Andy stojí na prahu dospělosti, chystá se na vysokou a přemýšlí, co udělá se svými starými hračkami. Nejoblíbenější kousky, mezi nimiž nechybí Buzz Rakeťák a kovbojská dívka Jessie, připraví do pytle, který ale maminka místo na půdu odnese k popelnicím. Hračkám se podaří na poslední chvíli před popeláři uprchnout. Ocitnou se v autě s dalšími hračkami, určenými jako dar mateřské školce, která je ale plná rozjívených dětí a batolat ničících hračky. Setkají se tam se spoustou jiných hraček a brzy si uvědomí, že je potkalo zcela nové bláznivé dobrodružství. (TV Nova)

Andrew78

Abych řekl pravdu, v dětství jsem pro Toy Story zrovna moc pochopení neměl. K prvním dvěma filmům jsem se dokopal teprve před pár měsíci a musím uznat, že jsem se o hodně ošidil (ale zase lepší, než si sérii v dětství nenávratně zhnusit). V době, kdy jsem se na třetí Příběh hraček vydal do kina, jsem jeho předchůdce již znal, a ač se mi první dva filmy jenom líbily, z toho třetího jsem byl naprosto nadšený. Nějak to na mě všechno zapůsobilo; příběh, animace i třetí rozměr se zkrátka povedli, ani jsem k tomu nepotřeboval několikaleté odloučení jako ostatní (i když uznávám, že s ním by to byl teprve zážitek). Toy Story si zkrátka po všech těch letech stále udrželo laťku pevně nahoře a s úsměvem nám dokázalo, že ani v dnešní době nemá konkurenci. Jen pokud můžu poprosit, přestaňte v tom nejlepším. S Andym to začalo a s Andym by to mělo i skončit. ()

MissyRock

Díky tomuto skvostnému animáku jsem si uvědomila, jak líto mi je, že jsem se zbavila všech svých hraček. Jak ráda bych je teď vytáhla a na okamžik jim ''udělala radost'' Mám chuť si hrát nebo se podívat na TOY STORY znovu! :) ()

vitekpe

Skvele, skvele, skvele...! Nejeden "opravdovy" film by se od tohoto animaku mel ucit. Nadhera, dobrodruzstvi, dojeti. Velka radost, uprimne tleskam Pixaru. 100%. ()

standsiller

Toy Story a do tretice všetko skutočne "dobré" a priemerné. Niekoľko veľmi dobrých nových charakterov, ktoré však museli zapadať do slabšieho celku. Oceňujem nostalgické posolstvo na konci a mám nejaký zvláštny pocit, že pripravované Toy Story bude o niekoľko tried lepšie. ()

Melios

Je pravda ,že Toy Story 3 je najslabší diel zo všetkých troch ,a že jednotku nič neprekoná ,ale v mojom srdci stále najviac vedie trojka. Animácia je vo filme taká dobrá ,že sa ani už nepodobá na minulé diely ,pretože je pomaly na úrovni roku 2019 (a to je film z 2010). Postavy nebudem spomínať (ale Laco stojí za zmienku - najlepší zloduch od Pixaru ,čo som videl) - nezmenili sa ,dabujú ich tí istí ľudia ,chovajú sa rovnako....teda až na Andyho. Andy vyrástol a v tomto diele ho (asi) vidíme poslednýkrát. Zatiaľ ,čo v dvojke bolo zopár scén ktore boli smutné (nehovorím ,že Toy Story sú smutné filmy ,práve naopak sú to komédie na plné obrátky) v trojke sú už scény ,pri ktorých by sa asi každý rozplakal (SKORO usmaženie zaživa našich hračiek , alebo napríklad Andyho rozlúčka s Woodym a spol).....a prečo vlastne komenty k tymto filmom píšem až teraz? Pretože po 9. rokoch k nám prichádza štvorka a ja si ju nenechám ujsť....Takže....."Goodbye my old friend" Woody 2010 😢 ()

Maynard.

V podstatě bych mohl napsat něco podobného jako u Toy Story 2. Příběh je prosťoučký, ale proč by taky nebyl, když je to film určený převážně pro děti. Ale i tak sem se u toho náramně bavil. Animace oproti jedničce pokročila a dalo by se říct, že je dokonalá. Z čeho sem doslova ohromen, tak je semknutí všech hraček (krom ufounů), a jejich smíření se s neblahým osudem...Do toho muzika a záběr z dálky na hořící pec, to mě skutečně ohromilo. Po té darování hraček té málé holčičce, dlouho sem si takle nepobrečel, jojo hru na city mají prostě pixaráci v malíku. A jinak všechny ty nové hračky prostě nemají chybu. Ken s Barbínou hází jednu perlu za druhou : Mám tě rád, a teď ty : Mám tě ráda, a teď zase ty : chápeš, můžeme to hrát stále dokola :o). No, a závěrečné titulky, to byla absolutní lahůdka, ve které vzdali tvůrci holt i japonskému Totorovi... JO! Nějak sem ale po celou dobu postrádal 3D pocit, nevím čím to bylo. Asi mi chyběly působivé přelety nad krajinou nebo nějaké jiné vychytávky. U mě ale dobrý! ()

Endorfinka

Protože jsem od toho tolik nečekala, byla jsem naopak příjemně překvapená. :) Pobavila jsem se a překvapil mě Totoro ♥ ()

Ondra16

To co Pixaráci předvádí nemá obdoby. Opět všem obyčejným smrtelníkům dokazují, že jsou to oni kdo mají patent na animované filmy. Absolutně vyrovnaná trilogie, která se zároveň nijak neodklání od svého poselství. Jednoznačný kandidát na animáč roku. Jestli někdo vystřídá Pixar na královském trůnu, tak bude minimálně šílený. ()

bloodvomit

Už mě to po těch letech nedostává tak moc, ale je nutno uznat, že oproti ostatním animákům to drží příčku pořád dost vysoko. ()

Luksa

Napodruhé zvedám na pět. Mírná pachuť z toho, že v roce 2010 Pixar místo nového originálního animáku natočil "jen" pokračování Toy Story s číslovkou 3 (které nikdy nebyly má srdcovka a nepůsobily na mě tolik jak novější počiny tohoto studia) zůstává, ale pal to čert, bavil jsem se královsky a i emoce se dostavily. Jen možná k závěru je toho sentimentu přespříliš. Takže jedno z mála pokračování u animáku, které se povedlo (a možná i předčilo první dva díly). K výslednému hodnocení tedy přidám ještě prosbu ať Pixar nezabředne v sequelech a ať vymýšlí nové originální světy a příběhy, na které se bude člověk opravdu těšit. 90% ()

KR4T4S

První polovina na Pixar neskutečně nudné (příliš dětské a mnoho melancholie), zábava nabere obrátky až při realizaci útěku. Geniálních nápadů je tu méně oproti dvěma předchůdcům (jedním z nich je "hlídací" opice - ta mě naprosto odrovnala). Dost opakujících se motivů z předchozích dílů. 65% ()

DeLaMorte

Velice příjemný návrat mezi hračky nepostrádá opět svůj humor ani své útoky na emoce.Tyhle hračky si divák prostě musí zamilovat. ()

slovan1

Úvodní intro do filmu skvěle. Nasledující přiběh taktéž. Není tomu skoro co vytknout. S hračkami se neustále něco děje a je to plné dobrodružství. Jen mě mrzí, že se do filmu nevešlo více humoru, ale i tak skoro dokonalé. ()

BMAJTZ

Souhlasím s tím, že je to letos jeden z nejlepších animáků. Je až k neuvěření, že se podařilo udržet stejnou kvalitu jednotlivých filmů až do třetího dílu za to u mě palec nahoru. ()

ZkuKol

U Pixaru jsou stále řemeslně na výši.Žel, scénáře ke druhému pokračování nejsou brnkačka a tržby nápady neplodí. Zatímco dřív si u Toy Story scénáristé s žánrovými pravidly, stereotypy a klišé hráli. Dnes je jen používají. Ano, dabing, animace i akce jsou zvládlé a být to z jiné stáje, hodnotíme výše. Ale chlapci si u Pixaru nastavili laťku a musí se rozhodnout, zda ji držet, nebo podlehnout lákadlu krátkodobému - tudíž zisku, aby ale brzo nezjistili, že konkurence nespí. Abychom jen nešpinili, emoce stále fungují a v závěru vás nostalgie donutí znovu projít pár odložených krabic (nebo alespoň zpytovat svědomí), ale to uměly dobré dysneyovky vždycky. Dětství je pryč a hračky přicházejí o své místo, co je čeká? Půda, školka nebo dokonce odpadky? Budoucnost je nejistá a naše hrdiny čeká boj o svůj vlastní osud... 60% ()

prasacimor

Hračky sú úžasná vec a TS3 je asi najkrajší (nie najlepší) animák, aký som doteraz videl. Keby som bol doma, tak už sa prehrabávam na půdě v starých krabiciach. ()

skinny

Pravda po 11 letech od druhého dílu jsem nevěděla co čekat, ale předčilo to mé očekávání, a souhlasím, že je to asi nejlepší díl ze všech třech, pět hvězdiček zaslouženě!!!! Pixar prostě nezklame! ()

Pixar chce sázet na své slavné značky

Pixar chce sázet na své slavné značky

03.06.2024

V roce 2016 se prezident Pixaru Jim Morris nechal slyšet, že studio chce stavět výhradně na originálních projektech. Už tehdy totiž směr filmovému světu udávaly hlavně sequely, spinoffy a obecně… (více)

Zemřel herec Ned Beatty

Zemřel herec Ned Beatty

14.06.2021

Toy Story 4 v zámoří uspělo

Toy Story 4 v zámoří uspělo

24.06.2019

Letošní nadvláda studia Disney v kinech pokračuje, díky zámořské premiéře Toy Story 4: Příběh hraček si totiž připsalo další obří otvírák a nyní drží čtyři nejvyšší otevírací víkendy roku. Úvodní… (více)

Poklekněte před studiem Disney!

Poklekněte před studiem Disney!

17.11.2013