Freemind

Na americké poměry svěží horrorová komedie - proto chápu tu vlnu nadšení. A zde se nepohodnu s mým přítelem přes krev a střeva - J*A*S*Mem : chybělo mi zde totiž právě to, co jsem ocenil u "Dawn Of The Dead" a "Shaun Of The Dead". Co to bylo? U prvního - filmařská zručnost, břitký vtip a realistické postavy, u druhého - typicky ostrovní, anarchistický humor, někdy až zesměšňování celého žánru. "Zombieland" se snaží být třeskutě vtipný, "mrtě cool", ale nikdy se neodváží jít na hranu, přes všechnu snahu zůstává plochý a ve špatném slova smyslu tradiční. Tož nic, zas někdy příště. ()

zipper111

Masakr:D Bavil jsem se, a to prosím velmi...Woody to rozjíždí už od prvního okamžiku jak sviňa a hlavně, když se tam objevil Král Králů, Bill Murray, dostal jsem čočkovou z jeho krátkého, ale opět geniálního výkonu a chrochtal blahem až do konce...a klidně bych to uvítal i trochu delší. ()

Lum3n

Spolu s Pařbou ve Vegas nejlepší komedie loňskýho roku. Výborný začátek, kde "Columbus" představoval svůj manuál na přežití, skvělé úvodní titulky. Po setkání Columba a Tallahassee přišla slabší čtvrt hodinka, která tam byla v podstatě navíc, dál už ovšem Zombieland pokračoval v krasojízdě plný hlášek a rozmašírovaných hlav zombíků. K tomu si přičtěte skvěle vybraný obsazení a máte akčně-komediální pecku jaká tu už dlouho nebyla. ()

Macejko

HELL YEAH!!! Tak toto som po dni plnom posraného učenia potreboval ako soľ. Zombieland je proste DOKONALÝ! Bavil som sa ako už dlho nie. Perfektné vtipy, perfektné hlášky, perfektný štýl, perfektné lautr všecko! A Bill Murray oľutuje debilného Garfielda! Čo chcieť viac? Niečo predsa len hej. DVOJKU! ()

vorheese

Vynikajících prvních patnáct minut je až příliš vysokou laťkou pro zbytek filmu. Columbusova pravidla, která si vezmou na paškál snad každé hororvé klišé a hlášky typu: "This is Garlend, Texas. It may look like zombies destroyed it but actualy it's just Garlend." vás dostanou do kolen. Příliš rychle ale přijde vystřízlivění a potupně se dostaví i nějaké to klišé. A jediné, co za celou dobu nevystřízliví (v dobrém slova smyslu) je fenomenální výkon Woodyho. ()

blackrain

Spojené státy zombijské. Takhle charakterizovala proměnu Spojených států amerických hlavní postava. Měla úplnou pravdu. V Americe se velmi rychle rozšířila nebezpečná nákaza. Díky ní se lidé mění v krvelačné běsnící bestie, které žene věčný hlad po čerstvém mase. Přižila jen hrstka nenakažených. Ti se snaží přežít za každou cenu. Jedním z nich je i Woody Harrelson, který se snaží ukojit svou touhu po buchtičkách. Nemám na mysli nic lechtivého, prostě potřebuje doplnit hladinu cukru v krvi a má k tomu osobní důvody. Můžete mi věřit, že pro kus sladkého udělá cokoliv. Zmlátit zombíky benjem je to nejmenší. Harrelsonovi role šílenců skvěle sedí. Začínám mít pocit, že se v nich jednodušše vyžívá. Ve 2012 byla jeho postava taky magor ládující se kyselými okurkami, i když dodával zprávy z první ruky. Pravidla pro přežití a myšlenkové pochody Jesseho Eisenberga mě dostaly. ()

mr.ricky

Tak trochu odlišný film oproti jiným filmům o zombících, ale v kladném slova smyslu. Sranda od začátku do konce, nečekané směšné scény střídají lekavé scény chvilkového napětí. Zkrátka podívejte se na Zombieland sami a uvidíte, že to stojí za to. Vřele doporučuji i těm, kteří přímo nenávidí filmy o zombících. ()

gogos

Zombieland je revoluční... Zcela nový druh zombies v kombinaci totální gore scénou plnou chytrých vtípků, inteligentních gagů, sympatických hrdinů, povedenou hudbou dává dohromady hodně solidní podívanou pro všechny. Příjemná stopáž dělá z filmu naprosto ideální jednohubku! ()

SarumanKo

Bavil som sa jak hovädo! Vtipy výborné, film nahláškovaný, postavičky uveriteľné a sympatické až na kosť, masaker globálny, tony nadhľadu a popkultúry, v pozadí znie inštrumentálna trhavina... Čo viac dodať? Pecka. "Time to nut up, or shut up!" (8/10) ()

Naslund

Začátek byl docela nadějnej a tak jsem se těšil, že budu patřit k té skupině, které se film libí... vtipy na úrovni a v dobrém množství, příjemná atmosféra, sympatickej hlavní hrdina atd. Jenže pak jsem se díval dál a dál a pořád nic. Ba co víc, přišlo mi, jako by film umíral a stávala se z něj taková vysušená zombie. Vtipy ubývaly rychlostí, jako ,mizí mládež v hororech, zombie rozhodně nepřibývalo a o změnách na straně postav se nedá mluvit už vůbec. Prostě jsem druhou polovinu už čekal na konec. Zkomprimovat to do 20ti minut, tak by to byl dobrej díl komediálního seriálu, ale tady mi něco chybělo. Něco, co by film aspo'n trošku přiblížilo filmům Raimiho, Jacksona nebo Snydera. ()

slunicko2 odpad!

Ať se snažím, jak se snažím, marně hledám, co by se komu na tom filmu mohlo líbit. 1) Komedie, u které se nesměju ani neusmívám. Horor, u něhož se nebojím. Akční film, kde akce spočívá opakovaně v několika vždy stoprocentně úspěšných výstřelech. V čem spočívá dobrodružství tohoto filmu, netuším. 2) Ani bych se nezdržoval komentářem, kdyby film neměl vysoké hodnocení (v době vzniku komentáře 75 %, na IMDb 78 %). Pečlivě jsem pročetl všechny komentáře ve snaze dopátrat se toho, co mi uniká. Jak to, že kvality filmu vidí 10 500 hodnotitelů (na IMDb 87 795) a já ne? Odpověď jsem nenašel. 3) Jisté (zajímavé a výstižné) vysvětlení poskytuje komentátor Shadwell. I když bych jeho slova podepsal v každém detailu, jeho brilantní rozbor nic nemění na tom, že je to komedie, u které se nesměju... a tak dále, viz bod 1. 4) Poznámka z 24. 10. 2011. Před několika dny mi 26letý kamarád (dost starý na to, aby byl komunikabilní, dost mladý na to, aby mluvil z vlastní zkušenosti) konečně vysvětlil, co se na tom filmu mládeži tak líbí. Už to vím a cítím se lépe. ()

Lulu13

Bomba! Bavila som sa ako už dávno nie. Od začiatku to má grády, srší originalitou, nápadmi a humorom. V polovici tempo síce trochu poľaví, no len preto aby sme v závere dostali veľkolepé finále. Plus skvelé herecké obsadenie, soundtrack podľa môjho gusta a som na vrchole blaha. Pôvodne som chcela dať 4*, no keďže dobrých komédií je ako šafránu, predsa len tú jednu hviezdu prihodím. ()

Kaluž

Bill Fuckin' Murray a jeho neopakovatelný dvojitý výdech vytahují tenhle zombie bonbónek z šedého průměru. ()

suicide

Ach ano - další film z produkce oblíbených vyvražďovaček zombie. Kdy jsem viděl název, říkal jsem si, že mě nemůže už nic překvapit, podobných filmů vzniká spousta a společného mají skoro všechno - nejdůležitějším společným jmenovatelem je globální nemoc, virus, který vyrábí zombíky, tím vědecké vysvětlení končí a začíná řežba a boj o přežití. Od tohoto okamžiku je už na daném filmu, jak se s látkou popere. V Zombielandu mě skoro nestandartně potěšilo několik věcí - příjemný hlavní hrdina, relativně. Vtip. Bill Murray jako neZombie. Na nedělní odpoledne nebo do vlaku skvělý film. ()

movieband

Super komedie se super hláškami.Harrelson je tu coby zombiekiller a Eisenberg coby pubertální kluk s fobií z klaunů velmi podařená a zábavná dvojice.Přesto mě tam něco chybělo.80% a 4* ()

MATADOR

Zombíci jsou fajn a rád koukám na tu hromadu filmů, co o nich je. A tak jsem si skutečně myslel, že i Země Zombie bude konečně to pravé, zkrátka něco, co tu už hodně dlouho chybí. Efekt se dostavil hned a nelitoval jsem, že jsem se do toho pustil, ovšem vtipné chvilky jsou jako jehla v kupce sena a akce jakbysmet. Prostě je to stylové, má to otevřené vrátka pro pokračování, případě pro sequel, ale já ho pravděpodobně neuvidím, jelikož už první díl naznačil docela hodně, jaké by to bylo, o tom žádná. Protože když už konečně najdete moment, který se Vám líbí, tak se nakonec stane něco a jednoduše se nudíte, což na komedii není fajn. ()

stration

Líbilo. Woody je správný drsňák a všichni ostatní sympatičtí. Bill Murray je kapitola sama o sobě. V podstatě úplně zbytečná scéna v jeho domě patří ale k těm nejlepším. Film nenudí a střízlivá délka uběhne příjemně. Krve a zombíků akorát. Jenom mě trochu štve nevyužitý potenciál. Pobíhání po téměř prázdné planetě nabízí tolik možností, že se mi chvíli chtělo až křičet, ať jedou jinam, ať se vykašlou na zápletku filmu a jedou si (pochopitelně držíc se všech pravidel) užívat lehce pofiderní svobody. Přimhouřím všechny oči, zabiju v duchu pár zombií, rozmlátím pár obchodů a dám čtyři hvězdy. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku