V každém z nás dříme superhrdina a k jeho probuzení stačí jen trocha magie. V případě Billyho Batsona (Asher Angel) stačí zvolat jediné slovo – SHAZAM! – a tento velkoměstem protřelý čtrnáctiletý chlapec v pěstounské péči se zásluhou starého kouzelníka změní v dospělého superhrdinu Shazama (Zachary Levi). Shazam s dokonalým tělem s vyrýsovanými svaly si však uchovává duši dítěte a v dospělé verzi se pouští do všeho, co by dělal každý teenager, kdyby byl obdařen superschopnostmi: užíval si je! Umí létat? Má rentgenové vidění? Dokáže rukama vrhat blesky? Dokáže se vyhnout zkoušce ze sociologie? Shazam se vydává otestovat hranice svých schopností s radostnou bezstarostností dítěte. Ale své schopnosti bude muset zvládnout rychle, aby mohl bojovat se smrtícími silami zla ovládanými Dr. Thaddeusem Sivanou (Mark Strong). (Vertical Entertainment)

Diskuze

Clark_Kent

Proč mám pocit že kdyby to bylo od Marvelu hned by na to opět byla házená špína...no jo, 90% se odehrává ve tmě, právě Dc jak by řekl hrdymarvelak...ne teď vážně, pěkné... myslím že Levimu to fakt sedne

na příspěvěk reagoval Lares4, Clark_Kent, Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

Lares4

Vždyť samozřejmě! Hlavně ten tlak těch s prominutím rozjařených teenagerů a jiných. Je toho přeplněnej twitter atd. Vždycky se dokážeou jen hádaj o tom, kdy bude další trailer a nakonec vědí všichni prd. Navíc když napíšeš nějakej neostřílenej fracek, přímo režisérovi kde je ten fucking trailer? To už je něco drzosti, ani se nedivím Sandbergovi, že reaguje tak jak reaguje. Propagace může být různá, nemusí to být hned na požádání. Trpělivost růže přináší!

Lares4

Lares4 (hodnocení, recenze)

Clark_Kent

Alespoň je upřímný :) ...... no nedá se se nic dělat. Je to trochu ale divný, nevidím takovým problém ve vytvoření pořádného traileru. A měsíc před premierou by to měla být samozřejmnost.

na příspěvěk reagoval Clark_Kent

Uživatel Clark_Kent smazal svůj příspěvek.

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

tomas.malo

Zdravím tě kloučku, kdy nám ty konečně ukážeš tvůj inteligentní ksicht? Jestli se stydíš, tak můřeš aspon vyfotit trenky s avengerama. Děkujeme

Uživatel Clark_Kent smazal svůj příspěvek.

Clark_Kent

Neměl by doufat že bude součástí Ligy, ale aby nějaká Liga vůbec byla...mimochodem nevím zda to víš, ale Shazam vyjde i u nás od Jeffa Smithe, autora Kůstka

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ištván87

Jasně.... už na Kryptonu byl jen zbraň.

Ale ze zbraní se musí umět zacházet a to se moc v BvS nepovedlo.

Jak jsem psal... byl tam jen kuly tomu že každý střed Supermana z Doomsdayem končil většinou smrtí obou.

I Animáky měli lepší příběh.

Mě se teda víc Líbí Bizarro na tom se dá aspoň něco postavit.

To by mohl být slušnej boj... 8)

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

On se celkově na nic jinýho nehodí. Jelikož vyjma jeho prapůvodu na něm není nic zajímavého (přiznejme si, že ani ten vzhled zombie-rockovýho kytaristy s kostníma výrůstkama), tak je jedno, kdy ho použijou. Snyder chtěl co nejrychleji eliminovat Supermana s jeho nezjistitelným alter-ego a co nejdřív se zaměřit jenom na Supermana, takže to opravdu neposral on. Chápu, že měl s tou JL trilogií, resp. s tím pětidílným Supermanovým příběhem fakt velký oči, ale já osobnè bych byl hodně šťastnej, kdyby jeli co nejvíc cestou cross-overů. Bohužel teď to vypadá, že to bude přesně naopak. Čili vždycky budou vyvstávat otázky jako u Thor 2, Iron Man 3 nebo Winter Soldier: "Kde se, kurva, flákají ostatní?

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Akira777

Akira777 (hodnocení, recenze)

Prosil bych, aby jistý člověk neničil moji víru v lidstvo a fanoušky DC, děkuji

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ištván87

Hlavně Doomsday pro mě působí v BvS naprosto zbytečně, nebyl důvod tam být...měli prohloubit vztah Batmana a Supermana a ne tam cpat ještě jeskynního trolla, ale chápu, Snyder chtěl dojít Návrat temného rytíře, Smrt Supermana, Injustice a další...ve výsledku od všeho něco ale celkově nic... Doomsday mohl přijít prostě později a Supermana mohl Snyder zabít jinak

Ištván87

No ano Doomsday je ve Smrti Supermana jen tupá mlátička a celý komiks je jen tupé bum bác bez příběhu, ale čekal jsem že si s ním pohrají ve filmu, že mu dají tu hloubku a původ conma v komiksech...ano Ronan vypadá důvěryhodnější a věrnější předloze ale i tak se nepovedl a to samé malekith, byt vzhledově jsou pro mě dokonalí...

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Ratemus

V čem vlastně Doomsdaye posrali. Že nevypadal jako v komiksech? Když pominu jeho původ, který byl v pozdějších komiksech dovysvětlen, tak v Supermanově smrti je to jenom tupá mlátička, která se občas zlověstně zachechtá. Je sice silnější a vypadá jinak, než v BvS, ale to podle mě ještě neznamená, že ho zkazili. Třeba Ronan ve Strážcích galaxie vypadá dost jako v komiksu, ale je to trapáček, takže mu tu velkou sílu prostě nevěříš. Jinak Steppenwolf je jasnej, ale ono je na JL hrozně vidět, že ty přetáčky a vystřihování všeho možnýho na poslední chvíli z toho filmu udělalo velkýho mrzáka.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus, Prometheus69

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

A nebo si teď honí nad Snyderem. Nebo spíš pod Snyderem, beztak si ten plakát nechal přidělat na strop, přímo nad postel.

buliban

buliban (hodnocení, recenze)

Ratemus

všiml jsem si........retard club nabírá členy......ale ještě, že tak.....je to kolikrát k popukání se tady stavit a číst si, co vyplodila tahle naše elita národa :D:D:D

Zabil Rock dvě franšízy najednou?

Zabil Rock dvě franšízy najednou?

22.03.2023

Pakliže jste to ještě nezaznamenali, pokračování DC komiksárny Shazam! tentokrát s podtitulem Hněv bohů je po prvním týdnu v kinech adeptem na propadák roku. Blockbuster režiséra Davida F. Sandberga … (více)

Novinky z DC Fandome

Novinky z DC Fandome

24.08.2020

Víkendová událost DC Fandom jistě potěšila nejednoho filmového fanouška. Kromě nových trailerů na Batmana, Wonder Woman a Sebevražedný oddíl jsme se ale dočkali taky kupy nových informací o… (více)

Black Adam nabírá obsazení

Black Adam nabírá obsazení

17.07.2020

Filmový spin-off Shazama! Black Adam s Dwaynem Johnsonem coby titulním antihrdinou nabírá další obsazení. Nově jsme se dozvěděli, že postavu Atom Smashera – super silného a super velkého potomka… (více)

Henry Cavill zpátky jako Superman?

Henry Cavill zpátky jako Superman?

28.05.2020

Ještě než se stihnete po přečtení titulku dnešní zprávy nadchnout, musím vás zarazit. Ano, server Deadline potvrdil, že Henry Cavill (Muž z oceli, Mission: Impossible – Fallout) skutečně jedná o… (více)