A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

DocBrown

Jasně, je to nehorázná kravina, tomu odpovídá mé hodnocení. Ze seriálu si vzali to nejhorší a zapomenuli to nejlepší. Dobře, až na pár vtípků Murdocka. Navíc ani ty animace (letecké souboje, kontejnery) v roce 2010 nepůsobí moc zdařile. ()

Merkin

Rychlé a zběsilé. Nepřehlédnutelné ( padat s tankem je vskutku dost atraktivní) ale nepřehledné. Problém snímku tkví v tom, že nedává žádný smysl, akční zrovna dvakrát také není a vlastně ani pořádně neskončí. Nicméně celou dobu vás tak žene kupředu, že si nedovolíte ani mrknout (ono také pouhým mrknutím oka byste mohli přijít o celout zápletku). Jméno snímku tak autoři nevystihli. Volila bych spíš B-team, více jak deset áčkových minut se z něj totiž vytěžit nedá :) ()

kolemjdouc

Film v globále nemá moc chyb.Z těch které podle mě má ,jsou bleskové prostřihy jednotlivých scén.Divák ani nemá mnohdy čas vstřebat co se na obrazovce událo.Ještě štěstí že se tvůrci nepřiklonili k rozkmitané kameře.To by byl už fakt masakr.Co mělo velkou chybu na "kráse" byl český dabing v kraválu zanikly dialogy a když do toho místy doslovala mečela hudba tak měl i dobře ale opravdu dobře slyšící divák problémy rozluštit o co jde.Jinak berte film jako něco ,co si scénárista vymyslel až tak ,že v reálu by nebylo možné aby se to událo.Zvlášť ta střílečka z vypadlého tanku z letadla :-))))).Po tom se člověk nemůže divit,že ani za boha nechtěl "Rampage" vlézt do letadla.Udělejte si kafíčko a dívejte se a neberte to vůbec,ale vůbec vážně.Pobavíte se.U mě dobrý. ()

Strandmon

Nasedejte do vlaku Neeson příští stanice: zábava. První půlka a hlavně začátek filmu neskutečný a luxusní, ovšem pak se hodně věcí zamotává a bere filmu jakous takous volnost jakou měl na začátku. Já tyhle typu filmu nehorázně žeru a A-team jsem si nechtěl nechat ujít, sice jsem neprohloupil, ale je tu menší škoda vážné druhé půlky. Závěr: Povedená, na akci založená jízda. ()

Wishkah

Je to super. Hláškující charismatické kvarteto provází celým filmem a baví po celou dobu. Jen je škoda té akce, asence nějakého pořádného záporáka a trošku zbytečně megalomanského závěru. Kdyby se zpřehlednila akce a kdyby závěr byl trochu komornější a kdyby tam dali pořádného nenáviděníhodného záporáka, bylo by to za pět. Ale bohužel. I tak jsou to silné čtyři hvězdy za čtyři perfektní týmové hráče. Hlavně Sharlto Copley si svoji roli opravdu vychutnal. Je to sice béčko, ale je to béčko s pořádnýma koulema ()

The_Second

A-team ani zdaleka nesplnil očekávání, která jsem do něj vložil po shlédnutí traileru. Čekal více vtipných scén (takřka všechny jsou variace na strach z létání). Naproti tomu akčních scén je celkem dost a jsou docela vydařené a když k tomu připočtete toho magora tak je to opravdu jízda. Z kina jsem odcházel docela spokojen, ale během hodiny spokojenst ustoupila. Ale pokračování bych se rozhodně nebránil......Po druhym shlédnutí musim zvednout hodnocení aspoň na 4. Vůbec nechápu co jsem v tom kině viděl za film, že jsem dal tak malý hodnocení. První polovina je absolutně boží, druhá je sice o poznání slabší ale přesto perfektní akční jízda. ()

Crackonosc

Až do scény s tankem skvělá zábava, pak se ale kecá, kecá a kecá až do digitáního finále, které taky zábavné není... Jinak řečeno: Kdybych po půlhodině odešel, věřil bych zdejším názorům, že je to dobrej film, takhle jsem se do konce pronudil a nemůžu s nadšenými komentáři souhlasit. ()

dormouse

Nesmírná blbost. Chápu, že film má být nadsázka až komedie, ale na to je málo, respektive vůbec není vtipný a na akční film je zas málo konzistentní. Pořád někdo po někom střílí a pronáší nejapné hlášky a to celé v délce dvou hodin je velmi únavné. Nicméně dvě hvězdy za scénu, kdy Bradley Cooper střílí na nepřátelské letouny z dělové hlavně tanku, který se snáší na padácích k zemi. ()

Foxhound#1

Po přečtení některých komentářů jsem čekal svěží popcornovou akční jízdu, bohužel mě tento snímek nijak neoslnil a je podle mě celkem nadhodnocený. Akční scény nejsou špatný a vtípky šíleného Murdocka to krásné doplňují, ale jinak prostě průměr. Navíc jako leteckej fanda prostě nepřekousnu, že do Herculesa naložej tank a nejen že s nim vzlítnou, oni s nim i zběsile mánevrují. Vrtulníková scéna je libová, ale tohle nepřekousnu. ()

Angelino

Konečne po dlhej dobe vydarená akcia s nápadom a príchuťou humoru.Škoda tej lode v závere nápadne pripomínajúcu podobne preexponovanú scénu so stíhačkou v smrtonosnej paci 4. Práve za to musím ubrať jednu hviezdičku. ()

Darik

Vcelku vydařená podívaná, která bohužel nesahá původnímu seriálu ani po kotníky. Ale i tak jsem se dobře bavil. ()

jasiska

Keď človek hľadá len dobrú akciu, A-Team je film pre neho. Keď však divák od filmu očakáva aj niečo viac ako efektné výbuchy, prestrelky a vzdušné naháňačky, tento snímok ho sklame. Celý dej pôsobil ako z rýchlika a dialógy boli povrchné a prvoplánové. Ale kde tu bol aj nejaký ten mierne vtipný žart, film veľmi dobre zachoval tradíciu seriálového A-Teamu a navyše sme videli Bradleyho Coopera bez košele - všetko milé pozitíva. Takže hoci A-Team nebol hlboký a jedinečný film, dobre sa naň pozeralo a nikto sa pri ňom nenudil. ()

Haymar

Zatímco předešlé dvě Carnahanovy pecky (Sejmi eso a Narkotika) mě minuly bez vážnějšího zaujetí, v případě A-Teamu říkám: "Bravo, Joe!" a nadšeně tleskám! Průměrný - a z dnešního pohledu (přiznejme si to!) už "mírně" přiblblý 80's tv seroš, se povedlo přetavit v parádní akční nářez s obrovským nadhledem, notnou dávkou humoru, parádními hláškami a (herecky) silným ústředním kvartetem + (mou oblíbenkyní) výbornou Jessicou Biel navrh!... Jasně, bylo to celý nehorázně ujetý, často na hranici Matrixu, ale co má bejt?!... James Bond žasně, Superman se diví, MacGyver tiše závidí a Kurýr Frank Martin jen nechápavě kroutí hlavou... To je A-Team a nebýt onoho přehnaného (digitálně non-sence) finále, šel bych do plnejch... takto je to "jen" poctivých 90%!...... P.S. A Liam Neeson je prostě extra třída! ()

shimpy(CZ)

Od filmu tohoto ražení bych čekal něco víc. Dostal jsem poměrně nudnou a nezáživnou slátaninu, kde se povedlo pár akčních scén. ()

kobe6

No pan Stallone by se měl učit jak udělat akční a zábavnou podívanou. Samozřejmě byla to pěkná stupidita, ale všechno ostatní tu blbost chvílema zakrylo. Akčňák jak má být.72% ()

Lionheart

Nečekal jsem žádné zázraky, a upřímně jsem žádné ani nedostal, ale svůj účel to splnilo. Pobavil jsem se, pokochal jsem se (Jessicou Biel) a prožil jsem příjemný večer. S chutí bych si dal pokračování. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)