Policejní šéf v Kameníkově Pepa Novák má plno starostí. Ráno se marně snaží uspokojit roztouženou manželku Vilmu, na stanici ho čeká otřesený sportovec, kterého znásilnila babka Kropáčková, a v terénu místní podnikatelé, zuřivě pátrající po zázračném modrém pramenu, který povzbuzuje sexuální chutě a potenci. Nedávno vytryskl ze skály na zámku a nyní zase nečekaně zmizel. Pramen totiž v tuto chvíli vyvěrá ze zdi domku babky Kropáčkové, která ho stáčí do lahví. Ředitel školy představí podřízeným nového tělocvikáře Marka, který se okamžitě stane středem zájmu kolegyň. K jejich zklamání však chodí s lékařkou na místní psychiatrii, která má plné ruce práce, protože se musí postarat o znásilněné muže. Nejhorší je, že obětí přibývá a mezi nimi jsou i Pepovi podřízení, kteří měli za úkol přivést Kropáčkovou k výslechu. Když podnikatelé zjistí, kam zmizel zázračný pramen, pokusí se přimět babku, aby jim domek prodala. Jenže věci nejsou tak prosté, jak se zdají. (TV Nova)

Sabi63

Nápadně podobné filmům Slunce, seno... avšak jiné tím, že se nekonají na vesnici, kde zná každý každého... A proč? Protože autorem je opět pan Troška, který o humor nemá nouze.. Některé scény jako vždy přehnané, avšak pobaví... ()

Allica

I když je to stejný druh filmu jako jednička (pochopitelně), tak se mi dvojka líbila víc - možná proto, že vtipů ubylo a zbylo víc prostoru na smysluplnější příběh. ()

megacik

V podstate tie hlášky celkom nadväzujú na seba a vytvárajú akúsi imaginárnu zápletku, ako keby ste pozerali erotický film, t.j. nie je dôležité aký je dej v takýchto filmoch, ale ako sa pri tom bavíte. Ja som sa bavil celkom dobre. Dávam filmu 72 %. Nemám však potrebu vzhliadnuť film znova. RAZ STAČILO. ()

SNCIS

Hlášky: Pepíček Novák: "Tati,ty si dneska v noci někoho zabil?" Pepa Novák: "Ne, proč?" Pepíček Novák: "No slyšel jsem mámu,jak říká - Nech ho,ten už stejně nevstane." / "Tak tomudle bordelu já šéfuju,mě určitě udělají ministrem." / "Ztratila se nám tchyně.Kdo ji najde,dostane přes držku!" / "Taková ostuda. Když si na to vzpomenu, tak se mi chlupatěj prsa." / "Já jsem rozvedená.Teď už se jenom s manželem soudíme o děti. Von je taky nechce." / "Tak nevím,mám se vdát nebo jít na dýzu." / "Ukažte mi řidičský průkaz." - "Ale vrátit,není můj!" / "Už s Tebou nepromluvím ani slovo!" - "A to mám za trest nebo za vodměnu?" - 60%. ()

lineker odpad!

Nejstupidnější na tom všem je, že na tohle někdo vůbec dá peníze. Ale asi je to opravdu přesný obraz naší společnosti. ()

panbrat

Dobré ako 1. Aj tu sa lepšie ako v slunce seno podarilo zobraziť mestečko s originálnymi figúrkami ktoré sú sympatické, vtipne trápne a ich život v súkromí a na verejnosti mesta len dopĺňajú obľúbené vtipy. Vypočuť si príhody o Kohnovi, policajtoch či manželstve sa dá, ale dobre ich zahrať – to vtipy obohatí o rozmer figurálnej komiky. Keďže sa to dá pozerať opakovane, musím dať ****. ()