Hostel vypráví příběh dvou kamarádů z americké vysoké školy, kteří se v touze po netradičních zážitcích vydají na cestu napříč Evropou - s tím, že pokud jim zůstane místo vzpomínek jen jedno obrovské okno, nebude je to nijak zvlášť mrzet. V průběhu výletu se k nim připojuje Islanďan Oli, jenž oba dobrodruhy přemluví, aby zamířili na místo, které je považováno za opravdové nebe všech amerických turistů - do jisté ubytovny v odlehlém slovenském městě plném zoufalých, ale zároveň překrásných východoevropských dívek. Když se ihned po příjezdu bez problémů seznámí s dvojicí místních krásek, zjistí, že Oli nelhal. Zdánlivě pohodový běh událostí však brzy vystřídá kruté procitnutí. Oba cestovatelé si uvědomí, že se rychle noří do čím dál tím děsivější situace, která je stejně nebezpečná a temná jako nejzvrácenější zákoutí lidské duše. (oficiální text distributora)

Hismael

Nějaké napětí tam je, ale sterilní pozadí s jednoduchým námětem tomu moc nepomáhalo. Je to levný horor, který ničím nepřekvapí, ale na to jak se nesnaží překonat průměr, to celkem ujde. ()

Terva

Jedním z producentů levného hororu Hostel je Quentin Tarantino. Točil se v Česku se zdejšími herci, českým štábem a českými písněmi 80. let a je hodně zajímavé, že v USA po své premiéře sesadil z čela žebříčků návštěvnosti samotné Letopisy Narnie i King Konga. CHYBY VE FILMU - 1 -Když na konci filmu Paxton odjíždí s Kanou z továrny a koukne se do zpětného zrcátka, je tam jasně vidět, že jedou po silnici s rozdělovacím pruhem. V následujících záběrech tam ale žádná čára není. 2 - V závěru filmu Paxton pronásleduje padoucha na nádražní záchodky, kde filmaři zapomněli zakrýt český nápis "KABINKY". CITÁT - Ale nemůžeme přece vojet holku v kómatu. To bude zakázaný i v Amsterdamu. ()

moviesfan

Je to blbost, ale taky masakr. Tyhle věci považuju za určitou hranici nevkusu, ale to ať si posoudí každý sám. Hodnocení: 25% ()

m.krudenc

Zajímavý Horror, kdo má tento žánr rád, tak bude asi spokojen. Mě se to líbilo i když po dějové stránce to bylo šílené. Doufám že si z toho někdo nevezme příklad. Pak to už nebude zajímavé. ()

svik

Čeká VÁS krev, sex, drogy a Michal David. Jo ani se nedivím že v německých kinech měl tento film slogan "zkuste se nepozvracet" -BYLO TO DOCELA HUSTÝ.Eli Roth se opravdu nebojí a je vidět, že má rád horory, to již od útlého (věku jak sám o sobě tvrdí). Bylo zajímavé vidět a slyšet ve filmu českou a slovenskou scénu. Zajímavostí také je, že ve filmu byl odkaz na PULP FICTION a to tak, že běžel Pulp v televizi v hotelu a to když procházeli jím hlavní hrdinové, jeden z nich se na televizi podívá a co tam nevidí zrovínka scénu jak Jules odříkal pasáž z Bible Bretovi. Taky je divné že přijedou na Slovenko a na nádraží je nápis Poříčany. Neobvyklé byly písně Mira Žbirky, Mariky Gombitové skupin Elán a Tublatanka. Bylo zde také velké množství českých herců http://www.csfd.cz/film/213591/ zde sehrál skvěle svou roly Jan Vlasák. Do Hostelu bych se nechtěl nejspíš nikdy podívat (ať už jako výstavní figurant nebo jako představovatel výstavy (obojí je humus)viz. obr.) a až film shlédnete také tak mi dáte za pravdu (teda jestli nejste úchylové). Dal bych tomuto filmu tak 55% . QT si umí vybrat filmy, které se budou prodávat-sám řekl „Ten nápad byl tak úchylnej, že se mu prostě nedalo odolat.“ QT je Rothův nadšenec. ()

villon17

Sice se zahanbuju, ale milovníka hororů v sobě nezapřu. I tak ale musím připustit, že se Hostel nepovedl. Až konečná scéna, kdy našel vizitku na záchodě. ()

corpsy

Profesionálny kus pokleslej filmovej zábavy. Eli Roth sa s týmto filmom pekne pomazlil. Som ale zhrozený nie z toho, ako je v tomto snímku zobrazená moja rodná krajina, že režisérovi naša geografia nič nehovorí, ale z toho ako ju väčšina mojich krajanov prijala. Ako neodpustiteľný škandál, v ktorom sme zobrazený ako zaostalá a násilnícka zem. Chcem len pripomenúť dámy a páni, TOTO JE LEN FILM a tak ho aj treba brať. Ja som osobne poctený každým snímkom v ktorom sa Slovensko prezentuje, tak či onak. Nevidím v tom nikdy nič osobné. ()

Marek1991 odpad!

Nevedel som, či sa mám smiať alebo plakať, keď Američania vyobrazili našu krajinu takto. Veľa hlúpych scén, niekedy zbytočných vrážd, len aby bolo, čo najviac krvi a čo najviac ľudí zomrelo. Veľa nelogiky a to tento horor uberá smerom k výraznej podpriemernosti, vlastne až k odpadu. Ktoré naše mesto však mali na mysli nechápem, nechápem tiež to zobrazovanie nás ako dákych Ivanov a Nastí, ktorí bezdôvodne alebo slabo zdôvodnene robia zlo a tiež ten veľký počet takto posadnutých ľudí. Ja som sa teda vôbec nebavil pri tomto horore, myslím, že týmto smerom by sa nemali uberať, príde mi to také lacné. ()

Ajinka126 odpad!

FUJ, hnus! je to úchylnej film pro ještě úchylnější lidi. Je mi z toho zle. Nechápu, že jsem z toho kina neutekla rovnou na psychiatrickou léčebnu. ()

Hoyt

Hostel mezi nejhoršími filmy? Ani náhodou. Musím se smát, když vidím že tenhle film má skoro 13000 hodnocení tak potom se tomu ani nedivím. ()

liquido26

Část léta jsem strávil v Českém Krumlově, takže horor situovaný do tohoto města určitě potěšil. Much tam bylo sice dost, ale zábavy taky. Rozhodně si to nezaslouží tak špatný hodnocení. ()

ConanVJ

Průměrnej horůrek, kterej tu měl kdysi velkou reklamu díky tomu, že se natáčel u nás. Filmek se rozjede v hororovým smyslu až tok po dvou třetinách. Do tý doby je to o turistech, co chtěj zbalit buchty v Amstru a pak na slovensku, kde se pak zbytek filmu odehrává. Za dvě český herečky a poslední třetinu filmu dávám 60% :) ()

DDT

Jednu chvíli jsem měl dojem, že se dívám na parodii na horory, ale asi to bylo vážně myšleno vážně. ()

Pishin

Film je tak neskonale stupidni ze bych z toho vrazdill. Co se deje tyce neni potreba nejak pretrasat kolegove jiste nastinili. Ale tech chyb ...hruuuza!! Takze dej se odehrava v 80 letech kde lepsi slovaci jezdili jen ve Volhach a sude byla pritomny romske gangy, 80. hudba na diskotece apod. >> zatim co americani kteri sem do ''tohoto praveku'' prijedou disponujou digitalnima fotakama, posilaji si mms(do ted nechapu jaka operatorska sit to tady v te dobe pokryvala:-), kazde vlastni ultra tenky telefon nejlepe RazorV od Motoroly.... a predtim nez privezou ukazat vyspelou techniku na Slovensko se zastavi v Holandsku na typicke 80satkove techno party kde barevne lasery ozaruji klub a chlapci se ladujou extazema. Esce ze ti hodni kluci privezou nejake s sebou aby mohli dat okusit kamaradkam ze slovenska a trosku se pobavit pri hudbe k tomu urcene jako je Tublatanka apod. Odpad vsech odpadu ktery hapruje na vsech detailech, scenari, hercich i nehercich a snazi se akorat zaujmout par nechutnyma scenama. Me je nabliti ale ne ze zobrazovaneho nasili ale spis z umu Eliho Rotha. Esce ze nejedu na Karlovarsky Festival 07...asi bych ho musel zbit a to jsem pacifista. 1* za vytoceni!! ()

draggo

Ach bože... jen proto že se vám nelíbí zobrazení Slovenska (vlastně Česka, ale čert to vem) jako díry, tak musíte filmu dávat odpad? Tohle rozhodně není film co by měl mít 30%, hodnocení na imdb je daleko objektivnější. K samotnému filmu: Hostel je slušný horor. V první půlce je to spíš taková teen komedie s jen mírnými náznaky něčeho hrozivého. A cikánský gang mě pobavil :). V té druhé začíná opravdu přituhovat. Zjištění že tolik lidí je unášeno a krutě mučeno jen proto, aby se pár sadistů pobavilo, mě opravdu silně zhnusilo. Asi nejpůsobivější scéna byla ta, kde procházel chodbou a viděl ty jednotlivé místnosti, ve kterých to všechno probíhalo. Jinak to má opravdu dusivou atmosféru, představa že by se mi stalo něco takového mě děsí. Finále stylu na každého jednou dojde mě celkem potěšilo, alespoň jsem z filmu neměl depku. Celkově je Hostel lehce nadprůměrným hororem s několika opravdu hnusnými záběry a slušnou atmosférou. Tři hvězdy by byly objektivnější, ale když vidím zdejší hodnocení tak něco přihodím. /viděno na PC (DVDrip): 70% a 4*/ ()

ledzepfan

Nemá cenu se rozepisovat-Není to bůhvíjaká genialita ale zdejší hodnocení(30%) si to určitě nezaslouží......za mě=55% ()

jarkolar

Začátek je podle mě opravdu hodně slabej. V první půlhodině se prakticky nic neděje, teda kromě toho, že míchají opět Rusy, Čechy, Slováky a Ukrajince dohromady, jakoby to bylo úplně jedno. Co mě ale zase zaujalo byla poslední půlhodina a scény v podzemí (nebo co to bylo). Miroslav Táborský působil v roli policisty tak jako kdekoliv jinde, ato nudně, komicky a přitrouble. Ten konec si ale zaslouží jít s hodnocením o něco výš, takže nakonec za ***. ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

02.05.2006

Na Slovensku sotva zavřeli kudly po kapsách, odložili nenávistnými prohlášeními pokryté transparenty a rozsekali rozpíchané voodoo postavičky scénáristy a režiséra Eli Rotha a producenti měli… (více)

Hostýlek u mrtvého plavčíka

Hostýlek u mrtvého plavčíka

09.04.2006

Eli Roth a Stephen King

Eli Roth a Stephen King

09.03.2006

Dimension Films získaly práva na zfilmování novely CELL z pera mistra hororu Stephena Kinga a za účelem převedení příběhu na celuloid byl najat Eli Roth, horlivý fanoušek žánru a tvůrce komerčně… (více)