vieriX

Kdyby tu nebyl Rocky tak jde bezpochyby o nejlepší sportovní drama všech dob. Úžasný příběh, který vám cloumá emocemi na plné obrátky. Ano oba dva bratři šli do zápasu hlavně kvůli penězům, ale nakonec kromě výhry se pomalu začínají opět sbližovat i přes osudy, které je rozdělily nejen od sebe, ale i z jejich otcem. Úžasná snímek, který si 5* plně zaslouží a ani na chviličku jsem neuvažoval o něčem jiném. ()

Andinistka

Naprosto parádní zážitek!!!! I s takhle dlouhou stopáží a tématem, který příliš nemusím, sem si film užívala po celou dobu, herecký obsazení bez chyby, věřila sem jim každý slovo i úder a ten konec pak.... famózní:). Jasně, klišoidní momenty to mělo, ale neodradily mě od plných 5*, nějak mě ten film prostě dostal. ()

lobodlak

Ze začátku si člověk říká jasně, to znám, viděl jsem.... Jenže v druhé polovině filmu už jsem zjistil, že jsem se nechal vtáhnout do děje a nějaké to klišé(kterých je tu mimochodem víc než je zdrávo), je mi úplně ukradené. Zkrátka vydržet a skvělý zážitek je tu. A už se nemůžu dočkat až budu mít ruku v pohodě a budu moc zase řezat do pytle.... ()

Asdas

Nepopierateľné kvality filmu musím uznať , v podstate Hardy to svojou postavou vystreľuje vysoko , vždy keď sa tam objaví . Tvorcovia síce ponúkajú po príbehovej stránke peknú športovú drámu ako to za morom vedia podať najlepšie ale to ich pozlátko v podobe nejakých krásnych záberov , kamerových vychytávok tam chýba. Takže zatiaľ za silné 4+ ()

jafuska

Výborný film, s výborným obsazením, box jako takový mám ráda, protože sportovec jako takový musí dokázat porazit soupeře,i za tvrdých podmínek, dát soupeři jasně najevo, kdo je lepší, , ale o tom tento sport rozhodně není jde hlavně o soustředění, o odvahu, o respektování trenéra, o přemýšlení jak uštědřit ránu, aby druhý soupeř padl na zem, a všechno toto bylo právě v tomto filmu, Muž, který leta neboxoval, ale za tvrdých okolností je donucen se znovu vrátit do ringu, a teprve ted začíná to správné drama jak má být. Doporučuji shlédnout i těm, kteří nemají rádi tento sport, rozhodně to stojí za to, ()

vavros

Silný (i když ne příliš originální) příběh, který umocňují výborní herci (vč. vedlejších rolí), hudba a režie vedoucí vše neomylně do výborného finále, které i díky skvělé písni About Today patří k mým nejsilnějším filmovým zážitkům. ()

Sid_77

Nick Nolte si jde pro Oscara za vedlejšák a tuny klišé co jsou výtečně podaný. Prostě níž jít nemůžu! ()

Scorp11

Jak tady hodně lidí píše, je to klišé jako prase. Ale přesto, že jsem si to celej film uvědomoval, pekelně mě to bavilo a ve vypjatým závěru už jsem snad ani nedýchal. ()

Morrie

Warrior je jeden z těch filmu do kterých se vám i přes vysoké hodnocení moc nechce. Chodíte okolo a bojíte se. Bojíte se klišé, které se tady s vyhlídkou finálního souboje bratrů nabízí, bojíte se, že to ten příběh prostě neutáhne. Ono to ale nakonec dopadne, pohltí vás to, inspiruje a dojme. Nakonec se ptáte, proč jste proboha projekcí odkládali. Pohled otce na své syny mlátící se v ringu je nezapomenutelný a Tom Hardy umí sakra dobře hrát. ()

Metalicum

Sem nadšený. Warrior je přesně to, co jsem od něj čekal, možná i trošku víc. Sportovní dramata mě vždycky něčím osloví (pokud to není úplný škvár jako Karate Kid 3) a tohle není výjimkou. Příběh o usmíření rozpadlé rodiny byl trochu předvídatelný a trochu šablonovitý, ale možná je to právě to, co mi na tomhle typu příběhu sedí. Jednou za čas mi nevadí zapomenout na moje cynické já a trochu toho kýče, klišé a "americkosti" ochutnat, a taky jsem na to u O'Connora zvyklý. Navíc Warrior je výborně zvládnutý kus režisérské práce, herci skvělý (hlavně Tom Hardy, že to měl těžké :D). Takže pro mě 90% ()

hackstolle

Vazeni, take zustanu trochu pri zemi. Ale ne zas tak moc. Debaty o tom, zda se da Warrior porovnat s Rockym, zda je to prilis hodnekrat preprane klise nefungujici rodiny, ci zda je to citelne a pruzracne jak kristalova studanka bez sebemensiho prekvapeni, podle meho nazoru nejsou na miste. Jak muzete chcit, aby s kazdym podobnym filmem film vypadal uplne jinak. To si musite pockat az vynalezneme lek na rakovinu, a i tyto filmy vam po dobe zesedivi v podobe opakujicich se zalezitosti. Hodnoceno tedy jako jeden celek - zaujetim, obsazenim, zpusobem a kvalitou natoceni a koneckoncu (jak rikate) cpicim moralnim klise, musim tento film zaradit do horni poloviny, presneji mu dam 70%, chcete-li ****. A tech deset procent jsem ubral proto, protoze skutecne nedojde k podstatnemu zvratu deje, mimo toho na konci. Ale asi to tam holt melo byt. ()

Prcos

Od začatku do konce bylo jasný jak to dopadne.To mě ale vůbec navidilo.já jsem si to užil na 100%,Užasná kamery při akci a jěště užasnější Jennifer Morrison(na tu ja můžu koukat celej den). ()

Lkn

Ač je děj sebevíce předvídatelný a jednoduchý tak v tomhle případě se musí říct že v jednoduchosti je síla! Dlouho jsem se u filmu necítil dojat a zároveň tak napnutý kdo nakonec vyhraje a jak to celé dopadne po zápase mezi bratry ale to by bylo asi na další hodinu. Suma sumárum 5* je zcela bez debat. ()

Pochtli

Co si budeme nakecávat, film je napínavý, herci hrají dobře, jenže.. Provařený téma alá "popelka všem nakonec ukázala svůj skrytý talent" a je jasný, jak to celý dopadne už po čtvrtce filmu. Hodnocení trochu nadhodnocené = -*. ()

mauinka

Já nejsem žádný milovník filmů o sportu,ale vydržela jsem koukat a bavilo mě to hodně. Škoda jen té předvídatelnosti a pro mě trochu lacinýho konce. ()

frxXx

ja takýmto filmom nenaletím, pripomína mi to gran torino, je tam veľa dojimávych a húra momentov z ktorých sa mi dá grcať, To vysoké hodnotenie v človeku vyvolá veľké očakávanie, túto radosť ale vystrieda veľké sklamanie. Určite o pár rokov tento film z top 300 vypadne. ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot