Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov. (Warner Bros. CZ)

Diskuze

L_Johnny

SPOILER no to spíše asi ta gravitace, i když to bych si ty jejich pohyby asi představoval trochu jinak (když se vlastně jako by vznášeli?) :)  úbytek vody.. to je nějaké divné, když tam byl jen oceán široko daleko. Odkud se ta vlna vůbec sebrala, gravitační tah černé díry?

na příspěvěk reagoval Borrtex, L_Johnny

Borrtex

Borrtex (hodnocení, recenze)

Madsbender

Přesně tak. Já to dnes ráno viděl v IMAXu a už se nemohu dočkat, až to zkouknu znovu i zde ve svém rodném městečku s přáteli:-)) Myslím, že to je i jeden z těch filmů, u kterých je téměř nutností vidět to vícekrát... :-)

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

SPOILER hele, zřejmě jsem v tom návalu emocí a nadšení asi něco přehlédl, ale jak že to chodili na té vodní planetě jenom po kotníky ve vodě?

na příspěvěk reagoval Borrtex, L_Johnny, Coleator

havLord

havLord (hodnocení, recenze)

Nabízím dva lístky na pondělní promítání do IMAXu, od 22.30. Lístky jsem koupil, ale vlezla mi do toho pracovní večeře, takže nestíhám. Případní zájemci pls do pošty.

Madsbender (hodnocení, recenze)

Borrtex

*a zabudol som na transcendentalitu motívov.

Interstellar je vlastne po veľmi dlhej dobe film, ktorý som chcel a potreboval takmer bezprostredne vidieť, z viacerých dôvodov, znovu.

na příspěvěk reagoval Borrtex

Madsbender (hodnocení, recenze)

Po druhej projekcii asi takto - omnoho silnejší emocionálny (vo svojej podstate až nostalgicky sentimentálny) zážitok, ešte pôsobivejšie previazanie dejových línií na Zemi i vo vesmíre, mohutnejšie obrazy. Všetko do seba bez menšieho zaváhania zapadá, cyklus sa uzatvára a 90% nejasností, ktoré tu boli spomínané, je preč - v skutočnosti neexistovali, ale jednotlivé fakty a scény sa v tej šírke filmu ľahko stratili.

So SPOILERMI, pár príkladov: situácia na Zemi je v úvode naznačená polodokumentárnymi vsuvkami v podobe rozprávania pamätníkov, a je dôkladne vysvetlená až do dôsledkov, na ktoré poukazuje v centre NASA profesor Brand. Sondy mohli posielať informácie, pretože do červiej diery nevošli - robili fotografie z rôznych uhlov z jej blízkosti, čím získali predstavu o galaxii na druhom konci. Pri odlete z "vodnej planéty" je jasne vidieť mŕtve nehybné telo kozmonauta - dokonca je umiestnené priamo do stredu plátna. Keď si Cooper všimne vlnu, blížiacu sa z opačnej strany, Brandová je od čiernej skrinky už len cca 3 metre. A tak by sa dalo pokračovať ďalej.

na příspěvěk reagoval Borrtex

DEXTER099 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

je klidně možný ,že jsem seděl hned pod váma.neseděl vedle vás chlápek s bradkou?Jsme mohli pokecat.A jdeš na ty železná srdce?

DEXTER099

Tak to jsme se možná viděli a ani o tom nevíme no my byli trochu víc dole jak byla ta místa po třech. Chtěli jsme jít vejš, ale jak jsme dorazili, tak už to bylo všechno zabraný.

na příspěvěk reagoval DEXTER099

martess

No pro mě zůstává letos těsně nejlepším scífkem asi Edge off tomorow. Přiznám to filmy typu  Interstellar nejsou úplně moje parketa. Ve sci-fi žánru mám holt radši takový ty akčnější kousky.

TheDarKnig

Tož nebylo to špatné. u mě 70% což je na moje gusto u takovýho filmu slušný hodnocení. Pro mě asi Druhej nejlepší Nolan, ale tak pohoda nenadávám určitě si vzpomeneš na moje lehce pesimistické prognózy a ty se nenaplnili, ale potřebuju to vidět ještě jedno abych si pár věcí ujasnil.

martess (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Myslím. že nie len tí aj sci fi fanušikovia muselí zaživať extázu ja ku prikladu Nolan fan nie som mam rad jeho Jokera a Interstellar je boži ale ničím iným ma nezaujal

Wacoslav1

když bych byl pedant a bral to, že tam nějaké ty chybičky byly, dal bych tomu 97%, ale jelikož to jako celek bylo.. galaktické, jsem stále na takových 200%.

DEXTER099

Asi v pátý řadě na kraji hned u vstupu do sálu po levý straně byli jsme tam z kámošem. Přišli jsme 5 minut před začátkem a lepší místo už jsme nesehnali.

na příspěvěk reagoval DEXTER099

martess (hodnocení, recenze)

Desil som sa vela špekulacii ktore ste sem dali ale nakoniec žiadna sa nenaplnila a Nolan odviedol kus dobrej prace to čo spravil na konci to ma dostalo myslel som že po vlete do Čiernej diery len pustia titulky popripade novu koloniu ludi ale to čo tam Nolan spravil to je až nezakonné

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

19.07.2023

Oppenheimer a třetí Strážci budou dlouzí

Oppenheimer a třetí Strážci budou dlouzí

25.03.2023

Trend bobtnajících filmových stopáží pokračuje i letos a po 169minutovém Johnu Wickovi 4 se diváci pomalu ale jistě můžou začít připravovat i na další vydatné kousky. Čerstvě totiž byly odhaleny… (více)