komando20

pre mna jednoduchy ale velmi užasny film so silnými emóciami Nick Nolte si toho oscara by zaslužil a myslim že aj Tom a Joel odviedli skvelu prácu, čo sa tíka toho záveru tak ten ma úplne dojal, odporúčam každemu, tento film Vás nenechá chladnými ()

Mukade

dal by som 5* ,ale ten scenár, vyvrcholenie, mi nakoniec dosť vadilo - niekto koho športový redaktor označí za "unmemorable" v jeho predchodzej MMA kariére, ktorý ledva ledva prekonáva aj nefavorizovaných súperov nakoniec pobije aj "legendárneho rusa", dovtedy neporazeného a aj svojho brata ktorý predtým "ľavou zadnou" víťazil nad všetkými súpermi po pár sekundách ?! trápne ()

demovka

Naprosto zůstávám pohlcena pohledem Toma Hardyho. Zapůsobil na mě již V zemi bez zákona. Třeba takový doopravdy je, tichý a nemluvný. Polovinu filmu jsem říkala nahlas, že má s sobě hory negativní energie, kterou ze sebe potřebuje vymlátit. Takže za něj a jeho herecký výkon 100% procent. Joel Edgerton bohužel ve mě sympatie nevyvolal, nějak jsem nedokázala uvěřit, že se umí prát. Říkala jsem si, že teprve zajímavý by byl zápas Tommyho a Koby nebo toho černocha (protivníci Brendona). Nechápu, proč vždy vyberou chlapa jako horu s typickým americkým ksichtem a prohlásí ho za ruse. Co kdyby se konečně naučili, jak takový slovanský (ruský, ukrajinský) obličej vypadá! Nick Nolte byl výborný, bývalého či aktuálního alkoholika v příšerném stavu jsem mu věříla. Možná, že tak moc to hrát nemusel, jen jím byl. Takže dávám za čtyři, protože některým zápasům Brendona a jeho protivníků jsem nevěřila. Ale neznám MMA, takže to nemůžu posoudit z tohoto pohledu. Čekala bych víc řecko-římského zápasu nebo juda, kdy se víc kolem sebe svíjejí, drží se a svírají a víc se převalují. Přeci mají obrovskou sílu! Zápasy dle mého laického pohledu by byli delší a víc by tam létalo těl po ringu (ve vzájemném objetí či neobjetí) ()

locodecoco

OMG to byla jízda! Tom Hardy = ULTRA Zuřící býk.....dvě shlédnutí za posledních 24 hodin a strašně moc bych chtěla vědět co bylo dál....je to neuvěřitelnej příběh, kterej postavil v mých očích Toma Hardyho na první místo v žebříčku. Závěrečnej song od THE NATIONAL mě dostal do slzavýho údolí. Jak příznačné - Kapitán Achab z Moby Dicka, jehož dokola poslouchá Nick Nolte = nejtvrdohlavější postava anglicky psané literatury....DOKONALÉ. ()

Robino15996

A zas raz sa mi potvrdilo, že film ktorému sa dlhý čas vyhýbam, o ktorom si myslím že ma nemá čím zaujať si nakoniec predsa len pozriem a vykľuje sa z neho neskutočne fantastické dielo. Tlieskam!! 100% ()

xenon96

Nejde snad dát nic jiného než 5 hvězd! Silný příběh který osloví každého. 16 lidí, dva večery a jeden vítěz 5 milionů dolarů. Při finálním zápase bych to nazval jako bratrovražedný boj, ale možná to byl okamžik který ty dva znovu spojil. Velice emociální podívaná které ani maličko nelituji, byl jsem mile překvapen a klidně bych si to teď hned pustil znovu. Nechci odkrývat nic z děje, protože tohle se musí vidět! Velice spokojen, doporučuji! ()

90125

Zo zaciatku to vyzeralo na celkom zaujmavy, tajuplny a postupne rozpletajuci sa pribeh o otcovi a dvoch bratoch. Hoci aj ked na moj vkus prilis socialno-nasladly. V druhej polovici je ale pribeh prec a zacina sa primitivna, pateticka bitka gumovych hlav v style Rocky 4 o Velky Americky Sen. Len velmi tazko som uveril ako sa z bojovnika-nimanda len tak, lusknutim prsta moze zrazu stat svetova extratrieda. To sa naozaj moze stat len v Amerike. A koho by to napadlo, ze sa bratia stretnu vo velkom finale ?!? Skutocne prekvapive ! Herci su dobri, hlavne Nolte, ale emocie v zavere mi prisli riadne "Hollywoodske" a znacne vydieracske. Tento film postrada kuzlo, ktore ma prvy Rocky. Ale O.K., stale je tento film relativne slusny priemer, lebo je kvalitne natoceny. Keby som mal porovnat tieto bitkarske filmy, tak Warrior je najslabsi, Fighter lepsi, Wrestler a Rocky 1 este lepsi a vsetky tieto filmy nesiahiahaju ani po clenky filmu Raging Bull. Nemozem dat tri hviezdy. 54 % ()

shinlove

Neskutečný film!!!! Sleduji všechny filmy ze sportovního prostředí a tak jsem musel vidět i tenhle. Dal jsem si na čas s jeho shlédnutím, lituji toho, ale byl to film, který od první minuty stojí za to vidět. A finále bylo strhující a posledních 5 minut snad ani nejde slovy popsat!!! To je tak silný film, že jej řadím po The Legend of Bagger Vance na 2.místo všech sportovních filmů. Je to prostě skvělý film. 5* ()

Boubera

Film warrior jsem odkládal dlouho, ale po shlednutí lituji, že jsem na něj nešel do kina. Tim Burton zahrál výborně. Veřil jsem mu, že prožil tolik neštěstí v životě. Příběh který vás dojme. Opravdu nejde jen o bez duchou mlátičku. Tenhle film má srdce. Ani nachvilku se nebudete nudit, film vás naprosto pohltí. ()

Hols

Bylo tolik filmů typu Kickboxer, Krvavý sport, Nikdy to nevzdávej apod. Ale tohle je fakt něco co jsem nečekal. Nick Nolte hold nebyl ideální taťka a synkové ho rádi vídí asi stejně jako bulku na varleti. No a bráškové vyrůstali od sebe, takže teď musí ty bratrský šatvátky dohnat a jak to tak na světě bývá, láska prochází rozbitejma ksichtama a vyrachtenenejma kloubama. Aspoň to zase není stejný scénář jako obvykle, že "zabili mi kámoše a tak teď teda budu drsně trénovat a pak půjdu tomu zlobivci z otočky naplácat." Prostě dva lidi, schodou okolností bratři se dostanou do životních sraček a tak jdou zkusit štěstí v ringu. Opravdu nelituji těch dvou hodin co jsem u toho strávil . ()

gezko

Brutálne dobrý film, ktorý sa môže stať legendou. V určitom zmysle slova pripomína inú legendu zo žánru - Rockyho. Nie je to však na škodu. Práve naopak. Osobne som zostal z neho milo prekvapený, pretože som čakal skôr tuhý výplach ala sáčková polievka tváriaca sa ako poctivý vývar. Dostal som však pravú sviečkovú, ktorej každý knedlík, každý kus mäsa bol na správnom mieste a spolu vytvorili nezameniteľnú chuť, ktorá dlhodobo zostáva na jazyku. Je to jeden z filmov, ktoré si človek pustí na zvýšenie sebavedomia, alebo keď má chuť rozkopať niekomu držku. Preto neľutujem dať 5*. ()

LosBota

Tento film je to - proč koukám na filmy. By to zážitek od začátku až do konce. Skvělý Tom Hardy a Nick Nolte. 99% ()

luphick

SPOILER Chtěla jsem dát 4*, ale poté jsem se zamyslela - co mi film jako celek dal? Určitě to byla kvalitně zpracovaná podívaná. Ale. U začátku jsem nedokázala udržet pozornost, poté přišlo na řadu citové vydírání ze strany scénáristů - dcera s operací srdce, otec, který je zadlužen až po uši, chtějí mu zabavit vysněný dům, s manželkou mají 3 práce a protože není jiného východiska, obětuje se a začne dělat to v čem nikdy, na rozdíl od svého bratra, nevynikal. Akční scény z klece jsou víc než působivé a samotné by zasloužily hvězdiček pět. Dojem kazí příběh, který je neskutečně americký a plný klišé. Nejzvláštnější je ovšem vítěz velkého Sparta klání. Jak může outsider, který měl v každém zápase namále, porazit někoho, kdo byl v kleci v předchozích soubojích dohromady asi 2,39 mikrosekundy. Je to škoda. Aspoň nějakého překvapení bychom se dočkali. ()

valmet

V recenzích se to hemží výtkami, že jde o jedno velké klišé, ale někdy to prostě nevadí. Film uběhl tak rychle, že bych ho tipoval tak na hodinu, v závěru by jeden skoro uronil slzu. Výbornej film, jeden z těch, kde bych rád dal šest hvězdiček, i když si formální chyby uvědomuju, ale rád je promíjím. Nedá se než doporučit. ()

flouny8

Po delší době jsem konečně narazil na pořádný sportovní film. Slušný příběh, dobré bojové scény, celkem sympatické obsazení. Jeden z mála filmů, kde mi vůbec nevadil dlouhá stopáž. Jen mi tam trošku neseděl Tom Hardy. Sice je solidně nařachlej, ale celý film se tváří jako dementní štěňátko. Popisek k filmu je špatně, otec je bývalý alkoholik ()

franti11

Zase jsem po nějaké době viděl parádní film. Tom Hardy zahrál roli skvostně. Nejvíc mě zamrazilo při scéně v kasínu u automatů, to bylo fakt drsný, hlavně jak mu Tom chrstl čtvrťáky do ksichtu a poslal ho do hajzlu. Vlastního otce. Souboje dobrý, finále VYNIKAJÍCÍ, měl jsem slzy v očích. Bez řečí 5*. ()

Naby

Ve filmu kterej se jmenuje Warrior bych cekal, ze pujde hlavne o bojove umeni. Toho vsak tenhle film moc nedosahl, zabery na boj byli celkem letme a strihali je zabery pri zehleni pradla. Nejednalo se teda predevsim o sportovni zalezitost, ale o psychologicke drama s problematickou rodinou. Protoze film nenaplnil (ani obal tomu neodpovidal, jen castecne text) moje prestavy, tak davam 3*. Rozhodne bych nemel chut se na to koukat znova. Celkem 3,4*. ()

2Bullets4U

Pro mě moc pěkný filmový zážitek zasazen do sportovního prostředí. Co se týče právě oněch bojových scén a jejich celkového zpracování, byl jsem nadšený. Další skvělou věcí, díky které tento film takto hodnotím byl příběh, který se vinul celým filmem a vrcholil na konci. Právě to zasazení příběhu do sportovní události lahodilo mému oku. Místy emotivní vypětí, které vystupovalo skrz obrazovku až k divákovi a některé dialogy se svým napětím daly krájet. Nakonec ještě skvělá hudba a oalá, máme tu naservírovaný film, na který je radost se dívat. Skvělé. ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot