Režie:
Alexander SingerScénář:
Jerrold L. LudwigKamera:
Gene PolitoHudba:
John Carl ParkerHrají:
Tom Selleck, Robert Urich, Donna Mills, Michael Sacks, Will Geer, Kenneth Mars, Diana Scarwid, Sydney Lassick, James Hampton, Meg Wyllie, Marlene Clark (více)Hrají
Tom Selleck
USA
Nejlepší filmy:
Bratři Sackettové (1979) (TV film)
Bitva o Midway (1976)
V kómatu (1978)
Robert Urich
USA
Nejlepší filmy:
Osamělá holubice (1989) (seriál)
Magnum Force (1973)
Young Again (1986) (TV film)
Donna Mills
USA
Nejlepší filmy:
Incident (1967)
Zahrajte mi "MISTY" (1971)
Curse of the Black Widow (1977) (TV film)
Michael Sacks
USA
Nejlepší filmy:
Sugarlandský expres (1974)
Jatka č. 5 (1972)
Horor v Amityville (1979)
Will Geer
USA
Nejlepší filmy:
Jeremiah Johnson (1972)
Chladnokrevně (1967)
Union Pacific (1939)
Kenneth Mars
USA
Nejlepší filmy:
Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)
Co dál, doktore? (1972)
Zlaté časy rádia (1987)
Diana Scarwid
USA
Nejlepší filmy:
Jak jsem ti slíbil (1987) (TV film)
Lék (1995)
Guyana Tragedy: The Story of Jim Jones (1980) (TV film)
Sydney Lassick
USA
Nejlepší filmy:
Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)
Serpico (1973)
Muž na Měsíci (1999)
James Hampton
USA
Nejlepší filmy:
Smrtící bumerang (1996)
Zesil to! (1990)
Modré uniformy (1970)
Meg Wyllie
USA
Nejlepší filmy:
Vanishing Point (1971)
Marnie (1964)
Elvis (1979) (TV film)
Marlene Clark
USA
Nejlepší filmy:
Půlnoční kovboj (1969)
Drak přichází (1973)
Ztracený let (1970) (TV film)
Arte Johnson
USA
Nejlepší filmy:
P.J. (1968)
Love at First Bite (1979)
Scooby-Doo a bratři Boo (1987) (TV film)
Milt Kogan
USA
Nejlepší filmy:
E.T. - Mimozemšťan (1982)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Denise Galik
USA
Nejlepší filmy:
V (1984) (seriál)
Maximální limit (2005)
Příští stanice Greenwich Village (1976)
Richard Bakalyan
USA
Nejlepší filmy:
Čínská čtvrť (1974)
Okamžik rozhodnutí (1962)
Von Ryanův Expres (1965)
Burton Gilliam
USA
Nejlepší filmy:
Návrat do budoucnosti III (1990)
Papírový měsíc (1973)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Bobby Van
USA
Nejlepší filmy:
Líbej mě Katko (1953)
Ztracený let (1970) (TV film)
Lucille Benson
USA
Nejlepší filmy:
Duel (1971) (TV film)
Sestup Orfeův (1960)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Jonathan Goldsmith
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Střelec (1976)
Pověste je výš (1968)
Alan Feinstein
USA
Nejlepší filmy:
Masada (1981) (seriál)
Nebezpečné pátrání (1989) (TV film)
Hledání pana Goodbara (1977)