jdosek

Scénář v kvaliě průměrné telenovely...ale tak dobře natočený, že si film pravděpodobně velmi užijete. ()

Diceros

Bezkonkurenčních 5* ano děj je předvídatelný, ale stejně... Tak nabitý film plný emocí, adrenalinu, napětí a nadšení nemůže snad nikoho nechat chladným. S dokreslující hudbou je to pecka. Opravdu marně tápám u kterého filmu jsem prožíval tolik emocí jako zde. Jeden z nejlepších sportovních filmů vůbec ()

dr.Hyena

Opět téma, které tu bylo tisíckrát. Bojovník chce vyhrát zápas a se svým koučem tvrdě maká, okolo nějaká ta omáčka, rodinné problémy, láska....Kolikrát jsme to již viděli. U tohoto snímku jsou omáčka i samotné zápasy vcelku zajímavé a člověka to nenudí. Nadchnut jsem ale nebyl, navíc jsem měl problémy identifikovat se s hrdiny filmu,často jsem jejich reakce nechápal nebo s nimi přímo nesouhlasil Překvapí výskyt postav ze seriálu How I met your mother stvárňujících některé vedlejší postavy. ()

zurivymlok

Ano, na vší kritice, která tu zazněla, je něco pravda. Je to už mnohokrát viděný příběh a má to předpověditelný děj. To všechno je pravda. Ale pořád to je velmi dobrý film s výborným hereckým obsazením a většinou i režií (osobně se mě nelíbila část tréningu, když toho občas v těch malých rámečcích moc vidět nebylo; obdobná režie v X-men: První třída byla zvdládnuta s větším citem). Film sice považuju za srovnatelný s filmy Rocky nebo Těžká váha a určitě je lepší než třeba Fighter. ()

Petro

Rád bych dal pět, ale to nemohu těm opravdu nejlepším filmům zase udělat. Ač nemusím filmy ze sportovního prostředí, posadil mě tento příběh pořádně na zadek. I ten lehký mráz po zádech a otevřená pusa proběhly. Dobrý! ()

Suchic

Pro mě ten největší filmový emotivní zážitek, který jsem kdy zažil. Ze začátku to vypadá jako každý klasický sportovní film s téměř 100% předvídatelným koncem. Lidi si hned říkají ,,ach jak neoriginální,,. Ba naopak.. originalita je právě v tom, že každý ze dvou bratrů bojuje pro něco jiného a mezi nimi stojí jejich otec v temnotě, kterého je mi neskutečně líto i když ani jeden z hrdinů žádnou lítost ani po těch letech neprojevují. Celý film jsem přemýšlel co tak nehorázně odporného, krom toho že pil, udělal, že po tak dlouhé době ho jeho synové odmítají. Tommy, který bojuje za svého kamaráda padlého pro vlast versus Brandan, učitel fyziky co bojuje pro svou rodinu. Závěrečný duel je tak siný a když se do něho člověk ponoří dokáže cítit tu bolest... jak fyzickou tak duševní. Do toho ještě The National - About Today a každému je hned jasné, že na světě jsou důležitější věci než jen peníze nebo sport. V ten moment ze mě spadly všechny trable a byl jsem maximálně dojat. To dělá pro mě Warriora originálním.. žádný jiný film se mnou takhle nikdy nezamával. ()

rikimen79

po zhlédnutí filmu jsem měl pocit jako by mě rozmlátilo všech 16 bojovníku turnaje.Po tolika filmech tohohle tipu jsem ani za nic nečekal,že by se mohlo líbit......staré rodinné hříchy,špatná rozhodnutí?dva bratři komu fandit? film se musí nechat běžet a užívat si tohle je opravdu síla skvěléj film.... ()

Semir_Gerkhan

Tenhle film má velice zajímavý děj. Zde je krásně vidět jak schodá událostí může rozdělit otce a dva bratry od sebe. Myslím že tento film má rozhodně co říct a navíc je to ze sportovního prostředí. ()

enzo_cz

Citlivé a emočně vybroušené sportovní drama. Děj je sice předvídatelný a spoustu momentů jsme v takových filmech již viděli, ale... hlavně díky hereckým výkonům se snímek dostává na úplně jinou úroveň. Komplikovaný vztah ústřední trojice je natolik opravdový, že jakmile vás pohltí, začnete s hrdiny dýchat. S každou novou minutou se odkrývá zapomenutá či opovrhovaná minulost, kterou ale nelze ignorovat. Nick Nolte hraje svůj koncert úžasně a svým způsobem ve filmu prodělává vlastní životní katarzi. Tom Hardy znovu potvrzuje, že je Pan herec a Joel Edgerton mu jako bratr vic než jen sekunduje. Víte ten film v podstatě nepřináší nic nového, nicméně mě to emočně dostalo do kolen a to se mi opravdu často nestává. ()

RoyBatty444

Silné charaktery na čele s Tommym, ktorého predstaviteľ Tom Hardy/ zatieňuje aj herca ako je Nick Nolte/. Postavy sú vcelku uveriteľné s dostatočným vykreslením a hĺbkou. Tempo filmu je správne gradujúce s dobrou atmosférou, ktoré správne kulminuje v záverečnom zápase. Napriek pozitívam som v častiach s bratom Brendanom trochu nudil. ()

CountMike

Pardon, pardon, ale to len mne to prišlo ako typické americké klišé ?? Miestami ako Step up s Tatumem v hlavní roli....., nedostali ma proste dvaja bratia v ringu (joj aká náhodička), neveril som tým vzťahom napr.žiakov k učiteľovi, oslava amerických mariňákov - no skoro slza v oku....aj akési dramatické zmeny vo vzájomných vzťahoch, v názoroch....ako niežeby to bolo nepozerateľné alebo vyslovene nudné, ale na základe ohlasov, rôznych rebríčkov radiacich tento fil medzi najlepšie roku 2011 to bolo pre mňa veľké sklamanie....btw toto je môj prvý koment, tak mi odpustite prosím ak som podhodnotil budúcu filmovú klasiku alebo niečo podobné :P ()

Alvin

Já mám poslední dobou smůlu na filmy, které vypadají podle recenzí slibně a nakonec je z toho zklamání. Tohle sice nebylo vyloženě špatné, dokoukal jsem to bez známek únavy, ale těch klišé je tam opravdu moc. Jeden brácha by se rozdal pro rodinu, druhý zase šel padnou za vlast. Z dětství mají trochu pochroumané vztahy, otec byl alkoholik, o matce se nic nedozvíme. Takže tu máme zaděláno na americké rodinné drama a v tom do města přijde soutěž o nejlepšího zápasníka. Není překvapením, že oba bratří nastupují, jeden v roli outsidera, druhý jako černý kůň turnaje a postupně se probíjí vyřazovacím pavoukem, aby (pokud to někdo fakt netuší tak pozor SPOILER) se nakonec setkali ve finále, kde po zásluze zvítězí ten, jehož karma je čistší. ()

boulala

Je pro mě podivuhodné, že film založený v tématice Krvavého sportu s neodepsatelnou ikonou Van Dammeho má téměř 90%. Ale uznávám, že realistický podtext zachycený inteligentní formou je na velmi přijatelné úrovni. ()

Uroboros77

Že mě rozbrečí film jako je tento, to jsem podle tematiky ani neočekával. Bojové sporty jsou jedny z nejlepších a tak jsem k filmu také přistupoval, kvůli zhodnocení této stránky ale nakonec se ukázalo, že pro mě tato "přednost" zmizela díky neuvěřitelné atmosféře do pozadí. Smekám tohle je jeden z 5ti nejlepších filmů co jsem za posledních 10 let viděl.... ()

Sengee

Velmi nevšední příběh dvou bratrů. Čekala jsem, že to bude klasické rváčské téma, které bude zavánět Americkým stylem a velmi mile mě překvapilo, že tomu tak vůbec není. Na ten film jsem se začala koukat jen ze zvědavosti, ale jsem ráda, že mě k němu ta zvědavost přivedla. Hodně nabytý film emocemi mě celkem dostal. Chvílemi jsem Tommyho nenáviděla za tu jeho ledovost, fandila jsem spíše Brandonovi, ale konec filmu to rozsekal, že jsem si oblíbila stejně oba dva bratry. Perfektní herecké výkony, obzvláště Nolteho – donutil mě v tomhle filmu nejedenkrát se rozplakat! Dala bych 5 hvězd, ale přeci jen téma turnaje MMA mě do extáze nepřivádí. ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot