Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

WoWoW

Nepřemýšlet a jen si to užít. A přesně o tom tahle pocta akčním filmům a jejich hrdinům je. Já si to užil a můžu v mém případě říct, že určitě né naposled, rád se na to podívám znovu. ()

O´Neill

Pecka! Co víc k tomu dodat? Prostě hlavní akční hvězdy na společném plátně a jejich parádní herecké výkony (opravdu - hrali to extrémně reálně), to dělá Expendables tak vyjímečným oproti klasickým akčnostem. Bez průtahů dávám pět. A rád! Co má ten chlap za problém? -Chce být prezidentem. ()

Adaamos21

Archetypální pocta archaickým akčním ikonám, kterou Sly věnoval všem pamětníkům a taky sám sobě. Koktejl namíchaný přesně pro ty, kteří vládli v 80. letech akčnímu žánru. Dnes jsou Postradatelní a sami to dobře vědí. Ale jsou tu a leckoho potěší. ()

MrPierc

Až tady si uvědomíte, jak všichni herci, které známe z akčních filmů 80.-90. let, zestárli. Vrásky se vyhly jen Stathamovi a to proto, že je poměrně mladý. Béčkově smrdí i toaletní papír v tomto filmu - to ale vůbec nevadí. Slyovi věříte každý sval i tetování. Vůbec nevadí standartní příběh , hlášky jsou vtipné, akce slušná a trhání těl se režisér Sly nebál jako v Rambovi 4. Co, ale celý film kazilo, byl střih. Stroboskopické sekání scén by možná ocenily na techno párty, ale ne diváci. Některé scény jste ani nepostřehly, protože mozek má svůj limit. Film drží hlavně herci a to Sly, jinak by tento film ničím nevynikal. Byl to ale krásný pohled zpět do staré školy, která nás jako malé bavila, ale tohle klasika nikdy nebude ()

DrBuznička

PROS: drsní a velcí chlapi, bitky, využití herců, slušná dávka brutality, vyprávění v užších velikostech záběrů, teplost ... CONS: nikdo z kladnejch neumře, poslední scéna, honičky, některý žvásty už jsou trochu moc, motorky, tetování ()

Vojťas

Kvůli všem těm mým oblíbeným borcům nemůžu dát nižší hodnocení, ale bohužel ani vyšší! .... Na jednu stranu poměrně dost vtipných hlášek (Schwarzenegger je TOP! :-D) - na druhou stranu neskutečná nuda, která naprosto nesplnila mé očekávání - i když má jít o "poctu" starým řezničinám, takhle si akční film nepředstavuju! :o( ()

lebowski!

Stallone a jeho tým svalů nepředvedli nic zázračného, ale o to víc sympatického. Akce je jednoznačně výborná, Stallone má na souboje jak patent, tak správný lidi. Ale když dojde na emoce a opravdové hraní, jde to s celou posádkou rychle z kopce. V té chvíli na to má jenom Stallone, Rourke a možná Statham. Ostatní jsou zde z jiného důvodu, ale to vlastně všichni víme a proto taky koukáme na tenhle film. A o to jde. Expendables si na nic nehrajou a prostě šlapou na plyn, hláškujou jak zamlada a rozdávaj munici bezednýma zásobníkama. Stallone jednoduše ví jak přilákat lidi, vydělat balík a dobře si u toho zařádit. Mě se to líbí a těším se na dvojku. PS.: Jenom za scénu v kostele si Expendables tři hvězdy zaslouží!!! ()

dezorz

Kde bolo, tam bolo. Bol tam Silvester, Arnold, Mickey a aj Dolph. A bolo to davno. Preto je reunion rozpacitejsi nez v Grownups. Stollone ma ambicie, ale schopnosti uz nie. Neprehladne akcne sceny. Akcna nuda so supernovami. ()

Petoss1

Ano, ano, ano hoši to ešte stále vedia. Sly splnil čo sľuboval a naservíroval akciu ako zo starej školy. Všetky tie efektami nabité nové filmy sa môžu schovať. Hlášky, patrony a drsné ksichty. Lundgrenovi rola psychopata sedí, chýbal tam Van Damme. Sú to borci a nebol by som proti ani za dlhšiu stopáž.. Jo a scéna v kostole ... no te buh. Dvojka musí byť :) 85% ()

Rocky88

Stallone tady velí partě ještě větších pošahanců než Pitt coby Aldo Rayne - alespoň co se psychických problémů týče. Všechny vzrušuje byť jen pomyšlení na páchání násilí na svých nepřátelích, každý ovládá jiný styl boje (každý divák si najde svého favorita), mají různé chování a... různou výšku. Příběh má podobné schéma jako poslední Rambo - menší akcičky při cestě do všehorvoucího finále. Scénář naštěstí není tak plytký, jako je právě v Rambo IV, takže se ani nedostaví pocit "to už je konec?". Dostaví se ale "ach jo, už je konec" pocit. Akce je výtečná, musím ale uznat, že někdy se střihač s vystřihováním jednotlivých okének trochu ustřihl. Malá vada na kráse. A slovní výměna v kostele? Opravdu excelentní! PS: Málem bych se zapomněl zmínit o hlavním záporákovi - Robert má sakra charisma, bad-guyové mu jdou na výbornou. ()

Jino

Stallone opět překračuje svůj stín a zase dává novodobé akční scéně další díl studie zvané - 80. a 90. léta: doba nefalšovaných akčních hrdinů s trefnými hláškami a údernými zásahy. Nemůžu jinak než za plný počet ... Slza nostalgie zamáčknuta, úkol splněn na výbornou. ()

Langy10

No byl jsem na tom v kině a vůbec jsem se nenudil už od začáteční akce, která mě fakt dostala! Tento film nabízí fakt bezva akce, který ve filmech jako je tento jentak neuvidíte! ... To to je absolutně jeden z nejakčnějších filmů, jaký jsem kdy viděl!... Fakt bomba film.. O obsazení ani nebudu mluvit, protože to bylo fantastický akorát mě sklamalo, že takový Arnold Schwarzenegger a Bruce Willis tam byli jen na jednu scénu :( protože jsou výborní a čekal jsem, že tady budou taky, ale prakticky tu nehráli, ale pak už mi to ani nevadilo, protože tu bili i jiní talenti, kteří ten celí film nabudily ! .. 5 hvězd jasných a zasloužených! ()

Abes

Kolikrát jsou tihle borci v podobně ražených filmech schopni vstát. Kéž by tohle byl poslední, žádné do ztracena prostě to utnou v nejlepším. Jedna éra napumpovaných lopat skončí a už se nikdy nevrátí. Tohle by byl důstojný konec. ()

shyster

Jako film pro specifické diváky, mezi něž patřím i já, splnil očekávání (ikdyž takový Rambo IV byl o stupeň lepší). Škoda, že tu není Seagal nebo Van Damme. ()

Attta

Parádní akce, která nám všem připomene akčnáky 80. a 90. let u kterých jsme tak rádi trávili děctví! K tomu snad není nic co dodávat, protože svůj účel tento film splnil snad na 100%. PS: Má to koule! ()

peto12

Výborný akčný film, kde tu hrajú moje najoblúbenejšie akčné hviezdy, ako sú napr.: Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren a mnoho iných. V tomto filme mi chýbajú hviezdy ako sú Jean Claude van Damme a Steven Seagal. ()

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju