Reklama

Reklama

Legendy zítřka

(seriál)
  • USA Legends of Tomorrow (více)
Trailer
USA, (2016–2022), 77 h 8 min (Minutáž: 41–44 min)

Hrají:

Victor Garber, Arthur Darvill, Brandon Routh, Dominic Purcell, Wentworth Miller, Caity Lotz, Ciara Renée, Franz Drameh, Falk Hentschel, Casper Crump (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(7) / Epizody(110)

Tajemný „pán času“ z budoucnosti dá dohromady nesourodou skupinu superhrdinů a padouchů, aby zachránili svět před mocným zlem. (Netflix)

Videa (4)

Trailer

Recenze (107)

Lachtaan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Docela dost mi zamrzelo, když sem se dozvěděl, že ten skvělej zazobanej chlapík jménem Ray Palmer aka Atom opouští Arrowa.. Kdyby člověk nevěděl, že nás čeká týmovka Legends of Tomorrow, asi by jeho údajnou smrt na konci 3. sezóny těžce prožíval.. Pak se nám ale Atom vrátil prostřednictvím tohodle nového seriálu.. Líbí se mi tady propletení budoucnosti s celou érou lidstva na naší planetě, líbí se mi i postoj Arthura Davilla jako Rip Huntera akorát.. mi někdy efekty a občasný příběh přijdou jako nízkorozpočtový sci-fi film.. Díly mi zatím přijdou dost podobné a trochu stále bez příběhu, tak doufam, že se to rozběhne.. Jediný seriál, který si u mě mohl dovolit mít díl co díl téměř stejný koncept, až obdobně jako americké televizní kriminálky, byla první série Arrowa.. A ta se už nedá zkopírovat, takže bych si v závěru přál méně napodobenin Doctora Who a více motivace k tomu, aby člověk u seriálu vydržel :) ()

a.keram 

všechny recenze uživatele

Po dobré první serii, která však stále byla ve stádiu takzvaných "growing pains" a hrozně trpěla naprosto trapným záporákem, jsem očekával že Legends of Tomorrow snad pokoří i Flashe, bohužel absence Capitána Colda a Ripa Huntera serii výrazně zasáhla. Tým pod kapitánkou Ms. Lance se uchýlil ke klasickým CW romantickým zápletkám a druhá serie tak skončila na stejném místě jako ta první. ()

Reklama

HArna 

všechny recenze uživatele

Docela velký propadák, alespoň pro mě. Myslím, že cílovka jsou teenageri, protože si nedokážu představit, že na to kouká někdo starší, kdo má zkušenosti z daleko lepšími seríály. Já absolutně neznám DC a po tomto seriálu už asi ani nechci. Je to stále stejný kýč a docela nuda. Témata se neustále opakují, navíc mě ani jeden z hrdinů není sympatický. Co je horší, jako milovník záporáků musím bohužel konstatovat, že hlavní záporák ve mě budí spíše smích než hrůzu. 20% ()

LizianShaw 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Když opomenete těch milon chyb a paradoxů vytvořených cestování v čase (které vůbec neovlivňují ostatní seriály - což nedává smysl), tak si lze tento seriál pořádně užít. Legend je 9, takže si každý najde svého oblíbence (mým je Hawkman), který má důležitou část v ději, a každý si v seriálu něčím projde. Pokud chcete na chvíli vypnout mozek, a pobavit se u nějaké té superhrdinské akce, tohle je pro vás. Štve mě pouze Stein, který se mi k akcím vůbec nehodí, a je mi nesympatický. Ostatní se ale velmi povedli, zejména Rip (Doctor Who). Vandal Savage mi nejdříve lezl svým slizkým dojmem na nervy, ale ve výsledku je to skvělý nesmrtelný záporák a archnemesis Ripa... Takže negativa jsou Stein, chyby v scénáři o cestování v čase a také vztah mezi Kendrou a Rayem mi připadal až moc nudný (a typický pro Cw). S1: 70% Druhá série se o dost zlepšila, zejména mě potěšili nové přírůstky: Vixen a Steel (který má fakt úžasný oblek). Také nám krátce představili JSA, což bych vůbec nebyl proti, kdyby jim příště věnovali více epizod. Chyby tam sice stále jsou, ale s tím už jsem se smířil. Legion of Doom se víceméně povedla - Professor Zoom a Merlyn byli báječným přídavkem, zato Damien Darhk nikoliv (ani zde, ani v Arrowovi). Jinak jsou epizody velmi zábavné, a velmi obohacené kulturou - pokaždé se cestuje do jiné doby: samuraiové, Apollo 13, western, Tolkien, Lucas atd. Efekty jsou na úrovni. 85% Třetí série je vrchol Legends, nebo alespoň zatím. Zbavili se nepotřebných postav a dali nám novější o dost zajímavější - Zari a hlavně Constantine!!! Ten zde zatím moc času netráví, ale čtvrtá série bude určitě bombastická. Některé filler epizody mě zas tak nebavily ale Mallus se ukázal jako skvělý záporák. 87% ()

Human_Traf 

všechny recenze uživatele

Mám problém už se základním konceptem seriálu. Na partu lidí, kteří se snaží chránit historii, do ni nějak až moc zasahují. V každém díle si vesele zabijí pár lidi (historii na nich asi nesejde), po nebi poletuje ohnivý mužík a tak. A proč se furt vrací na divoký západ... Dalším nešvarem je nedostatek sympatických postav, a když tu nejlepší z nich odpraví, nezbyl mi jediný důvod proč to dál sledovat. Ale pořád je to o třídu výš než Supergirl a není tam tolik "dojímacích" scén jako ve Flashovi, takže by se to možná někomu mohlo líbit. ()

Galerie (1 379)

Zajímavosti (28)

  • Na začátku epizody hraje píseň „Kid Man Blues“ od Kokomo Arnold. (Duoscop)
  • Hlavní postava prvních dvou sérií Rip Hunter (Arthur Darvill) se poprvé objevil v komiksu „Showcase“ číslo 20 v roce 1959. Sara Lance (Caity Lotz) se neobjevila poprvé komiksu, ale v pilotní epizodě seriálu Arrow z roku 2012. Postava Leonarda Snarta (Wentworth Miller) se poprvé objevila v komiksu „Showcase“ číslo 8 z roku 1957. Firestorm(jedna z hlavních postav) se poprvé objevil v komiksu The Firestorm the nuclear man číslo 1 z roku 1978. (JG9)
  • Victor Garber (Martin Stein) pronese větu: „Ten, kdo tu loď (Titanic) postavil, by měl být zastřelen.“ Garber měl tu čest zahrát si ve filmu Titanic (1997), kde ztvárnil roli hlavního konstruktéra Titanicu, Thomase Andrewse. Odkazuje tak stejně, jako již dříve Wentworth Miller, na své dřívější působení. (M__)

Související novinky

DC přivede nového superhrdinu

DC přivede nového superhrdinu

18.03.2021

Studio Warner Bros a DC Films oznámili, že začínají pracovat na adaptaci komiksu Hourman. Prozatím existují tři verze této postavy, první byl chemik Rex Tyler, který vytvořil drogu zvanou Miraclo,… (více)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (více)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

Jak je zvykem i letos došlo na seznam nejpirátěnějších (nelegálně stažených) seriálů za rok 2018 a díky absenci fantasy hitu Hra o trůny od HBO se žebříček tentokrát dočkal několika změn. Poprvé za… (více)

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (více)

Reklama

Reklama