Reklama

Reklama

Liga spravedlnosti

  • USA Justice League (více)
Trailer 4
USA, 2017, 120 min

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Gardner Fox (komiks)

Kamera:

Fabian Wagner

Hudba:

Danny Elfman

Hrají:

Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Diane Lane, Connie Nielsen, Ciarán Hinds (více)
(další profese)

Po Supermanově smrti hledají Batman a Wonder Woman do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, aby zachránili lidstvo před hrozbou přicházející z jiného světa - Steppenwolfem. Dají dohromady tým superhrdinů známý jako Liga spravedlivých... Znovu nabytá víra v lidstvo a Supermanův nezištný čin přiměje Bruce Waynea obrátit se o pomoc na nového spojence v podobě Diany Prince, aby se společně postavili ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman chvatně hledají do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, se kterými by dokázali čelit této čerstvě probuzené hrozbě. Jenže i když dají dohromady dosud nevídanou ligu hrdinů ve složení Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash, je nejspíš na záchranu planety před útokem katastrofálních rozměrů už příliš pozdě. (HBO Europe)

(více)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Hanyou

no jo no, tak jsou to velmi staré postavy, vlastně 77 let :-D, a pokud to není konkrétní řada ale celkově, tak se vůbec nedivím

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Ratemus

Celkově. Počítá se to jako všichni Batmanové a Supermanové do doby,co se vydávají, pokud se nepletu. I proto je OP tak zajímavé, protože oproti nim vychází "jen" 20 let.

 

Ale teda podle wikipedie jsem poněkud nepřesná. Tam jsou 1. Micky Mouse, 2. jakýsi Beano (vůbec neznám), pak Superman, Batman, a pak One Piece.

Myslela jsem, že Baťa už Supermana překonal, ale mýlila jsem se.

na příspěvěk reagoval Ratemus

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Ratemus

boli by tam 1000 az 10 000 ludi len nie kazdy ma cas tam ist je to proste daleko neboj snyder ma kopu fanusikov cely svet neni pripeceny ako tu zdejši 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

vypadá to hezky, ale jaký je smysl nebo účel těchto stránek? možná když bude tentokrát protestovat alespon 20 lidí, tak nějaký S cut bude

na příspěvěk reagoval woodsman

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Hanyou

no cpou ho všude, připadá mi že je zbytečný i v JLA Rebirth....to víš, to je jako ve filmech přesně to samé, aby si to lidi koupili strčí k neznámé týmovce nebo hrdinovi někoho známého profláklého...však jen u nás letos bude vycházet Batman New 52, Batman Rebirth, All star Batman Rebirth, Detective comics Rebirth, Batman and Turtles ninjas (nebo jak se to v originále píše, Night of monsters vyjde....prostě Batmana plnej kýbl...by mě zajímlo který komiks nebo řada B nebo S jsou ty nejprodávanější na prvním místě ve světě

na příspěvěk reagoval Hanyou

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Ratemus

Vem si, že One Piece je taky mimo Japonsko skoro neznámé.

 

JoJo jsem viděla pár dílů, a pořád si říkám, že se k tomu musím vrátit.

 

Batmana je obecně všude moc. Třeba naposledy mi vyloženě (kromě jiného) vadil v Justice League Dark. Tam ho strčili vyloženě jen proto, aby náhodou neudělali film o víceméně neznámých postavách (které, tam ale stejně zkazili).

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Hanyou

jo takhle já to pochopil trošku jinak...vidíš a přitom u nás se Superman prodává špatně, tedy spíš neprodává, proto u nás v Rebirthu vycházet nebude....zato Batmana je tu plná prdel...několik serií najednou tu vychází a do toho ještě crossovery batmana třeba s želvama ninjama...vlastně kromě DCKK a Ligy Rebirth tu Supermana neuvidíme....leda by se objevil v serií jiné postavy,  jako na chvíli v Batmanovi atd

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Ratemus

Nejprodávanější je Batman, pak Superman a třetí byl Spiderman, ale už ho právě překonalo One Piece.

 

Já spíš radši fantasy mangu. Horory čte spíš přítel. Mě maximálně dotáhl k tomu přečíst si Gantz, ale ani to není tak úplně pro mě.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Hanyou

 který že je ten první komiks na světě nejprodávanější?......jde vidět že manga prostě vládne světu :-D

na příspěvěk reagoval Hanyou

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Hanyou

no každopádně ještě jsem nedočetl ani Death note, s tou mangou jdu pomalu, mám radši proto ty jednohubky max na tři díly....ale třeba doporučuji Spirálu, mrkni na autora Džundži Ito...je to manga horor...a letos u nás vyjde Hideout, což je další perlička hororová mangová....

 

ale k Lize...věřím že povede dvojka...........................................................pokud bude

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Ratemus

No,já s OP začala cca před 12 lety a už tenkrát toho byl celkem záhul.

 

Devilman by mohl být zajímavý.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Ratemus

FMA jsem četla a Ancient magus Bride pár kapitol taky, ale nijak mě to nezaujalo.

 

Z novějších je dobrý Promised Neverland.

Ale jinak je nejlepší stejně One Piece, koneckonců je to 3. nejprodávanější komiks světa (a 1. nejprodávanější psaný jedním autorem), a možná brzy překoná v prodejích i Supermana.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus, Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Hanyou

mangy čtu také, ale s těma jsem začal poměrně nedávno...tam jsem jistě pozadu....Crew u nás začala právě vydávat Fullmetal Alchemist, vyšla první kniha, ted vyjde druhá a má být 5 ročně....no a ještě Čarodějova nevěsta má vycházet tedy takhle to přeložili jinak je to Ancient magus Bride...a to je prej skvělý...jinak z těch serií mám akorát Death note, Tokijský ghoul, GitS, Alita, Spirála, Gyo a chystám se na Crying freeman a All you need is kill...Crew navíc řikali že chtějí udělat i Akiru a to je prý také dobré.....

na příspěvěk reagoval Hanyou

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jo,to je ono. Nebo Dynamite. Ti mi vydali skvěle vypravenou complete Alenku v ...šak víš.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Hanyou

no já toho mám načteno více než nakoupíno...na vejšce jsme četli pořád ale komiksy jsem začal sbírat až 2013...

na příspěvěk reagoval Hanyou

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

https://www.bookdepository.com/Grimm-Fairy-Tales-Coloring-Book-Box-Set-Joe-Brusha-Ralph-Tedesco-Zenescope-Michael-Dooney-Dawn-Mcteigue/9781942275404?ref=grid-view&qid=1518033126865&sr=1-2 myslíš toto? myslím že jsem v minulosti četl jednu knihu...nějak jsem se k tomu už nevrátil jak toho bylo hodně...samozřejmě že jsme zapomněli na jiná nakladatelství, třeba Valiant ještě....podle nich se má točit Shadowman a doufám že i Harbinger a 4001 AD

na příspěvěk reagoval PKD

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Ratemus

Chtěla jsem jen porovnat 2 celkem podobné věci od Marvelu i DC.

 

Ale jinak toho beztak mám načteno tak maximálně třetinu toho, co ty. :)

na příspěvěk reagoval Ratemus

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

A vy jste zase oba zapoměli na Zenescope ent. Ti mají sakra dobrý comicsy.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Hanyou

na to hlavní jsi zapomněla....Preacher...ale i Banda, Thor, myslim že napsal i pár sešitů Darkness nebo Witchblade

na příspěvěk reagoval Hanyou

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Hanyou

přesně tak, většinou každej fanoušek komiksů má prostě doma komiksy od všech nakladatelství a vůbec neřeší nějaké dětské války kdo je lepší...a i když já můžu s klidem říct, že mám radši DC z jistých důvodů, vůbec to neznamená, že nemám rád Marvel, naopak, mám doma více komiksů Marvelu než DC a přitom nejraději mám Image comics...prostě něco se dá najít všude...například Geoff Johns, je to jeden z hlavních autorů DC komiksů hlavně New 52, ale samozřejmě udělal i pár komiksů pro Marvel....Bendis psal 20 let pro Marvel a ted přešel k DC a bude dělat Supermana a nejspíš i Batmana ...ti autoři přechází od jedněch k druhým a každej něčím přispěje at už je to Frank Miller, Grant Morrison, Warren Elis nebo Neil Gaiman

na příspěvěk reagoval Hanyou

Související novinky

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (více)

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

06.08.2023

Novinky ze světa filmové branže jsou poslední dobou trochu pomalejší, což je zapříčiněno především stávkou hned dvou odborů. Nastalá situace ale dává prostor jiným příběhům, a ten následující se točí… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama