Wrestlingový šampión John Cena se představuje v hlavní roli mariňáka Johna Tritona. Tritona naleznete vždycky tam, kde hrozí nebezpečí a věřte, že rozhodně nebude hrát podle pravidel! Teď byl ale proti své vůli odeslán pryč z irácké mise a jeho překrásná manželka Kate (Kelly CarlsonPlastická chirurgie s.r.o.) byla navíc unesena nemilosrdnými zloději šperků, v jejichž čele stojí zvrácený zabiják (Robert Patrick)! A tak Tritonovi nezbývá než se vrhnout znovu do boje. Aby se mu podařilo jeho ženu zachránit, musí použít svou nejnebezpečnější zbraň – totiž sebe samotného! (oficiální text distributora)

Crocuta

Už úvodní scéna, kdy hlavní hrdina namaškařený jak čertík na Mikuláše likviduje pseudoarabské rádobyteroristy naznačuje celkovou úroveň této podívané. Jedna laciná a směšná scéna střídá druhou a nedotažená erotika (jednou v podání blonďaté manželky, podruhé zločinné brunety) to už nezachrání, stejně jako honičky ala Kobra 11. Vrcholem jsou pak stupidní hlášky typu: NEMÁM RÁD POLICAJTY A BONBÓNY! ()

choze

Béčková jednohubka ukuchtěná podle kuchařky osmdesátkových akčňáků. Až na to, že vrchol filmu přichází v jeho polovině, kdy dojde krátce po sobě ke zničení benzinky a následné honičce, což je jediná trochu delší akce. Jinak jsou akční scény krátké a konkrétně bitky zbytečně rychle sestříhané a člověk si víc vychutná pyrotechnické orgie. Cena má svaly, ale ani špetku charizmatu, Robert Patrick je ale fajn záporák. Narážka na TERMINÁTORA potěšila, ale narážka na PÁTEK TŘINÁCTÉHO a VYSVOBOZENÍ ještě víc. ()

Her0.89

Klasické béčko, které však působí hrozně uměle. Každičká hláška působí strašně nuceně (až na Terminátora). Člověk by si myslel, že když je v produkci WWE, tak by se film mohl blýsknout osobními souboji, ale aji ty byly nějaké divné... Prostě podprůměrné béčko (céčko?, déčko?). Nemám rád poldy... a cukrkandl. ()

Isherwood

Commando: Ressurection se nekoná ani omylem! Tři velké exploze spolkly většinu rozpočtu, takže zbytek stopáže je okatě samoúčelnou improvizací (nějaké ty kamerové oblety a podobné tajtrlíkování), kterou z bahna absolutního zatracení táhnou slušné odkazy (Terminátor II, Vysvobození, Pátek 13.) a geniální partička záporáků v čele s famózním (!) Robertem Patrickem, který si roli užívá jako nikdy. Nevím, koho napadlo poslat Johna Cenu z wrestlingového ringu na plátno, ale tahle hora svalů nesahá takovému Rockovi ani po kotníky a když máte problém s tím, aby jste mu fandili, protože jeho protivníci jsou prostě víc cool, je jasné, že někde to drhne. A ten rating PG-13 s absencí krve… zlatá 80. ()

Morholt

Celkem zábavné ultrabéčko plné bouchání, střílení a nejsem si tak úplně jistý, jestli chtěných komediálních vložek. Ale třeba hláška s Terminátorem mě docela uzemnila a ta určitě chtěná byla. Postava k pláči či k zasmání je ukecaný černoch, který místy působí tak trapně, až je vtipný. Pobaví i hlavní hrdina, nejspíš příbuzný Chaninga Tatuma, který naprosto a zcela postrádá mimiku a ze všech těch wrestlerů učinkujících ve filmech je jednoznačně nejlegračnější. Typický film na vypnutí mozku, ale cením si toho, že jsem i přes silnou ospalost (nezpůsobil jí film) vydržel až do konce. 50% ()

• Vo filme sa pilo len jedno pivo, a to Miller Genuine Draft. (Zeker)
  • Natáčení probíhalo v Austrálii. (ČSFD)
  • Pri scéne, kde John Triton (John Cena) prerazil protivníka cez kopu dreva použil wrestlingový chvat chokeslam. (AdamesWWE)