Diskuze

stration (hodnocení, recenze)

Už mi to připadá spíš k smíchu. I tak přemýšlím, kdo u nás bude Rourkea dabovat. Mu teda nezávidím.

Němi

Němi (hodnocení, recenze)

Nejhorsi na tehle odlozenych premierach v ceskych kinech je, ze se tim automaticky posouva vydani DVD - vzhledem k domluvenemu pulrocnimu rozestupu mezi uvedenim. Ne ze bych stal o Wrestlera, ale treba na Juno si vzpomneli po roce a pul a DVD tedy nikde. Rourke tak bude, hadam, nejdrive na Vanoce...

CheGuevara

CheGuevara (hodnocení, recenze)

cure: Protože jsou ošoupané kopie ze zámoří jsou mnohem levnější, protože práva jsou po nějaké době taky levnější a protože distributor si nemůže konkurovat proti svým filmům. Ale na druhou stranu je fakt, že Wrestler má až příliš markantní proluku, která se však IMHo na tržbách nijak markantně neprojeví.

PS: Odkdy je pro distribuci klíčové jak moc je ten film kvalitní?

oLí

oLí (hodnocení, recenze)

a proc sla do kin Fontana ? jako prvni Darrenuv film u nas ? kdo se o to zaridil, kdyz dva jeho prvni filmy sme videli na monitorech ? imho mel Wrestler do kin jit, nevim kdo o tom rozhoduje, ale je fakt, ze ty sracky co v multiplexech bezej na ukor takovych filmu... mmm .. dokad funguje warez scena tak je to fuk.

cure (hodnocení, recenze)

che: a preco by ich nemohol plnit uz teraz? ja v tom vidim ako dovod len tie peniaze.

CheGuevara

CheGuevara (hodnocení, recenze)

No, on ten Wrestler by nebyl žádný hit ani kdyby ho dávali v době světové premiéry. Takhle další půl rok bude plnit programy artových kin, což je fajn.

Vikess

Vikess (hodnocení, recenze)

Oni jsou ožralí už když do kina nasadí Disaster Movie , ale Rocknrollu tma nedají.

cure (hodnocení, recenze)

priznam sa, ze vela o systeme distribucie neviem. netusim ci existuju nejake zmluvne podmienky kedy to moze ist, v ktorej krajine a tiez neviem ci to ma distribucna spolocnost lacnejsie (predpokladam), ked neda film do kin hned, ale az za pol roka. v pripade ze je to tak, len dedukujem, ze si odhadli kolko ludi im na to pride aj za pol roka (inak by sa na to mohli vykaslat uplne a nedat ho do kin vobec). evidentne rataju s tym ze takyto tip filmu im vrecka nanaplny, ked ho kupia draho cim skor, ale az ked ho kupia neskor a lacnejsie. ludia co to chcu vidiet na to aj tak pojdu aj za pol roka. ti panacikovia s tym rataju, ze na tom zarobia mozno aj viac. chcem tym len povedat, ze ten kto rozhoduje o tom termine mozno ani neni az taky idiot, len je dobre vychcany.

stration (hodnocení, recenze)

Oni fakt musesli být ožralí, když stanovovali datum premiéry. Jejich chyba, ale bohužel trochu i naše. Kino je kino.

TomikZlesa

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

v době kdy pujde film do kin bude mit odhaduji tak 3500 hodnocení, to je pak jednoduchý spočitat si kolik lidi na to pujde do kina :)

Webb

Webb (hodnocení, recenze)

Ano a pak se diví, že mají takové malé tržby.... :-(

z imbd: Czech Republic 9 July 2009 // Slovakia 24 September 2009

Struhy

Struhy (hodnocení, recenze)

Nechci přilejvat benzin do ohně (nebo jak se to říká), ale zkuste se na celou věc podívat z druhý stránky. Proč by Rourke neměl dostat Oscara? Protože kdyby měl proslov jako tento http://www.youtube.com/watch?v=og3tN7P6oKI&NR=1 tak by to asi Akademie nerozdejchala a v TV by ho museli vypípat :) heheh

stration (hodnocení, recenze)

Ať tak či tak, Pennova řeč při přebírání Oscara byla famózní a na závšr je vidět, že by Oscara Rourkovi přál.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Kracken

Kracken (hodnocení, recenze)

Já viděl jak Milk, tak Wrestlera. Penn je rozhodně kvalitní herec a v Milk hrál gaye vážně skvěle. Mickey byl taky úžasnej ikdyž je fakt že podobně jak to bylo u Buttona, že měnili Pittovy ksicht a tělo, tak u Mickeyho nebyla žádná maska zapotřebí, naopak si myslím že to roli hóódně pomohlo a sedlo.

Malarkey

Malarkey (hodnocení, recenze)

Leoš Mareš v Esu v sobotu řek, že si Penn "prej" oskara asi nezasloužil xD mně by zajímalo, jak hodně se ohledně tohohle všeho on sám angažuje, že to může do televize tvrdit, a že to prej čet na internetu, já to teda nikde neviděl...oficiálně, krom týhle diskuze, kde na to nadáváme,ve většíně :) že by Leoš četl naší diskuzi? :D

swed

swed (hodnocení, recenze)

Torision: To nemůžu posoudit, protože jsem Milka neviděl...já ale fandil Rourkovi

Torision

Torision (hodnocení, recenze)

swed.83: A Maskérky 8-) Ale stejně to nic nemění na tom, že Penn vyhrál naprosto zaslouženě.

swed

swed (hodnocení, recenze)

Torision: Tak Pitt byl v té nominaci jenom do počtu (ať žijí maskéři ;o)

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis