julinkaa10

Od Fightera mám slabost pro boxerské filmy a tento je opravdu klenot. Ten pocit, který jsem měla celá ubrečená na konci filmu byl neskutečný. ()

zbyshek

Warrior je film, který mě chytil a nepustil až do konce. Mám rád sportovní typy filmů, ačkoliv si sebou nesou ten nádech porážky. V tomto filmu jsem objevil kvality Toma Hardyho a od té doby sleduji pozorně jeho kariéru. Ne nadarmo se tento film vyšplhal na vrchol žebříčků, je to hlavně díky skvělému a strhujícímu ději, který vyvrcholí na konci. Skvěle zpracované po všech stránkách, super film! 100% ()

Martin741

Silne drama, v ktorom nechybaju drsne sceny striedajuce sa s dojemnymi. A ze najlepsie a najneuveritelnejsie scenare pise sam zivot, je zalezitost dlhodobo znama. Reziser Gavin O´Connor sa ukazal tymto filmom v najlepsom moznom svetle, jeho rezia je proste vyborna. K tomu vyborny zapas na zaver filmu v Ringu medzi dvoma hlavnymi hercami. Nejdem tu vypisovat, aky su Hardy/Edgerton skveli, lebo uprimne mam obe podozrive entity na haku. Ba dokonca Toma Hardyho nemam vobec rad. Rovnako aj druheho nesympatickeho jelimana Edgertona. To vsak neznamena, ze mienim zadupat do zeme skvely film so skvelym scenarom. Cize dokazem sa povzniest nad mne nesympatickych hercov a dat filmu 95 % ()

Jonash87

To, že jste už někdy po třetině filmu věděli, o co že půjde a jak to asi dopadne, by tolik nevadilo, jen kdyby byl pořádný scénář. Mně ale přišel dost nedotažený, hl. co se týče psychologie a vývoje postav, a důvod jejich rozepře byl také načrtnut dost stroze. Což se nevylučuje s tím, že všechny tři hlavní herecké role (dva synové a otec) byly zahrané perfektně. Naštěstí režie vcelku zručná je, hluchých míst moc není, děj hezky plyne a ke konci graduje, ale stejně, když šlo do tuhého, tak jsem to nedokázal s postavami více prožívat.. Konec byl sám o sobě dojemný, jen mi přišel takový násilně našroubovaný. Asi jsem čekal víc po všech kladných ohlasech, takhle bych tomu více jak 70 % nedal. ()

/Pablo

Tohle že má téměř 90%? To snad, ne?! Překombinované, ploché, nenapadíté a ještě ke všemu plné klišé. ()

zdenotvor

Veľmi dlho som čakal na tento moment, keď si budem môcť povedať že toto je ten film na ktroý som čakal. Už od začiatku som videl že sa to uberá tým správny smerom a tak som si s úsmevom na tvári vychutnával každú jednu minútu tohto úžasného sníimku. Milujem športové drámy s bojovou tématikou a MMA je naozaj vďačná téma. Príbeh ma veľmi chytil a celú dobu som s napätím čakal na vysvetlenie, čo sa skrýva za Tomyho bolesťou. No a záverečný súboj bol čerešničkou na torte, veľmi emotívny,krásny,dokonalý. Konečne som sa dočkal !!! ()

Ondatra

Film o MMA a o dvou bratrech je určitě i pro lidi, kteří nemají rádi sportovní filmy. Já sám moc nemusím filmy o bojových sportech, ale tohle mě nadchlo. Tohle totiž není jen o sportu, ale taky o rodině a o vztazích. Do toho, když tam hraje můj oblíbený herec, tak to bude ještě lepší. ***** a jeden z nejlepších sportovních filmů, co znám. 10/10 ()

Rocky88

O´Connor se tady svezl na Stalloneho rovnici, ale co naplat, když je to naprosto bezchybné. Od hereckých výkonů (Hardy, Nolte!!!), přes režii, hudbu, choreografii zápasů, až po támhletu uklízečku. Spousta scén mě (ač to nerad přiznávám) totálně dojala, suprově zvládnutý konec nadchnul. Další plus má za to, že po emocích nejde tak zavrženíhodným způsobem, jako to udělal "Milionář". Z fleku všech pět. ()

MrPierc

Zápasnická rodinná tragédie, která vyústí v emoční i fyzický zápas obou bratrů. Rány tu létají jako palička do masa při přípravě řízků. Nesednul mi pouze tréning, který nebyl skoro ukazován a nebo ve formě mixu několika oken dohromady = nepřehledné. Trochu mi to připomělo film Fighter (tam ale byly lépe vykresleny charaktery). Finále je výborné díky udobření i písničce The National - About today. ()

Petoss1

Vynikajúce. Dostalo ma to bez problémov. Silné emócie, ktoré vygradovali v jednom z najemotívnejších záverov aké som kedy videl. Priznám sa, fandil som Edgertonovi, ale Hardy svojím hereckým výkonom nezaostáva. Klaniam sa tvorcom, parádny zážitok. ()

Abes

Nechal bych to trochu uzrát, vyprchat adrenalin, utřít očka a teprve pak ohodnotit. Takovej Twilight pro tvrďáky. V porovnání s wrestlerem nemůžu dát víc. ()

Attta

Největší překvapení letošního roku. Pro mě vyloženě špička tohoto žánru, protože tu je tolik kladně působících faktorů, že některé věci jako klasický příběh jsou mi uplně ukradené. Ve zkratce řečeno, tohle je opravdu velký nášup. Připadal jsem si jako bych v té aréně byl s něma, ale tohle je asi pořád jen chození kolem horké kaše. Vynikající herecké obsazení s bombastickou hudbou jsou pořád standardem většiny dobrých filmů, si možná říkáte, ale tohle je u mě jen předpoklad dobrého filmu a neznamená, že když tohle film má, že mu dám pět hvězd. Zde však 5 hvězd dávám a to za vypětí, rázný děj, skvělé scény, mrazení po zádech, emoce a za to že si film na nic nehraje. Epický a rázný konec, ve kterém se nikdo nepitvá je více, než co jsem očekával. ()

Skleena

MMA jsem až na pár youtube výjimek nikdy moc nesledoval, natož pak s ním měl nějaké osobní zkušenosti. Divák ale nemusí být odborník, aby mu došlo, že člověk, který kdysi aktivně zápasil a umístil se maximálně tak na pětisté místo nějakého adekvátního zápasnického žebříčku, to nyní za pár týdnů tréninku asi těžko dotáhne na úroveň těch nejlepších ultimátních mlátiček na světě - nepomůže k tomu ani úsměvný záběr na ústředního hrdinu, zvedajícího v úvodu filmu činky v garáži, aby bylo jasné, že se přeci "udržuje i přes výchovu dvou malých dětí a výuku středoškolské fyziky ve formě". Na druhou stranu je to "jen film" a určitě splňuje to, co by každý správný sportovně akční počin splňovat měl - zajímavé herecké výkony (obdivuju představitele, kteří skáčou z role do role a jen tak mimochodem si dle potřeb naberou třeba patnáct kilo ve svalech, aby to pak bylo v kleci to pravý ořechový) a především napětí - původně jsem se té stopáže trochu bál, ale nakonec mi nevadil ani ten typický patos v podobě rozvrácené rodiny a neuvěřitelných osudů, jejichž rozklíčování vede až k uslzenému závěru plnému emocí. A že je to celé jedno velké klišé? Kdo z vás čekal něco jiného? Ukažte mi sportovní film podobných "rozměrů", který by šel mimo vystavěné, funkční a tolika počiny ověřené konstrukce žánru, a já vám dám za pravdu. Do té doby si Warriora po čase pustím klidně ještě jednou. ()

WoWoW

Předvídatelné a plné klišé, ale víte co? Na to sere pes. Ten film je skvělej, úžasnej a naprosto jsem se k němu připoutal. Tom Hardy u mě film od filmu stoupá v ceně a Edgerton se objevil bůh ví odkud, ale myslím že o něm ještě uslyšíme. K Noltemu asi netřeba nic dodávat (ten přesně tohle hrát umí, alkohol mu není cízí). Jednoduše řečeno je Warrior skvělá zábava, která chytne a nepustí až do titulků. Na Rockyho to nemá, ale víte co, je mu to ze všech sportovně-bojových filmů asi nejblíž. ()

Sinn

Já akorát nechápu, co je tak špatnýho na tom, když někdo nemá na obří rodinný dům se zahradou jak kráva, a tak se uskromní a přestěhuje do bytu....ale jinak výborný film s vyšperkovanýma bojovýma scénkama, to já ráda. A i tu šílenou nevraživost chápu... ()

Nach

Nechápu, že jsem se tomuto filmu tak dlouho vyhýbal. Po shlédnutí musím říct, že se skutečně jedná o mistrovské dílo po všech stránkách. Ona zdlouhavost, místy, hlavně před samotnými zápasy Sparty, mi ani tolik nevadila, neboť postavy stále mají co o sobě říct a stejně tak děj má i přes volné tempo co nabídnout. Prostě a jednoduše jeden z nejlepších filmových zážitků poslední doby. Nechápu, že u Oscarů nezískal ani jednu sošku. Zcela určitě na ní měl. 90% ()

Langy10

Nevim jak začít. Prostě tento film mě ohromil a to jsem ho ani neviděl a věděl jsem, že to bude PECKA! Po zhlédnutí jsem byl dojat jak i takovýto bojové drama může skončit v slzách. Parádních 140 minut filmu, přál jsem si ať to neskončí, protože příběhově absolutní pecka, super kamera, libový scénář a geniální herci, kteří se na své role maximálně hodily! Film pojednává o dvouch bratrech, kteří bojují každej pro něco jinýho, jeden pro to, aby mohl poslat peníze jedné ženě kámoše z armády a druhý o to, aby měl vůbec s rodinou kde bydlet. Ačkoliv oblíbenější herec je Tom Hardy, přál jsem to Joelovi, který musel bojovat, aby nepřišli se ženou o střechu nad hlavou. Musim říct, že napínavost trvá až do konce až do posledního klepnutí. Když to srovnám s filmem Never Back Down, tak je to celkem podobný, až na to, že warrior je víc o příběhu, kdežto Never Back Down je jen nastínění a přehnaný "Akce". Také se mi líbila hudba, například od Bethovena 9 symfonie při boji je to dost pomáhající na koncentraci a soustředivost. Peckový song byl i na konci "About today" Kterej mě vyvedl z míry a pustil slzu ven. Doufám, že to neni poslední pecka od Gavina O'Connora, protože tohle je zatim jeho vrcholné dílo řadící se do mých "Top" filmů! 100% ()

O´Neill

Solidní sportovní drama, leč na mnohokrát ohrané téma. Solidně napsané, a herci odvádějí výbornou práci. Film má přes dvě hodiny a přesto utíká jako voda, ale i přes všechny tyhle klady plný počet zkrátka nedám - protože když se na to podívám s odstupem, tak mi tady toho spousty chybí - například hodně chabé vysvětlení, co se mezi nimi v rodině vlastně stalo, a k tomu souvisí až neskutečné chování postavy Toma Hardyho. I přes to si ale Warrior solidní čtyři hvězdičky zaslouží. ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot