambiciózna, chce byť hviezdou a spraví pre to čokoľvek. Môže za to jej povaha, alebo sú na vine ľudia, ktorí ju vychovávali? V každom prípade nič neľutuje, žije naplno, nepovažuje sa za obeť osudu. Andrein príbeh by mal viesť k zamysleniu, ako so svojím telom nakladáme, ako mu načúvame, či ho naozaj vlastníme a či je to len objekt alebo nástroj,“ prezradila o filme debutujúca režisérka. (Biopler)
  • Scéna „španělských“ závodů, na kterých si Andrea (Natalia Germani) poraní páteř, se natáčela na plaveckém stadionu v Praze v Podolí. (Matlas64)