Na Oscara nominovaný Will Smith se představuje v akcí nabité komedii jako Hancock - sarkastický, nedoceněný a životem zkoušený superhrdina, který upadl v nemilost veřejnosti. Když neochotně přistoupí na návrh idealistického publicisty Raye Embreyho (Jason Bateman), aby změnil svou image, jeho život i pověst povstanou z popela a svět se zdá být zase v pořádku. Dokud nepotká ženu (držitelka Oscara Charlize Theron) s podobnými schopnostmi a klíčem k jeho temné minulosti... (HBO Europe)

HellFire

Po shlednuti traileru sem se tak tesil, ale zase sem si potvrdil, ze trailery stoji za .... Prece jen se mi to libilo, ale skoda toho po...ho konce stejne jako v Ja, legenda. ()

SOLOM.

Povedená komedie o trotlovském superhrdinovi, která se však postupem času zvrhne v docela velkou blbost. Asi nejvíc se mi líbilo demolování města a samotná postava Hancocka. Jakmile se však na scéně objeví i superžena stane se z toho dojisté míry fraška. ()

Sofia

Začalo to jako vtipná parodie na všechny možné komiksové hrdiny se špatnými digitálními triky a skončilo to jako rádoby filosofický příběh s podivnou logikou a ještě horšími digitálnímí triky. Mezitím bylo pár vtipných hlášek a étericky krásná Charlize Theron. Víc než Will Smith mě zaujal Jason Bateman v roli ňoumovitého manžela. Hancock je průměrná komedie, která pobaví a potěší, ale pár minut po skončení už si ani nevzpomenete, o čem že to vlastně bylo. ()

SLOTH

davám 4 z prosteho důvodu... je to jine a je to zábavne a je tam super kamera! hlášky vsude kam se podívas a to mam rad ()

claudel

Prapodivný film, jenž vlastně neví, kam žánrově spadá. Jsou tam určitě světlé momenty, ať už ty vtipné nebo vážnější. Jasona Batemana jsem měl subjektivně tak nějak zařazeného mezi úlisné a nesympatické typy, tady mě překvapil svojí až nepřirozenou dobrotou a laskavostí. Podívat se a zapomenout. ()

ARI50

Ano dokonalý pěkný krásny výjimečný film nemůžu si pomoct ale je to tak. Příběh celého filmu je geniální, soundtrack co doprovází celý film je pro mě dech beroucí. Co se týče Willa přesně se mi dostal do kůže jeho ničivé scény jsou vtipné a když dojde na menší drama v lásce s Charlize je to borec v kamene tváři. Pokračování bych bral hned ale samozřejmě ve stejném duchu jako tenhle trotl. ()

Ištván87

Po nepříznivých recenzích jsem se bál, že to bude pěkná ptákovina s uplakaně americkou druhou půlkou. Na konec jsem tak znechucený nebyl. Druhá půlka sice byla slabší než první, nicméně i tak to bylo docela vtipný a dobře natočený. Nemám nic proti zábavným filmům. ()

kajda.l

"Já jsem Hancock a chlastám a tak"..opravdu výmluvná hláška, jen by mě zajímalo, jestli pisálek tohoto scénáře, to bral z recese, nebo opravdu vážně (myšleno celý film):). A Charlize, vím, že si každý občas potřebuje dát voraz, ale proč, proboha proč mrháš svým talentem na tomhle?? Ale seklo ti to, takže odpouším:) ()

luka4615

Hrdina bez lázně a vany. Tak přesně takto by se dal v pár slovech popsat snímek Hancock, který sice zaujme zvoleným pojetím daného tématu, nicméně v dalších atributech žalostně pokulhává. Škoda. „Gotta wonder, though. What kind of bastard must I have been, that nobody was there to claim me? I mean, I'm... I'm not the most charming guy in the world, so I've been told, but... nobody?“ ()

Bauer

Pro mně jeden z nejočekávanějších filmů letošního léta a věřím, že nebudu jediný, kdo to takto má. Hancock mně neurazil a ani nepotěšil. Čekal jsem něco lepšího, ale nestěžuju si!!! Je to prostě typická letní oddychovka, která má pobavit a taky že pobavila. Netypický film o superhrdinovy. První půl hodinka byla skvělá. Hlavní hrdina hlasil kde se dalo a co se dalo. Hlášky byli vtipné a některé scény taky. Potom to bylo docela už nudnější. Ke konci to chytlo opět to svižné tempo. Efekty byli opravu skvělé a docela si s nima tvůrci vyhráli, což je i vidět. Jediný co mi chybělo, tak byla hudba, jelikož ta mohla být o něco lepší. Jinak stopáž filmu je uchvátná. 84 minut (bez titulků) uteklo vražedně rychle a to je důkazem, že jsem se výborně bavil. Will Smith v roli Hancocka je velmi dobrý, ale možná by si měl číst scénáře a natočit nějakou pecku, protože jeho poslední dva filmy Já, legenda a právě Hancock jsou jen lehce nadprůměrnými filmy a obyčejnými oddechovkami, takže chtělo by natočit něco lepšího, protože herec takovýchto kvalit má určitě na výběr z mnoha scénářů! A krásná Charlize Theron, je neuvěřitelně sexy. Docela mně zaujala režie herce (a současně i režiséra), protože to zvládl slušně. A záhadou je mi rozpočet, protože když Transformers měli 150 milionů, tak šlo o akci monumentálních rozměrů. Ale Hancock má taky 150 milionů rozpočet, ale znát to na tom tedy není. Film u kterého si určitě každý odpočine!!! ()

MáŠa

Nó dávám 3 hvězdy kvůli tomu, jak to scénáristi zvládli celkem poto. Tenhle film by měl strašně velký potenciál, kdyby najednou nedošlo k jednomu velkému překvapení a film nezamířil někam, kam je škoda, že zamířil. Ono je to sice furt koukatelný, jenomže člověka to zamrzí a strhává za to hvězdy, protože to je prostě škoda a film tím akorát tuctovatí. Ono by to bylo jedno, kdyby se z Hancock stal dobrák nebo něco takového, ale tohle - no zkrátka kdyby si autoři vymysleli něco jiného a vůbec se nedotkli Hancockova původu, bylo by z mého pohledu lépe. Sem schopný mnohem snáze uvěřit na super hrdinu než na bohy :-D ()

becki_tu

Hancock sice zůstává malinko ve stínech hrdinů typu Batmana či Spidermana, ale pokud přišel na svět s hlavním cílem pobavit, pak mu není absolutně co vytknout. Ano, leckdo by mohl namítnout, že příběh je příliš povrchní (já si to nemyslím), ale holt za 90 minut se více dějových kliček a zvratů ani stihnout nedá. Proto nemá smysl srovnávat dvouhodinové komiksové opusy s touto oddychovkou, která by měla spolehlivě pobavit snad všechny generace. Peter Berg měl taky štestí, že mu na hlavní roli kývnul právě Will Smith, protože v roli buranského superhrdiny je až neskutečně přesvědčivý. Nedivil bych se, kdybychom se někdy v budoucnu dočkali pokračování. ()

Lucasion

Po dlouhém uvažování jsem se přeci jen rozhodl ponechat Hancockovi tři hvězdy, ale procentuálně mu přilepším. On totiž vůbec není špatný. Ve výsledku mě docela i místama bavil. Originální nápad dát do centra LA "hrdinu", který krká, nechodí daleko pro facku a usíná na lavičce s lahví whisky. Ano, Hancock není zrovna Mirek Dušín a jeho "hrdinné" kousky, ač účinné, tak přesto jsou docela hazardní a především drahé. (Neváhá kupříkladu nechat vykolejet celý vlak, aby zachránil muže na kolejích) Smith je parádní a je vidět, že si roli patřičně užívá. Navíc jeho herecká kolegyně Theron je v roli opět přitažlivá a sympatická. Samotný film moc ničím nepřekvapí, ani po stránce vizuálu či příběhu. Ale přesně tak jsem k filmu přistupoval. Pak stačí, aby mě místy pobavil. Především "Hancockovo kýchnutí", nebo "Smím se vás dotknout?". Kdo ocení Smitha, ocení i film. Bez hlubší zápletky, je to docela film jako stvořený na sobotní odpoledne s pudingem. (72 %) ()

prome

První půlka? Vynikající. Drůhá půlka? Tuctová, ale s pěknými efekty. Je to celkem zklamání, protože jsem se na to hodně těšil, ale i tak jsem se příjemně pobavil a Will Smith je v roli "ožraly" naprosto dokonalý. ()

Morholt

Solidní námět, solidní obsazení a konečně solidní režisér, ale jako celek to moc neklapalo. Akční scény měly slušnou úroveň, ale hlavní hrdinové mi přišli krapet nedotažení a chyběl mi zde hlavní padouch ve stylu Lexe Luthora, který k tomu to žánru, alespoň dle mého názoru, neodmyslitelně patří. Samozřejmě, že film měl, spíše než o nějákém boji proti zločincům, pojednávat o hledání sebe sama v podání hlavního hrdiny, ale v tom případě se měl Berg k režii postavit zcela jinak. 40% ()

Sawy

Takhle nevzrušivý blockbuster tady už dlouho nebyl.Potenciál tohohle superhrdinského pobudy byl značný a první dvacetiminutovka,ve které Willík hlásí,dělá bordel a fuckuje všechny okolo sebe,je prostě super.Ale... Je asi pravda,že se tady zatraceně stříhalo,přepisovalo,měnilo,což se na filmu podepíše,ale Peter Berg je podle mého mínění dostatečně schopný režisér na to,aby si poradil i s problematičtějším projektem.Nestalo se a z Hancocka se s postupující stopáží vyklubal absolutně nesourodý a uspěchaný paskvil s neskutečně řídkým dějem a žánrovou neujasněností,která je u tak drahého a ambiciózního filmu prostě neodpustitelná.Skvělý námět se podařilo dokonale zabít nesmyslnými zvraty,které jsou podepřené tak lacinými a dementními vysvětlovačkami,až to bolí.A nakonec i ten Will se v poloze napraveného ožraly docela trápí.Na Charlize se dívá hezky a hod velrybou je epic,ale jinak nikde nic. 45 % ()

Shaqualyck

Chlast, nadávky a „bezďácké“ vzezření Willu Smithovi docela sluší – prostě taková sympatická alternativa pro všechny, kteří už mají plné zuby pětihvězdičkového slušňáka jménem Clark Kent. Jenže každý Superman má svůj kryptonit. V případě Hancocka-(anti)hrdiny je oním oslabovačem pohledná Charlize Theron, v případě Hancocka-filmu je to pak naprosto nedomyšlený a dementní scénář, ze kterého ve druhé půlce doslova čiší tvůrčí impotence. Po řízném a vtipném úvodu na diváka vybafne pofiderní dramatická zápletka a celý film jde rázem do kytek. Prokládání legrácek vážnými momenty se zcela míjí účinkem a na konci už je to nefalšovaná křeč. Bavit se při sledování Hancocka je jako zapíjet bramborák nízkotučným kefírem. Jednak to moc nejde dohromady a ve finále je to skoro až k pos*ání:( Velká škoda vidět Petera Berga takhle mrhat talentem. A to prosím pěkně na pomyslné producentské židli seděli mj. Jonathan Mostow a Michael Mann. Hjůza! ()

Kamca_

Nemám ráda tyhle americký blbosti ... Na tenhle film jsem se dívala z donucení a už nikdy víc. Nejlepší na filmu byl jednoznačně soundtrack. 35%. ()

ScarPoul

Call me asshole one more time.... hláška ktorá sa môže stať kultovou tak isto ako ten týpek ktorého volajú Hancock. S kľudom sa môže zaradiť k takým hrdinom ako spido alebo ironman, pretože je pohodový sem tam utrúsi nejaku tu suchú hlášku a tiež zvláda efektné súboje. Jedinou chybou tohoto filmu je to čo už napísali nižšie alebo v mojom prípade vyššie uvedený a TO že tento film vlastne ani nevie čím má byť.Začiatok je veľmi komický aj slušne zvládnutý , potom príde väzenie a určitá dávka sentimentality , potom sa z Hancocka stane superhrdina a je to asi najlepšia časť ale opäť zabrdneme do vôd odkiaľ vlastne ten Hancock pochádza a čím sa nám jeho pôvod objasňuje tým som mal na tvári ten môj povestný aj keď o ňom nikto nehovorí úsmev ktorý značí jednu jedinú vec a to WTF. Pretože je to tak priame až som to nečakal a tak stupídne až som neveril že niekto naozaj prišiel s takýmto nápadom. Možno keby to bol debut nejakého kvázi umelca nepoviem ani pol slova len by som ubral z hodnotenia ale samotný berg už kráľovstvom aj vitajte v džungli dokázal že všetky žánre ktoré robia film o hrdinoch filmom o hrdinoch pozná a zrazu tu ako keby si nevedel redy. Tiež efekty by mohli byť lepšie počkal by som kľudne o pol roka dlhšie pretože po transformeroch nemám s novodobými filmamy a efektami zľutovanie. Will Smith si túto rolu patrne užil takisto aj Theronová aj Bateman ale všetko podkopáva scénar a abscencia really bad guya ktorý by to trocha rozprúdil a ten posledný záber na mesiac musel byť snaď vtip. ale napriek všetkému som si oddýchol aj som sa pobavil. ()

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

13.02.2011

Plešatý britský řízek jde z akce do akce a je to tak dobře. Momentálně je nájemným zabijákem v remaku The Mechanic a brzy se stane agentem Nickem Stonem v akčním thrilleru Echelon. Ten vzniká podle… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010

Chlastající superhrdina se vrátí

Chlastající superhrdina se vrátí

27.08.2009

Faraón Will?

Faraón Will?

09.09.2008

Zkuste si představit Willa Smithe v historickém eposu. Že to nejde? Že je fajn, když trousí hlášky v současných kulisách? Asi je nejvyšší čas začít si zvykat na změnu. Willův vysněný projekt The Last… (více)