Reklama

Reklama

Král Škorpión: Vzestup Říše

  • Česko Král Škorpion II: Zrození válečníka (více)

VOD (1)

Mathayus se chce stát jako jeho otec nejlepším bojovníkem Akkadské říše. Tito válečníci jsou nazýváni Škorpiony a nejlepší z nich se stávají osobními strážci krále. Mathayus se zúčastní výcviku mladých bojovníků, přestože mu to otec zakázal. Na bojišti pozná dívku Laylu. Když jejich konverzaci uvidí generál Sargon, vydá se k nim. Layle řekne, že děvčata se výcviku nesmějí zúčastnit, chytne ji za vlasy a táhne pryč. Mathayusovi se nelíbí, jak s dívkou zachází, a uhodí ho. Generál se zbraní v ruce se na něj vrhne. Vtom vejde mladíkův otec a Sargona zastaví. Do jejich hádky vstoupí král, který je k Mathayusovu otci mírný, ale na oplátku od něj žádá, aby poslal svého syna na výcvik Škorpionů. Sargon se nemůže smířit s úspěchy Mathayusova otce, a proto ho zavraždí. Po šesti letech tvrdého výcviku se Mathayus vrací jako válečník a pokusí se generála zabít. Ten však využívá sílu, kterou mu z podsvětí dává bohyně Astarte. Mladík musí najít způsob, jak porazit Sargona a pomstít svého otce. (TV Nova)

(více)

Recenze (165)

Phobia

všechny recenze uživatele

Tak jsme se zasmáli a teď se budeme snažit zapomenout, že tahle 3,14čovina vznikla a dokonce dorazila až na televizní obrazovky v středoevropském Banánistánu. Hezoučký juvenilní hermafrodit (pro potěchu očí pubertálních dívek a bukvic libovolného věku) zachraňuje svět před Zlem... už zase. Je to nejapně blbé, efekty jsou úsměvné (přinejlepším průměrné) a místo herců tam měly být loutky nebo maňásci, takový je můj neochvějný názor. Naštěstí konkurenční TV (k)anál nabízel kvalitnější zábavu a z téhle srandy jsem sledovala útržky fakt jen pro polechtání bránice, tak můžu být laskavá a radši vůbec nehodnotit. ()

drankeryth 

všechny recenze uživatele

Vacsina ludi tento fim zatracuje, ale mna to nejako bavilo a to putovanie za tym Damoklovym mecom bolo zabavne a aj obcas napinave. Najlepsie sceny boli v tom podsveti, kde boli mrtvi, rozne cervy a aj prisery. Bolo to pekne vymyslene. Samotna bohyna Astarte bola skor na smiech a moc ma nepresvedcila, ze by ma nejako oslovila. Skoda aj bolo toho Minotaura, ktoreho aj mohli brat z lepsieho uhlu pohladu, ako aj zaverecny boss Sargon, ktory sa zhmotnil do neviditelneho skorpiona. Tato cast filmu ma sklamala, skor by sa do filmu hodilo, keby bol viditelny, takto to vyzeralo take odflaknute. Aspon pred koncom suboja ho ako tak ukazali a veru tiez nevyzeral k svetu. Film je tiez nainfikovany komedialnymi prvkami a tak vo filme to zavana obcasnymi dialogmi, nad ktorymi sa aj da pousmiat, ale nie zasmiat. Film je tu zbytocne podcenovany, pretoze to neni ziadna sracka, ale slusna zabava na skratenie vecera pri telke:) ()

Reklama

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

Já nemusím takový žánr, ale opět mne má sestra přinutila se dívat. Ta byla z toho filmu nadšená, několikrát i zařvala, že ji to baví..... no prostě byla ve svém transu. Nakonec chtěla ať filmu dám 5*, já jsem ji ale upozornil, že ten konečný boj se škorpiónem byl děsný - po grafické stránce katastrofické. Na druhé straně mne uchvátil obelisk a putování temným pralesem, plným mrtvol a příšer :-) ()

TeeAge 

všechny recenze uživatele

Ešte aj hra Heroes of Might and Magic 3 mala Minotaura s lepšiou grafikou :) A keď sa aj na efekty nepozeráme, stejne to bolo bez osobného čara (ktoré jednička ešte ako tak mala). Už na začiatku bolo vidieť s tým rallye šípom, že to nedopadne dobre :) V každom prípade hviezda za Deleted scenes, tie mali niečo do seba :D ()

Mihail123 odpad!

všechny recenze uživatele

All-new movie. No paráda! Nesympatický hlavný hrdina, ktorý sa snaží vyzerať stále drsne a cool a ktorý nemá s pôvodným filmom nič spoločné. Vážne debilný a hlavne nepotrebný film s radou neznámych hercov (skôr nehercov). Jediné čo sa dá trocha zniesť sú osobné súboje. Efekty ala videohra (záverečný súboj ruluje). Mulcahy už nevie čo má od dobroty robiť. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (2)

  • Natáčelo se v Jihoafrické republice (města Atlantis, Epping a Cape Town, Richtersveld National Park). (fiLLthe3DD)
  • V roce 2008 byl uveden prequel Krále Škorpiona Král Škorpion: Vzestup Říše, kde Dwayna Johnsona v roli mladého Škorpiona nahradil Michael Copon. (Čiban)

Související novinky

Van Damme bez Seagala

Van Damme bez Seagala

14.05.2009

Ale zato s britským řízkem Vinniem Jonesem. Možná je to nakonec lepší volba – Jonesovi spíš uvěříme, že je druhým nejlepším zabijákem na planetě, než nějakému hrochovi s copem. O čem je vlastně řeč?… (více)

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Direct-to-DVD. Zní to jako nadávka, že? A většinou zaslouženě. Hollywoodská studia už dávno zjistila, že DVD (resp. blu-ray) trh je pro ně zlatým dolem. Zisky z prodeje na „plackách“ dosahují… (více)

Pohrobci Mumie a X-Menů se blíží

Pohrobci Mumie a X-Menů se blíží

20.10.2007

Dnes tu máme dva hrdiny, kterým se neradno stavět do cesty, protože by vás nejspíš naporcovali na malé kousíčky. Ten první svými vysouvacími adamantiovými drápy, druhý pečlivě nabroušeným mečem. U… (více)

Reklama

Reklama